• poskodene balenie tovaru
    • jednoznacne znamky rozbalenia tovaru
    • nedostatocny popis tovaru na strankach
    • minimum alebo uplne chybajuce fotky tovaru na strankach

Reakcia obchodu BeardGuru.sk

pekny den, obcas sa zial stane, ze nam zakaznik tovar bez udania dovodu vrati, ktory my dalej samozrejme predavame. Ak je balenie viditelne poskodene, tovar sa predava so zlavou a je to v popise produktu zvyraznene. Vam sme pravdepodobne poslali plechovu krabicku od Proraso, ktora ma po bokoch strieborne nalepky a pri otvoreni sa poskodia. Mylne sme to nepovazovali za vadu tovaru a krabicku odoslali. Radi sa vam budeme revansovat, len nas prosim kontaktujte na [email protected] a zvysok vyriesime spolu. vdaka, Miso

ps. popis a fotky mame asi pri 99% produktoch, budeme radi, ak nam poslete aj neuplne popisy, s ktorymi ste sa stretli :)

• Stačí toho málo takže vám vydrží dost dlho
    • Má mastiaci efekt aj po malom množstve takže vaše vlasy vyzerajú ako keby ste si ich týždeň neumyli

Hľadal som skôr niečo po čom vlasy budú vyzerať prirodzene, toto vyzerá ako keby ste mali mastné vlasy čo pri produktoch s leskom nemusím

• Komunikácia
    • Tovar bol odoslaný 16.12. 2019 a zatiaľ nič, tovar som ešte nedostal. Tovar bol vopred zaplatený sľubovali že príde do Vianoc ale bohužiaľ neprišlo.

Reakcia obchodu BeardGuru.sk

dobry den, situacia nas naozaj nesmierne mrzi. Kurierska spolocnost nam garantovala dorucenie do Vianoc pre vsetky baliky prijate do 17.12. k nim na depo, pricom vasa zasielka bola u nich uz 16.12. a napriek tomu vam ju nestihli dorucit.
    Ak nas bude kurierska spolocnost nejakym sposobom odskodnovat za nedodrzianie dohodnutych terminov, vsetko pojde k zakaznikom.
    pekny den
    Miso

• bol predrazeni

Reakcia obchodu BeardGuru.sk

ahoj, dakujeme za reakciu. Skoda, ze nam hodnotis komunikaciu tak nizko, ked si sa pred nakupom nic neopytal :(
    Neviem aky produkt si u nas kupil, ale velka vacsina je lacnejsia ako u vyrobcu. Asi sa vsak neda vyhoviet vsetkym :) Budeme sa snazit, aby si nabuduce spokojny bol! ;)