• Zavádzajú
    • Žiadne sms avízo, e-mail o stave objednávky
    • týždeň doručujú najkvalitnejšiu prilbu

Som veľmi sklamaný z vášho prístupu!!! Prilbu som si overoval či bude odoslaná a nakoniec nič neprišlo. Zahraničný prístup je u nás ešte ďaleko.

Dobrý deň.
    Tovar sme odoslali v dohodnutom termíne,žiaľ prepravná spoločnosť ktorá doručuje tovar Váš balík
    nedoručila podla zmluvných podmienok. Bohužiaľ sa to niekedy stáva,čo už mi nevieme ovplyvniť.

Napriek tomu, ze pisali ze tovar maju skladom a v utorok som ho objednal a v piatok vecer som ho potreboval na dovolenku, tak az vo stvrtok mi prisla sprava ze tovar poslu v pondelok! To som uz mal byt 3 dni na dovolenke, tak som objednavku zrusil a na poslednu chvilu som hladalnejake zamky na bicykle po Nitre....

2 krat som si objednal bicykel ktory mali skladom,pri prvom mi aspon poslali email ze uz sa vypredal posledny kus,tak mi stornuju objednavku. No pri druhom sa uz neunuvali na akukolvek reakciu,rovno mi vymazali objednavku z mojho uctu(co som si vsimol az po tyzdni cakania). Maximalne neprofesionalny pristup k zakaznikom,neochota,arogancia. Nikdy viac. Otazka je kolko z tych bicyklov skladom,maju skutocne skladom?

Dobrý den.
    Každy zakaznik je informovany o svojej objednavke telefonicky alebo emailom!!!..Poprosim skontrolovat aj spamy.
    bicykle-eshop.

Nemaju poriadok v ponukanych tovaroch na stranke.

• Síce reagovali na zrušenie objednávky lebo tovar už nebol na sklade no snažili sa mi ponúknuť iný lacnejší bicykel z ich stránky za rovnakú cenu ako som mal ten objednaný (drahši) .... No comment

• Zavádzanie a manipulácia zákazníka na predajni
    • Neaktualizovanie skladových zásob

E-shop neaktualizuje skladove zasoby resp. cielene ich nechava neaktualne len na prilakanie zakaznika. Nechava zakaznikov uzavriet objednavku a nasledne ponuka zakaznikom iny tovar. (vid. mnozstvo dalsich recenzii, kde bol ponuknuty iny model)

Navstevu predajne vobec neodporucam, nakolko tam nedokazu poskytnut zlavy, ktore viete dostat cez e-shop a snazia sa zakaznika dotlacit len do kupy bicyklov priamo z predajne. Na predajni dokonca cielene zavadzaju, ze udaje z e-shopu uz nie su aktualne a dany bicykel je vypredany, aj ked v mojom pripade po naslednom objednani cez eshop mi bol bicykel doruceny!!!

Ak uz zvazujete kupu od tohto predajcu, tak jedine cez e-shop. V pripade, ze ste informovany o nedostupnosti tovaru a ponuknu vam nahradny model, treba si ho porovnat s ostatnymi eshopmi a pytat najnizsiu cenu po zlavach.

Važený zakaznik P.H.
    Nakúpili ste na našej kamennej predajni 3ks bicyklov,na ktoré sme Vám poskytli maximálne možné zľavy!!!
    Nerozumiem vašej negatívnej recenzii! Vyšli sme Vám maximálne v ústrety,vo všetkých smeroch.
    Aj napriek tejto negatívnej recenzii Vám prajem aby Vám tovar dobre a dlho slúžil!....bicykle-eshop.

• 5% zlava po registrácii
    • Tovar objednaný 14.4.2020, až 16.4.2020 mi oznámili že najprv zaplať potom keď dorazia peniaze budeme riešiť objednávku. Peniaze dorazili 20.4.2020 a až na moju urgenciu reagovali 22.4.2020.
    • Tovar dodaný len čiastočne, chýbajúce položky z objednávky.Časť z chýbajúcich odoslali ale na časť z chýbajúcich ani nereagovali.
    • U ostatných velkých hráčov prikúpené prvky automaticky namontujú, tu bolo len pribalené a zákazník musí namontovať.Niektoré ani sa nedali lebo chýbali časti (odrazovky-potrebné redukcie, matky na šroub)

Dobrý deň.
    Tovar zasielame prepravnou spoločnosťou Slovak Parcel, ktorá dočasne pozastavila platbu na dobierku a platbu kartou.
    O tejto situácii Vám bolo oznamené 16.4.2020 slušne telefonicky. Po obdržaní platby bol tovar následne expedovaný.
    Ospravedlňujeme sa za nedodané chýbajúce položky..budu dodané.

• Bohuzial neodporucam kvôli tomu ze z byciklov ktore propaguju na stranke dost ich nieje k dispozicii!!!

Reakcia obchodu bicykle-eshop

Pracujeme na tom aby bol aktualizovaný sklad cez online system.Zakazníkov ihned tel.kontaktujeme pri objednavkach.

• tovar ktorý som si objednal nedodali aj keď im ukazuje na stránke skladom
    • obchod ma kontaktoval ohľadom objednávky až keď som ich písomne urgoval že v akom stave je moja objednávka
    • tovar mi obchod nedodal

Reakcia obchodu bicykle-eshop

Ospravedlnujeme sa za chybu našho pracovnika.Team bicykle-eshop.

Objednal som novy bicykel. Dostal som pouzity. Vsade boli skrabance (az do kovu). Nikomu neodporucam tento obchod.

Dobry den.
    Pouzite bicykle nikdy nezasielame!...Navrhli sme Vam vymenu tovaru za novy neposkodeny..alebo vratenie tovaru ! Ani jedno riesenie ste neakceptovali!...bicykle-eshop-

• nedodanie tovaru

pre každého kupujúceho je dôležité dodanie tovaru, nakoľko mi nebol dodaný, s takýmto obchodom nie som vôbec spokojná, hoci sa mi z obchodu ozvali hneď po zaslaní objednávky s tým, že objednaný tovar momentálne nemajú na sklade a tovar mi doručia do 1 týždňa a s tým som súhlasila, tento termín nebol dodržaný a už sa nikto neohlásil.

Reakcia obchodu bicykle-eshop

Ospravedlnujeme sa vzniknutu situaciu,vyriesili sme to..tovar bol pripraveny na odoslanie uz 7 dni..v nasom sklade to prehliadli..dufam ze budete spokojna s bicyklom.
    Pekny den.

• nespolupracuje s kamennými predajňami na slovensku, ktoré by mohli poskytovať servisné služby vrámci 2 ročnej záruky.

Viac krát už nebudem objednávať, dodanie je rýchle, ale pri jednaní cez mail ma obchod veľmi sklamal....rýchle, stručné a nechápavé odpovede...

Reakcia obchodu bicykle-eshop

Navrhli sme Vám jednoduché ale efektívne riešenie / preplatenie servisného úkonu/
    Team bicykle-eshop

• nemajú aktualizovaný sklad, človek objedná a nakoniec sa dozvie, že tovar nemajú

Team bicykle-eshop.