• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Best2Buy

Dobrý deň! Ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu, ktorú si veľmi vážime. Budeme sa tešiť na Vašu novú objednávku. Pekný deň:-)

Tím Best2buy.eu

• RýCHLE A LACNé DODANIE !

Reakcia obchodu Best2Buy

ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný so zakúpeným tovarom a priebehom objednávky.

Zatiaľ minimálne ale spokojný

Reakcia obchodu Best2Buy

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie. Vaša spokojnosť nás teší a veríme, že v budúcnosti bude ešte väčšia a určite Vás nesklameme.

• Komunikácia na urovni

Som spokojna

Reakcia obchodu Best2Buy

Dobrý deň , ďakujeme pekne za recenziu. Vaša spokojnosť s rýchlosťou dodania a kvalitou našich služieb nás veľmi teší. Prajeme všetko dobré.

• Rychle vybavenie

Reakcia obchodu Best2Buy

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie. Vždy sa snažíme objednávky vybaviť v čo najkratšom čase. Vaša spokojnosť nás naozaj teší a veríme, že ani v budúcnosti Vás nesklameme.

Ok

• Rýchle dodanie tovaru

rýchle dodanie, kvalitný toner, milý kuriér ... super

Doručenie ok. Tovar ok.

• Rýchlosť a presnosť

• super rychle dorucenie

Spokojnosť ako vždy

• Tovar doručený expresné rýchlo

Reakcia obchodu Best2Buy

Dobrý deň , ďakujeme pekne za recenziu. Vaša spokojnosť s rýchlosťou dodania nás veľmi teší. Prajeme všetko dobré.

Tím Best2buy.eu

Široký výber tovaru, dodrá komunikácia s obchodom.

Tím Best2buy.eu

• aj ked je daleko je to dostupne na dosah

Tím Best2buy.eu

Prehladný eshop a prišlo mi presne čo som potreboval

Tím Best2buy.eu

Rýchle dodanie, dobrá komunikácia, výborný výrobok

Všetko ok

Tím Best2buy.eu

• Nákup som prekonzultovať s vedením

• Rychle

Dobrá komunikácia rýchle doručenie