Pred desiatimi dňami som si objednal hodinky. Zatiaľ neprišli. Z obchodu žiadna informácia, že dodacia lehota bude dlhšia. Až kým som sa nespýtal v akom stave je moja objednávka. Takže vôbec neodporúčam.

Obchod zákazníkov zavádza. tovar, ktorý tvrdia, že je skladom a do dvoch dní bude u vás skladom nemajú, a bude u vás za 9-10 dní /pracovných/. Ich jednanie je vysoko neprofesionálne.

• Dobrá cena
    • Bezproblémová komunikácia pred objednaním
    • Skutočne rýchle dodanie, zvlášť na prelome rokov
    • Neúplná dodávka
    • Balík neobsahoval na stránke uvedené ochranné sklá displeja hodiniek, ktoré mali byť súčasťou dodávky v prípade platby prevodom
    • Po upozornení na tento nedostatok predajca našim zákazníkom odpísal, aby si sklá objednali na Aliexpress...
    • Žiadna ďalšia komunikácia zo strany predajcu alebo snaha napraviť nedostatok dodávky

Zvážiť nákup u iného predakcu, nakoľko v eshope www.behshop.sk hrozí dodanie neúplnej objednávky a následné ukončenie komunikácie so zákazníkom.

• Topanky mi boli velke, takze som to poslala nazad. Kedze islo o drahy tovar som poslala s poistenim, zaplatila som 12 Eur, kedze zrejme to je slovensky eshop, ale tovar treba poslat do CZ. Slovenska posta uz stvrtykrat chcel dorucit tovar, ale adresat je nezastihnuty. Uz druhykrat napisem na [email protected] ale zatial nic. Nerozumiem tomu. Obchod urcite nikomu neodporucam.

• Nie je aktualizovana databaza dostupnych vyrobkov.

Neodporúčam tento obchod.Objednal som si naraz 2 páry rôznej veľkosti z bež.topánok, nevyhovujúci som odoslal späť, a odstúpil od zmluvy.V zmluve je 14dní na odstúpenie a vrátenie tovaru, zásielka už dávno dorazila do obchodu,avšak zásielku nemal kto prevziať,adresát nezastihnutý,osobne som kontaktoval predávajúceho,popiera že by mu zásielka došla.Takže p.p.zásielka sa mi vráti.Peniaze ktoré som vopred zaplatil p.p. nedostanem späť. VIVAT BEHSHOP !!!!!

Tovar som dostal ale faktúru nie

• Ceny oproti ostatným vynikajúce

Tovar mi doteraz nebol doručený, komunikácia obchodu je v zásade nulová, žiadne informácie ohľadom doby doručenia resp. oneskorenia

Bohužiaľ doba doručenia písaná 2az 5 dní pracovných, prešlo 7 ,napísala som mail s otázkou ako to vyzerá, lebo hodinky som chcela ako darček na 18 ,odpovede som sa nedočkala a ani hodiniek zatiaľ. Ak zajtra neprídu tak nech si ich nechajú, kúpim v obchode.

• Čakám už 12 dní žiadna odpoveď ani na email.

• Zavadzanie zakaznika
    • Ziadna komunikacia

Objednal som tovar, pri ktorom bola zelena fajka a napis 1-3 dni.
    Dosiel mi mail o potvrdeni objednavky a ziadost o zaplateni.
    Objednavku som vyplatil a cakal som na odpoved.
    Ziadna nedosla a tak som po par dnoch som do obchodu volal. Bolo mi povedane, ze objednavka je uz "asi" na ceste.
    Vecer mi volali a povedali, ze tovar "nevedia zohnat", ze objednavka je zrusena a peniaze uz poslali naspat.

• Velmi slaba komunikacia, nezaujem obchodnika informovat zakaznika ze tovar ktory bol objednany na stranke nie su schopni realne dodat.

Na stránke majú tovar pričom nie je dostupný.

• Nedostatocna informovanost o stave objednavky

• Zmena ceny po zakúpení tovaru
    • Výhovorky na omyl v akciovej cene

• Ziadne
    • Dodrzat to k comu sa v ramci ceny zaviazal / dodacia lehot

• Trvalo 2 týždne kým mi oznámili,že tovar ktorý súrne potrebujem nemajú, to je dlho
    • ja som mal len zlu skusenost
    • ponukate tovar ktory neviete dodat

predavajte len to co mate a komunikujte so zakaznikmi

• ziadne

• Ziadne
    • Za reklamaciu pytaju poplatok a postovne hradim za seba aj za obchod. Co su drbnuti ?

Nikdy v zivote nenakupim v tomto obchode. Ako zakaznik som hradil za oboch postovne a navyse v lehote 14 dni bez udania dovodu som musel platit poplatok za vymenu inej velkosti topanok.