• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Rýchle dorucenie
    • Produkt sa nezhodoval s fotografiou na e-shope. Ponúkli mi možnosť vrátenia tovaru.
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• rýchla doprava
    • doručili mi junior veľkosť plaveckej čapice namiesto dospeláckej

• Rýchle spracovanie objednané
    • obchod zabudol odstrániť ochranný magnet z výrobku
  • Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

tovar prišiel dokrčený, zabalený len v jednom prepravnom sáčku , ktorý došiel natrhnutý. Bunda tým pádom mierne špinavá.

Reakcia obchodu www.belda.sk

mrzí nás táto nepríjemnosť. Pokiaľ bol natrhnutý obal je to s najväčšou pravdepodobnosťou zapríčené manipuláciou prepravnou spoločnosťou. Toto sa nám skutočne ešte nestalo ale rozhodne sa z toho poučíme. Ďakujeme za spätnú väzbu. Veríme, že najbližšie budete od nás odchádzať spokojný a s úsmevom na tvári :-)

Tím Belda sport

• .. tovar nezodpovedal zobrazeniu na strankach obchodu..

Reakcia obchodu www.belda.sk

chceli by sme reagovať na Váš príspevok na Heureke. Je nám ľúto, že ste mali negatívnu skúsenosť s objednávkou prostredníctvom eshopu. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka,pokiaľ zistíme,že došlo ku nejakej chybe z našej strany, snažíme sa vyriešiť každú situáciu buď výmenou, dodatočnou zľavou alebo vrátením peňazí. Samozrejme sme situáciu preverili a obrázky, ktoré sú priradené ku daným produktom na našej stránke, zodpovedajú reálnemu prevereniu produktov, ktoré ponúkame, nakoľko obrázky produktov vkladáme priamo od dodávateľa. Môže sa stať,že pri sýtych farbách ako je napríklad červená, sa odtieň farby môže jemne líšiť od originálu vplyvom nasvietenia pri jeho fotení, alebo kontrastom na bielom pozadí.
    Objednávka Vám bola expedovaná ešte v deň objednania, a tovar Vám bol doručený hneď na ďalší pracovný deň o 10,00hod.
    V prípade, že vám dodaný tovar nevyhovuje, nesedí veľkosť alebo sa vám nepáči, môžete ho nepoužitý do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu.
    Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti a prajeme Vám krásny zvyšok dňa.
    Team Belda

• Nemaju prehlad o tom čo maju v eshope a čo na sklade objednal som dva páry topánok a ani jeden nemali skladom peniaze mi vrátili na účet ale kým to všetko prebehlo tak týždeň...

Kamenný obchod možno funguje fajn (nemám prehľad) ale ak by som si odtial ešte niečo niekedy objednal tak to asi skôr nie dosť ma to sklamalo.

Reakcia obchodu www.belda.sk

chceli by sme reagovať na Váš príspevok na Heureke. Je nám ľúto, že ste mali negatívnu skúsenosť s objednávkou prostredníctvom eshopu. Takisto nepopierame fakt, že tovar, ktorý ste si objednali nebol k dispozícií, a preto sme Vám museli objednávku stornovať s garanciou vrátenia peňazí. Pravdou však je, že vzhľadom na momentálnu situáciu ohľadne štátnych nariadení prevencie voči ochoreniu Sars-Cov19, pozorujeme menšie bariéry v oblasti predaja našich produktov. Prvou bariérou je chýbajúci personál v skladoch a na kamenných predajniach a ďalšou bariérou je nefunkčnosť iných faktorov, ktoré ovplyvňujú samotný predaj na eshope. Z tohto dôvodu sa teda môže stať, že bežné aktualizačné systémy fungovania eshopu trvajú dlhšiu dobu, aká bola pôvodne, a tak sa môže stať, že na eshope (ako aj vo vašom prípade) konfigujure produkt, ktorý bol tesne pred vami zakúpený iným zákazníkom. Je nám veľmi ľúto, že sme nevyhoveli vášmu dopytu, avšak vzhľadom na momentálnu situáciu sme urobili všetko, čo bolo v našich silách. Čo sa týka vrátenia peniažkov, peniažky vraciame ihneď. Vyššie spomínaná doba čakania na peniaze teda mohla vzniknúť dôsledkom sviatkov, víkendov a iných faktorov, ktoré ovplyvňujú rýchlosť bankového prevodu.
    Team Belda

• Obednal som si slapky podla vyberu syna a prisli mi slapky ale ine nie zlto modre ale cisto zlte synovi som to vysvetlil a vracat tovar nebudem a zo synovim sklamanim sa popasujem ma 3 roky a vysvetlovat ze silou mocou predaj nieje spravny sa asi neda dakujem a reklamu urcite spravim ale negatyvnu

Reakcia obchodu www.belda.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nedatívna skúsenosť a reakcia na náš obchod. No nakoľko bolo pochybenie z našej strany, telefonicky sme sa ospravedlnili a ponúkli možnosť vrátenia tovaru, ktorú ste však nevyužili.
    Preto veríme, že aj napriek farebnému odlíšeniu budete s tovarom spokojný a aj napriek tejto skúsenosti ostanete naším zákazníkom.
    S pozdravom tím Belda

Poslali mi používaný tovar, potrhaný obal, zaprášený a mierne znečistený tovar.

Reakcia obchodu www.belda.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť s naším obchodom,ale nakoľko sme z Vašej strany nedostali žiadny podnet ohľadom poškodenia tovaru,ako to uvádzate, nevieme posúdiť stav produktu. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka,pokiaľ zistíme,že došlo ku nejakej chybe z našej strany, snažíme sa vyriešiť každú situáciu buď výmenou, dodatočnou zľavou alebo vrátením peňazí.
    S pozdravom tím Belda

• Mikinu mi na vydajnom mieste dali nezabalenu,špinavu.
    • Nekvalitny material

Reakcia obchodu www.belda.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť,ale keďže okrem eshopového obchodu prevádzkujeme aj kamenné predajne. Objednaný tovar bol posledný kus,ktorý sme mali skladovo a bol vystavený na predajni , preto nebol v originálnom balení. A aj preto na produkte bola adekvátna cena. Jednalo sa osobný odber, ktorý ste si na predajni prevzala s možnosťou odkontrolovania. Následne na druhý deň bola mikinu vrátená a to z dôvodu,že nesedela veľkosť a tým Vám boli okamžite vrátené finančné prostriedky.
    Ako firma s dlhoročným pôsobením na trhu si zakladáme na kvalite a originalite tovaru.
    Za spôsobenú skúsenosť sa ešte raz ospravedlňujeme.

tím Belda.sk

Objednala som si tovar - Nike ponožky 38-42 v počte 2x po 3ks. Ponožky som síce dostala ale iba 1 ks na druhe mi povedali že nemáme a ešte aj tie jedny ponožky boli 42-46 čiže o dosť vačšie ako som si objednala. Obchod NEODPORÚČAM!

Reakcia obchodu www.belda.sk

evidujeme u nás Vašu objednávku na biele členkové ponožky vo veľkosti L, ktorá zodpovedá veľkosti 42-46. Žiaľ, na sklade sme mali posledné balenie. Na predajni však je k dispozícii niekoľko vhodných alternatív. Ospravedlňujeme sa však za spôsobené nepríjemnosti.

tím belda.sk

• V tomto obchodde ponukaju nieco co ani nemaju. Dva krat som si obhednala tenisky a zakazdym mi po 5dnoch napisali ze rusia objednavku pretoze tovar nemaju

Reakcia obchodu www.belda.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť :( Vo vianočnom období je množstvo objednávok práve na posledné kusy z výpredajového tovaru a na kamenných predajniach, kde je tovar súbežne k dispozícii sa vypredáva ešte rýchlejšie. Preto sa výnimočne môže stať, že tovar sa vypredá krátko pred aktualizáciou systému. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

• fake produkty

Reakcia obchodu www.belda.sk

Mrzí nás ak ste mali zlú skúsenosť so zakúpeným produktom, voči Vašej recenzii sa však musíme dôrazne ohradiť. Spolupracujeme iba s autorizovanými dodávateľmi. Objednali ste si tovar z limitovanej edície a osobne ho prevzali na predajni, o svojom podozrení ste sa vtedy nezmienili. Pokiaľ máte pochybnosti môžete tovar reklamovať u nás alebo priamo u distribútora. Kontakt Vám poskytneme a v prípade, že máte pravdu všetky náklady uhradíme.

V uvedenom segmente podnikáme od roku 1992. Vždy sme si zakladali na kvalite a originalite produktov, nikdy sme nekúpili tovar od neautorizovaných dodávateľov, ani v 90. rokoch ani teraz. Sme jedna z mála nezávislých predajní na Slovensku, ktorá doteraz prežila tlak reťazcov a veľmi nám záleží aby náš vzťah so zákazníkom bol na ma vysokej úrovni a kvalita produktov je alfa a omega našej filozofie predaja.

Chceme poďakovať všetkým našim zákazníkom, či už na eshope alebo predajniach, novým alebo stálym, tým čo kupujú zásadne prémiové veci, ale i tým čo hľadajú vyslovene dobrú cenu. Všetkých si vážime rovnako!

Objednala som si tovar ktorý bol len na objednávku ,pričom pri produkte to nie je napísané a dodávateľ uz na túto sezónu neplánuje vyrobok dodať. Takýto tovar by teda nemal byť ponúkaný a eshope.

Reakcia obchodu www.belda.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Väčšinu tovaru máme samozrejme skladom. Tovaru na objednávku máme naozaj minimum, od jedného alebo dvoch dodávateľov a v detaile produktu je táto informácia uvedená. Vašu objednávku sme riešili okamžite s dodávateľom. Žiaľ, na konci sezóny už daný tovar nie je možné dodať ani vyrobiť, o čom sme Vás okamžite informovali a produkt stiahli z eshopu.

• Nemaju aktualizovany webovy obchod

Reakcia obchodu www.belda.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Skladové zásoby sú samozrejme pravidelne aktualizované, tovar je však súbežne k dispozícii aj na kamenných predajniach a tak sa výnimočne môže stať, že posledné kusy sa vypredajú krátko pred aktualizáciou.
    tím Belda.sk

• Nemajú v skladových zásobách prehľad a ani na predajniach

Reakcia obchodu www.belda.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť :( Vo vianočnom období je množstvo objednávok práve na posledné kusy z výpredajového tovaru a na kamenných predajniach sa vypredáva ešte rýchlejšie. Preto sa výnimočne môže stať, že tovar sa vypredá krátko pred aktualizáciou systému. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.
    tím Belda.sk

• tovar ktorý som objednala a zaplatila takmer pred mesiacom mi dodnes nebol doručený