• Tovar som si objednal 1.7.2014 no nedočkal som sa žiadnej reakcie, aj napriek mojim pokusom o kontakt e-mailom aj telefonicky. Objednávku som teda zrušil. A stratil čas!

• velmi prijemna a ochotna slecna na predajni v RETRO, vysvetli, poradi, pomoze ... s usmevom

doporucujem, urcite aj v buducnosti vyuzijem sluzby tohto obchodu

Reakcia obchodu BIALETTI

Ďakujeme a určite odkážeme aj na predajni RETRO.

• neudava objem v ml.

Reakcia obchodu BIALETTI

Bohužiaľ kávovary sa udávajú iba v porciách a nie v objemoch v ml. tak je to od výroby.

• komunkacia kontakt

nech kazdy skusi malodasenka pruzny a dost imkognito

Reakcia obchodu BIALETTI

Stále sa zlepšujeme ale nech si lámem hlavu ako len môžem tak ako sa máme viac zviditeľniť aby sme neboli inkognito? Máme na stránke plnú adresu, adresu + foto predajne, telefónne číslo na pevnú linku, emailovú adresu. Teda okrem našich fotiek je tu asi všetko. Viac tam je ako vo vašej objednávke. Sorry ale to inkognito neberieme.

• Táto firma svojím korektným prístupom splnila moje očakávania veľmi dobre. Snažili sa vyhovieť požiadavkám, ktoré som mal a nebol žiaden problém s dodaním tovaru.

Vysoko odporúčam!

Reakcia obchodu BIALETTI

Ďakujeme veľmi pekne, ak môžeme tak vyhovieme každému.

• dodanie na čas a pomoc pri nákupe

Vedeli mi poradiť s nákupom. Kávovarík došiel v poriadku, a aj keď som objednávala tesne pred Vianocami, tak som veľmi rada za dodanie na čas :)

Reakcia obchodu BIALETTI

Ďakujeme a snažili sme sa, vieme že v 99% to malo byť pod stromček. Vďaka aj spoločnosti DPD.

• rýchlosť, veľký výber tovaru

Nakupoval som cez e-shop. Dobrá komunikácia a rýchle dodanie tovaru, ktorý bol v 100% stave. Majú asi najväčší výber tovaru Bialetti na Slovensku.

Reakcia obchodu BIALETTI

Ďakujeme, sortiment je naozaj široký a bude sa aj rozširovať ešte viac.