• Komunikácia

Neodpovedali na maily a neberu telefony
    Prireklamci tovaru zle komunikácie predávajúcim

Reakcia obchodu Battery Import

Vážený zákazníku,

děkujeme za objednávku i za zpětnou vazbu. Omlouváme se za nepříjemnosti a mrzí nás Vaše nespokojenost. Vaší situaci jsem ověřoval s kolegy v Brně. Ti mě informovali, že jste obdržel lepší typ baterie než jste původně objednal. Stejnou značku, stejnou technologii, pouze o 2Ah vyšší kapacitu. Pominuli, že je to zanedbatelný rozdíl, ale ve Váš prospěch, bylo z naší strany učiněno vše včas a korektně. V emailu, který jste poslal zpět nebyl žádný text, žádná reklamace či stížnost. Pouze vyfocený akumulátor, který se zdál být v pořádku. Nicméně, pokud jste nás potom kontaktoval telefonicky, abyste k emailu doplnil vysvětlení, a nedovolal jste se, tak je na místě naše omluva. Velmi se omlouváme. V době, kdy jste akumulátor objednával, byly silné mrazy a poptávka po akumulátorech se enormně zvýšila. Kolegové se snaží primárně uspokojit návštěvníky prodejny, a tak se občas stane, že nestíhají brát telefony. Mrazy přicházejí nečekaně a je těžké za pár dnů vyškolit pomocníka, který by zastal alespoň nějakou užitečnou práci. Děkujeme za pochopení.
    V případě, že bychom Vám ještě nyní mohli s něčím pomoci, prosím kontaktujte vedoucího brněnské pobočky pana Rychnovského - [email protected] Děkujeme Vám za přízeň a doufáme, že bude v budoucnosti ještě příležitost, abyste se k nám opět nalezl důvěru. Přejeme vše dobré a hodně úspěchů v novém roce. Vedení společnosti Battery Import SK

Nakoľko sa jedná o moto batériu, nie je k tomuto produktu dodaný záručný list, iba faktúra. Nikde nie je uvedené, či táto faktúra slúži aj ako záručný list, alebo nie. Týmto vás zároveň žiadam o zaslanie záručného listu, alebo mám tomu rozumieť, že zasielate produkty bez záručných listov? Prosím vás o vyrozumenie. Ďakujem.

Som spokojná ,zásielka prišla v poriadku a veľmi pekne Ďakujem.

Objednal om batériu vo štvrtok pred obedom a v pondelok som ju mal na slovensku...paráda a aj cena bola najlepšia akú som našiel.

Veľmi dobré opakované skúsenosti.

prefektný prísrup

Super obchod!!!4

• Rychle spracovanie objednavky a dorucenie tovaru.

• dobrá cena, rýchle dodanie

• široky sortiment a rychle dodanie

• Obchod spoľahlivý

• dobry vyber a rozumne ceny
    • Prepravna sluzba ( aspon na Slovensku ) - SDS je katastrofa

Obchod ako taky je podla mna v poriadku, i ked dala by sa udelit vytka ku komunikacii .. reakcia na moj email neprisla ...

nie je to môj prvý nákup a preto som sa rozhodol znova z obchodu kúpiť. Vtedy bolo dodaná batéria hneď na druhý deň. Ja som teraz týždeň bez auta, keď ho najviac potrebujem. Obchod to síce rýchlo poslal, ale po batérii nie je ani stopa. Písal som aj prepravcovi a jeden píše, že to neeviduje, druhý že by to malo byť niekde skladom.
    Takže ak to vôbec príde rozmýšľam, že to ani nepreberiem a obrátim sa iný obchod.
    Poďakujte prepravcovi.....
    Ešte som volal niekoľkokrát aj predajcovi a vôbec nikto nezdvíhal telefón.

Odporúčam , skvelý prístup a ochota

• Super rýchle jednanie

• Nízka cena, rýchlosť dodania, spoľahlivosť, profesionalita.

Úplná spokojnosť.

Bol som spokojný s doručením

• Výhodné ceny
    • Doprava zdarma

• doprava

Tovar mi bol doručený veľmi rýchlo aj keď bol odosielaný z Česka, pričom doprava bola zdarma.