• Klamlivá dodacia doba
    • Nekomunikujú
    • Neriešia problém

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. V tomto prípade nám bohužiaľ nebola položka dodaná z nášho partnerského skladu. Rozhodne sa nejedná o náš štandard. Na všetky otázky našich zákazníkov vždy reagujeme. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie a veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Ďakujeme za pochopenie.

Vaše BIBLOO

Tovar pod úroveň, čo sa týka materiálu aj výzoru.

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že sme sa telefonicky spojili a situáciu si objasnili.

Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a dbáme na jeho kvalitu. Pokiaľ vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 30 dní zaslať späť na vrátenie.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásny deň.

Promtné vybavenie objednávky.
    Tovar dodaný perfektne zabalený nepoškodený.
    Veľká spokojnosť.

• Rýchle dodanie tovaru , výborný obchod, odporúčam

Nemám čo vytknúť

• Rýchle dodanie, kvalitné veci.

Všetko od ponuky,objednávky,rýchlosti odoslania a dopravy bolo expresné,ale pre klienta by bolo ešte potrebné detalnejšie popísať niektoré detaily topánok napr.zapínanie pracky s logom aj ked výrobca to neposkytuje.V tejto veci som musela telef.kontaktovať pracovníka aby som nepoškodila obuv.

• Krásne veci.

Veľmi dobrá kvalita tovaru v pomere k cene, rýchle spoľahlivé dodanie.

promptné vybavenie

• Dobre ceny, široký vyber, rýchle dodanie
    • Absencia väčších velkosti, pri voľbe dodania packeta nejde vybrať miesto dodanis

Veľmi spokojný.

• spokojnosť

• Dobrý vyber, prijemne ceny

Dobrý obchod

rýchle dodanie

Nevýhodou obchodu je fakt, že keď vraciam nevyhovujúci tovar, musím platiť poštovné - väčšina obchodov to už rieši cez zásielkovne - aj doručenie, aj vrátenie a bezplatne. Nehovoriac o tom, že vraciam späť znečistený tovar a musím to ísť poslať poštou na vlastné náklady.

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a robíme maximum preto, aby k takýmto situáciám nedochádzalo. Za vzniknuté komplikácie sa Vám úprimne ospravedlňujeme. Zašlite nám prosím tovar späť a vrátime Vám peniaze. V tomto prípade Vám samozrejme preplatíme aj spätné poštovné. Prípadne, pokiaľ ste tovar ešte neodoslali, je už možné vrátiť tovar bezplatne cez Zásielkovňu pomocou kódu pre vrátenie uvedeného na našich stránkach. Veríme, že Váš nasledujúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pekný deň.

Vaše BIBLOO

Rýchle dodanie pri tovare skladom, dobrá komunikácia.

som spokojný s kvalitou i cenou a sadla mi i veľkosť

Rýchle vybavenie objednávky. Tovar som si vyzdvihol. Všetko v poriadku. Môžem iba odporučiť.