• Neaktuálna webová stránka (ako napr. počet kusov)
    • Dodaný iný tovar, ako bol požadovaný

Reakcia obchodu BELVET

Dobry den prajem, hned nasledujuci den po objednavke sa Vam ozvala kolegyna a vysvetlila situaciu (v den vasej objednavky sme menili komplet cely eshop a nenacitali sa nam spravne vsetky stavy) Nasledne ste tuto informaciu dostal aj do emailu.
    Nasledne ste mali pripraveny na osobny odber tovar, ktory ste si objednali. (ano v mensom mnozstve). Uvadzate ze bol dodany iny tovar ako bol objednany - co nieje pravda. Pri osobnom odbere neboli ziadne vyhrady.

• Obchod nereaguje, nepotvrdil objednávku, asi neexistuje.

Dobry den prajem,

objednavku sme Vam potvrdili hned nasledujujuci pracovny den po jej vytvoreni a odvtedy ju mate aj pripravenu na odbernom mieste v Bratislave. Skuste pozriet ci Vam nepadla do SPAMU, alebo ste neprehliadli potvrdzujuci email. (teraz som Vam preposlal potvrdzujuci email)
    + na stranke mame aj mobilny kontakt aj emailovu adresu na ktore dost flexibilne reagujeme. Ocenime, ked nas budete nabuduce radsej kontaktovat ako pisat negativnu recenziu o neexistujucom obchode.

Prajem pekny den.

Lubos Benkovsky

Objednal som tovar na základe foto produktu..V iných internetových obchodoch bol tento tovar lacnejší,ale na základe foto som objednal drahší u Vás.
    Ale tovar čo mi bol doručený bol iný!!!
    Zmente foto pri produkte na reálny.

Dobry den Martin,

stane sa, ze vyrobca zmeni odtien balenia a nepostrehneme to. Upresnim, ze ste dostali produkt ktory ste si objednali. Mate vsak pravdu v tom ze darcekove balenie whiskey nebolo tmavo hnede ako na obrazku, ale cierne. Fotku na webe sme vymenili a za nepresnost sa ospravedlnujem.

belvet.sk

• Web shop uvadza aj to, co nemaju.

Reakcia obchodu BELVET

Dobry den, pri produkte, ktory ste si objednali bola informacia ze nieje skladom. Tuto informaciu ste dostali nasledne aj emailom. Na stranke zostal produkt uvedeny, pretoze nieje vylucene ze sa nam ho v buducnosti este podari naskladnit. Budeme Vas informovat ak sa tak stane.

www.belvet.sk