• Rýchlosť

Ďakujeme :)

• Šampon krásně pění, není ho potřeba mnoho
    • vlasy jsou čisté, lesklé a vydrží mi mnohem déle neumyté
    • příjemný pro citlivou pokožku (psoriáza)
    • sérum nádherně voní a vlasy jsou po něm mnohem upravenější
    • po stříbrném šamponu má muž krásně čisté šedé vlasy bez žlutých tónů a nejsou vysušené jako od jiných značek používajících chemii
    • Kosmetika je přírodní dle složení doopravdy, žádné sulfáty, silikony a jiné humusy co na vlasy nepatří
    • Pro někoho může být cena vyšší, ale za mě je to investice do sebe a zdraví svých vlasů

Z nákupu jsem nadšená, výrobky jsou opravdu kvalitní a mimo jiné mají krásné obaly. Velmi cením přírodní složení (doopravdy!) a cruelty free certifikáty výrobce. Pokud chce člověk kvalitní výrobky pro pěci o sebe a nevadí mu trochu si připlatit, tak je Belega jasná volba.

Reakcia obchodu Belega.sk

Ďakujeme za krásnu recenziu, našim cieľom je spokojnosť každého zákazníka :)

• Veľmi rýchle doručenie
    • Cena, makeup pred expiráciou ale stihnem ho využiť

Reakcia obchodu Belega.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie. Mrzí nás, že nie ste spokojná s expiračnou dobou make-upu. Všetky produkty LARENS máme v dopredaji s 50% zľavou, čo napovedá, že expiračná doba môže byť kratšia. Make-upy, ktoré sme dali do výpredaja, mali expiráciu 31. 12. 2023 a 1. 1. 2024. Je však možné, že sa priplietol aj nejaký s kratšou dobou expirácie. Každý Larens produkt má však po otvorení spotrebu minimálne 6 mesiacov, a tak Vás môžeme ubezpečiť, že ho určite využijete.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Príjemné jednanie so zákazníkom
    • Ochota poradiť a pomôcť
    • Spoľahlivosť
    • Kvalitné produkty

Obchod odporúčam na 100%, objednávam pravidelne a som veľmi spokojná ako s obchodom, tak aj s produktami.

Reakcia obchodu Belega.sk

Ďakujeme, tešíme sa na ďalšiu objednávku :)

Super rýchlosť 100% komunikácia s obchodom

Reakcia obchodu Belega.sk

Ďakujeme, teší nás Vaša spokojnosť :)

Ďakujeme :)