• Tovar mi doručili iný ako bol na obrázku. Nedvíhaju telefóny a pri vybavovaní reklamácie neodpovedajú.

Neodporúčam.

Objednala som si hračku mačky ktorá mala aj mňaukať za 15,00€ aj s poštovným. Mačka mi prišla v dokrčenom obale, s odlomeným nosom a nefunkčným vodítkom, ktoré po kliknutí nič nerobí a nefunguje. Neodporúčam kúpu tohto produktu, je to lacná čínska hračka z veľmi lacného materiálu ale za to veľmi precenená keďže stále dosť peňazí a ja by som za ňu dala maximálne 5€.

• Okrem bielej mi prislo uplne ine. Sklamanie.....

• Rychle dodanie

Darcek - interakt.ryba Hexbug bola v case darovanis nepozitelna nskolko baterky ktore boli sucastou hracky boli vybite

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• V baliku nebola faktura o zakuoeni.Rozmer obkiecky nezodpovedal ibjednavke na viglejce bolo Matejovsky 130x90 na druhej strane såčku v ktorom obliečka bola vloženå fixkou napisane 100x135 a my sme objednali 130 x90 Rozmery skutocne boli 100x135 som sklamana

• Jeden par cumlikov, ktore som si objednala, mi prisiel s inym motivom ako som objednavala.

• Uplne nahovno zabalene
    • Predrazene

• rychle dodanie tovaru
    • celkovo chaos v rieseni objednavky a naslednej reklamacie

Tento eshop som vyuzila prvykrat a aj posledny. Tovar, ktory mi bol dodany bol iny, ako som objednala. A vratenie penazi po vrateni tovaru trvalo velmi dlho. Sice pan, ktory reklamaciu riesil bol mily a snazil sa. Ale celkovo vladol v informaciach a nasledne aj v realite velky chaos. Nebolo dodrzane to, co mi slubili. Je mi luto, ale nemozem tento obchod dalej odporucat.

• tovar nedorazil

Po 10 dňoch tovar vedený ako "skladom" nedorazil. Vraj sa im balík vrátil späť. O pripravenosti zásielky na prevzatie ma nikto neinformoval .Na doručenie bola vybratá služba Uloženka ktorú takisto nedoporučujem.

Nespokojnosť s prepravnou službou, vôbec nedala vedieť žiadne info, že balík je k dispozícii na vyzdvihnutie v výdajnom mieste a neboli sme prvý zákazníci, ktorým sa to stalo.

• dĺžka dodania
    • kvalita hračky

Objednala som stavebnicu Sevu do materskej školy.Sme obecná chudobná školka.V DRÁĆIKU som pozrela všetka ceny.Tak som objednala u Vás.Za 27 eur.Tá istá stavebnica bola v Mall bola v cene 21 eur.Dovi.

• baterie mali byť sučasťou dodavky

• rychle odoslanie

tazka komunikacia, vratila som som tovar, a zatial sa nic nedeje, pisem emaily, tak uvidime

• nizke ceny na niektore tovary, napr. nafukovacky zn. Intex
    • dlzka dodania a obmedzena "garancia" dodania

su aj spolahlivejsie obchody

• Výber je priemerný,ale po zlacnený pridrahý
    • Lepšie je treba zabezpečiť dopravu,overiť si prepravcov a zmeny uložných miest,lebo sú potom zmätky a tovar je doručený o 5 dní neskôr

Pracujte na tom ,aby bol lepší,aby ste sa naozaj vedeli predať s kvalitou ,cenou a dopravou

• Dodanie
    • predaný tovar je absolútne nekvalitný

Dobry den, tovar bol sice doruceny rychlo a vsetko prebehlo bez problemov, ale tovar, teda hracka (monsters vlasove laboratorium) bolo s datumom expiracie v 9/2015, coze skoro 3 mesiace po zaruke. Predavat tovar po zaruke nie je v poriadku.