Dobré značky a ceny, rýchle dodanie

Rýchle doručenie

• tovar bol precízne zabalený a splňal očakávanú kvalitu

výhoda

pozitívne skúsenosti

• Super obchod

Kupovala som po prvý raz a bola som spokojná.

Objednal som si čierne tenisky Addidas Superstar.Kuriér prišiel,zaplatil som u kuriéra kartou.Otvoril krabicu a v nej neboli tenisky Superstar,ale 10 ročné ošúchané a kompletne roztrhané staré tenisky.Bezdomovec má lepšie.Nedokázali mi vysvetlit ako mohol byť taký hnoj v krabici nezabudli však zareagovať na môj email,že im sa to nemohlo stať pretože majú 2 násobnú výstupnú kontrolu.Pobavilo...Prvý a posledný krát som si kupoval tenisky z internetu.A zľavový kupón v hodnote 15 € čo mi poslali s tým si môžu vytreť riť

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním skutočne podlieha kontrole a robíme maximum pre to, aby k takýmto prípadom nedochádzalo. V žiadnom prípade sa nejedná o náš štandard. Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie a veríme, že nám ešte dáte šancu, aby sme Vás presvedčili, že nakupovanie u nás môže byť radosť.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásny deň,

Vaše BIBLOO

• Rýchle dodanie, kvalita aku garantujú
    • Žiadna

• kvlitné značkové veci
    • nové kolekcie

• Doručiteľ meškal s dodaním

Už s druhou objednávkou som nadmieru spokojna☺️☺️☺️

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za komplikácie s doručením na strane prepravcu sa Vám ospravedlňujeme. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Prajeme Vám krásny deň,

Vaše BIBLOO

dobrý výber, cena a kvalita výrobku

• Som spokojna s kvalitou sluzieb, rýchlym vybavenim objednávky a priebežnym informovanim. Takto si predstavujem internetovy predaj.

• Rýchle dodanie, tovar OK

Rychle dodanie

• Eshop ma dobrý výber produktov, dorucenie balika je bežné,netrvalo dlho,ziadne komplikacie,som spokojna

Tovar mi prišiel v poriadkubu mňa spokojnosť

Rýchle dodanie

• Rýchlosť dodania, veľký vyber, dobrá komunikácia

Tenisky boli takmer za polovičnú cenu ako inde, ale na jednej je mierne deformovaná gumová špička. Zrejme chybná výroba, tak asi preto taká nízka cena. Je to len jemná kozmetická vada, tak som to neriešil.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar vždy odosielame v bezchybnom stave a dbáme na jeho najvyššiu kvalitu. Tovar nám môžete zaslať späť na vrátenie alebo výmenu za nový kus. V tomto prípade by sme Vám samozrejme preplatila tiež spätné poštovné. Poprípade nám zašlite fotodokumentáciu chybného tovaru na našu e-mailovú adresu [email protected] a preverili by sme pre Vás možnosť prípadnej kompenzácie. Veríme, že Váš ďalší nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásny deň,