• nekomunikuju, neodpovedaju na maily
    • v maile potvrdzujucom odoslanie tovaru su nefunkcne linky na tracking
    • nevystavuju faktury ! namiesto faktury poslu vzdy len objednavku !

Reakcia obchodu Bestbonus

z jakého e-mailu jste psal? Pod číslem objednávky ani pod mailem uvedeným v objednávce v doručené poště nic nemáme..
    Odkaz na sledování jsme předali k prověření IT.
    Pokud nepotřebujete fakturu do účetnictví, tak pro uplatnění záruky u nás stačí dohledat objednávku (tj. číslo, e-mail apod.). Fakturu Vám zasíláme na e-mail. Děkuji.

• Cena bola troska výhodnejšia
    • Nekvalitný materiál

Objednal som hlavicu na sprchu, tropický dážď, kde tovar bol nekvalitný, po celom obvode prehrdzaveny. Prvý nákup, prvá zla skúsenosť.

Reakcia obchodu Bestbonus

mrzí nás, že jste měl špatnou zkušenost. Doufáme, že jste nás kontaktoval a vyřešila se reklamace. Děkujeme.

• tovar som vyberal podľa počtu ks na sklade ,aj tam zavolali , že tovar nemajú

• komunikácia žiadna

objednal som si tovar ktory podla nich bol na sklade o par dni mi prisiel mail ze objednavka vybavena a expedovana a o hodinu nato mi prisiel dalsi ze tovar nemaju na sklade a preto objednavku stornuju. dovolat som sa tam nedokazal.este ze som si dal platbu na dobierku.inak neviem ci by som aj peniaze videl

Reakcia obchodu Bestbonus

bohužel se může stát špatné neskladnění zboží. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

- príde mail, že tovar je na ceste, keď urgujete dodanie tovaru, na druhý deň
    Vám oznámia, že nemajú niektorý druh tovaru a že to neposlali.Neviem,
    čo si mám myslieť./objednávka bola pritom potvrdená/.Dohodli sme sa, že pošlú náhradný tovar /rádio/ za tú istú cenu a je tiež v ponuke.Zatiaľ len čakám a čakám ! S pozdravom PaedDr.Július Kocúr

• Tovar skladom nie je ani skladom ani vôbec

tovar mi stale neprisiel,preto obchod nehodnotim niako...

Dobrý den Kristina,

zvolila jste platbu předem, ale platba nám nedorazila. Pokud si přejete objednávku odbavit, uhraďte jí prosím nebo nám napište o změnu způsobu úhrady na dobírku (pozor, dobírka je zpoplatněna). Děkujeme.

• Doručenie do domácnosti, možnosť dohody na čase doručenia s kuriérom

Doručenie = spokojnosť
    Tovar = už druhá hadica sa uvoľnila, resp. vytrhla v úchyte na striekaciu násadku. Pri nižšom tlaku sa nerozvinie na požadovanú dĺžku.

Reakcia obchodu Bestbonus

mrzí nás, že se Vám hadice rozbila. Aktuálně nejsou skladem. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme.

• Žiadna výhoda
    • Nespolahlivosť.
    • Neaktuálna ponuka
    • Obchod stále ukazuje, že je tovar skladom a nieje.
    • Neodpovedali na mail

Reakcia obchodu Bestbonus

omlouváme se za komplikace. Vyřešeno po telefonu. Děkujeme.

Tova mi bol deoručený ale bez faktúry

Reakcia obchodu Bestbonus

faktura Vám byla odeslána na e-mail. Omlouváme se za komplikace.

• Vôbec mi neposlali to čo som objednal!!!Ja som doobjednal k,takzvané šperky a mi poslali,slúchatka a nejakú pi..vinu!!!

Reakcia obchodu Bestbonus

omlouváme se za komplikace. Na základě vaší recenze jsem předal stíznost kolegyním k vyřešení. Děkujeme za pochopení.

Prišiel iný tovar ako som si objednal.
    Následná komunikácia katastrofa.
    Od nich nič.

Dobrý den Juraji,

napsal jste nám, že Vám máme zaslat kurýra pro vyzvednutí balíků. Reklamaci lze vyřídit pouze tímto způsobem: https://www.bestbonus.sk.

Pokud neakceptujete obchodní podmínky, nemůže být vaše reklamace vyřízena.

Omlouváme se, pokud jsme Vám doručili jiné zboží. Rádi situaci napravíme dle našich obchodních podmínek. Děkujeme.

Tovar nespĺňa moje požiadavky, prišiel chybnom stave, preto som musela odoslať späť.

Tovar som si objednala a zaplatila cez účet ešte 19.11.200 a do dnešného dňa mi nebol doručený.

Reakcia obchodu Bestbonus

omlouváme se za komplikace. Předal jsem vaši stížnost do skladu. Děkujeme za pochopení a přejeme vše nejlepší v novém roce.

• Zaplatil som za zasielku, tovar nikde, obchod nezdviha telefon ...

Dobrý den Olivere,

v systému je vaše objednávka nezaplacená. Můžete nám zaslat potvrzení o platbě objednávky? Děkujeme.

• po vytvorení objednavky nebol obchod schopny do 3 dni vyexpedovat moju objednavku.... po kontaktovaní obchodu emailom zrazu objednavka bola hned vyexpedovaná no zial uz za tu dobu som si v inom obchode objednal ten isty tvovar ktory mi bol na druhy den doručený.... Čiže objednávku som neprevzal z dovodu dlhej čakacej doby

neodporúčam....

Dobrý den Davide,

je skvělé, že myslíte na naši planetu a oebjednáváte na více místech stejné zboží.

Za delší dobu zpracování objednávky se omlouváme bohužel z důvodu COVID Vánoc příjímáme stovky objednávek každý den a jsme na hranicích kapacit stejně jako dopravci.

• Objednaný tovar nefunguje

Reakcia obchodu Bestbonus

Dobrý deň, ak vám tovar nefunguje, napíšte nám prosím e-mail na [email protected] alebo postupujte podľa https://www.bestbonus.sk/content/10-reklamacny-protokol. Ďakujeme.

• Tovar skladom nakoniec neexistuje

Ja neodporúčam.

Reakcia obchodu Bestbonus

Dobrý deň Radovan, ospravedlňujeme sa za chybu v sklade. Ak môžeme svoju chybu napraviť, neváhajte sa na nás obrátiť. Ďakujeme.

• Ústretovosť obchodu príkladná, avšak problém je v kvalite tovaru.
    • Nekvalitný tovar, avšak ceny sú také nízke, že je to riziko nás zákazníkov.

Služby obchodu dobré, ústretový prístup, no tovar, ktorý ponúkajú by mali prehodnotiť a hoci ide o nízke ceny, dieravé kúsky, ktoré ihneď skončia v koši, by ponúkať nemali.

Reakcia obchodu Bestbonus

Dobrý deň Kristina, mrzí nás, že nie ste spokojná. V prípade záujmu nám prosím neváhajte tovar zaslať späť viď. https://www.bestbonus.sk/content/10-reklamacny-protokol. Ďakujeme.

• tovar mi nebol dodany do dnesneho dna nebol som varovaný ani ze by mi mal prist do 10 dni kvoli tomu ze ho nemaju na slade vôbec niesom spokojny predrazena zasielkovna a este neodbornost eshopu

Dobrý den Romane,

omlouváme se za pomalé vyřízení objednávky. Nicméně vidím, že vaše objednávka byla již vyzvednuta na výdejním místě Zásilkovny. Děkujeme.