super obchod

• Prvýkrát som sa stretol s DEMO pneumatikami. Zatiaľ to vyzerá veľmi dobre.

• Rycle dodanie

• Pneu boli rozdielne rýchlostným kofecientom jedna 91h druha 91v
    • Viac by som neriešil aj tento dotazník mi prišiel na pneu 205/55R16 91h nie jednu 91H a druhu 91V

• komunikácia
    • rýchlosť dodania
    • žiadna

Rychle jednanie

• Bez problémov pneumatiky podľa popisu

• Dá sa kúpiť pneumatika so slušným vzorom, čo sa v dvoch prípadoch v minulosti aj stalo. Stav pneumatík zodpovedal stavu veľmi malého opotrebenia, no posledný nákup bol katastrófa, nakoľko vnútorna strana pneumatík bola úplne zožratá a celková výška dezénu bola slabých 4mm,čo je v absolútnom rozpore,čo deklaruje DEMO PNEUMATIKA = pneumatika má odjazdených len zopar km!!! Pri zopar km pneumatika MICHELIN ENERGY SAVER nemôže takto vyzerat!!! Nabudúce radšej buď osobný odber, alebo telefonicky preveriť stav!!!
    • Treba radšej telefonicky vopred preveriť výšku dezénu, alebo kto môze tak osobný odber, lebo mi došli dosť ojazdené pneumatiky, čo je v rozpore s charakteristikou DEMO PNEUMATIKY= mala by mať odjazdených iba pár km!!!

Objednal som dve pneumatiky s tým, že r. v. bol starší model to mi ale nevadi. Problém bol že mi poslali jednu novú a druhu značne OPOTREBOVANÚ, to však nebolo nikde písané......

• rychlost,ochota,flexibilita

• Veľký vyber, pomoc pri výbere

Môj nákup nebol prvý už som ohol zopár aút z ich sortimentu

• Takto má fungovať e-shop obchod
    • 100%

• Rýchle dodanie, presný opis tovaru, dobrá cena

• celkom dobra

Super obchod, len škoda že jedna pneu mala o 0,4mm menšiu hĺbku dezénu ,čo mne osobne trochu vadí, ale inak Super !!!

• Rýchlosť. Jeden deň som objednal, druhý deň zásielka doručená.
    • Nič.

• Nerovnomerne zjazdená pneumatika
    • Namiesto dvoch poslali 4 pneu

Za mňa už urcite nebudem nakupovat. Iba preto som nakupil lebo na heureke boli medzi novými pneumatikami inzerovane. Dezén na boku 5,4mm a v strede 6mm.

• Dobre ceny

• Rýchlosť a spoľahlivé doručenie objednavky !
    • Kvalita tovaru bola podľa popisu v ponuke !

Odporúčam tento obchod !

Zatiaľ v poriadku ale tovare zimné pneumatiky kúpené teraz koncom apríla bohužiaľ vyskúšam až na zimu takže potom sa uvidí . Či to bola dobrá kúpa.