• Veľký výber akumulátorov
    • Doručenie do 24 hodín
    • Na heureke Battery import,záručný list Battery expert,faktúra Efteria spol.s r.o.
    • Balenie batérie aj faktúra boli rozmočené
    • Po vybalení som na jednej strane batérie našiel hlbokú ryhu,dĺžka cca 6cm,pre istotu som ju natrel sek.lepidlom a prelepil viacnásobne kvalitnou lep.páskou,zvisle aj vodorovne..
    • Keď som v tejto firme v r.2014 kupoval bateriu,doprava stála 3,5 eura,teraz stojí 11 eur.A to vtedy,pred 7 rokmi mi ju viezli až z Prahy,pretože v Brne takú nemali.
    • Batéria stará 5 mesiacov

Všetko som uviedol vo výhodách a nevýhodách.

• Nedostali sme to co som mal objednany.Krabica iny, aku iny,nie to co sme objednali.

Vážený zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu a moc se omlouváme za toto nedopatření. Kolegové ve skladu omylem zaměnili model YTX7L za YTX7A, což je jiná baterie a tím jsme Vám způsobili potíže. Jak mi bylo kolegy z obchodního odd. sděleno, již Vás kontaktovali, omluvili se Vám osobně, a domluvili se s Vámi na nápravě. Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace. Dbáme na to, abychom se podobných chyb vyvarovali, ale lidský faktor zcela vyloučit nelze. V případě, že se s omluvou a vysvětlením spokojíte, budeme velmi rádi pokud nám příště ještě jednou zkusíte důvěřovat. Ať se Vám daří a dlouhou životnost Vaší baterii přeje tým Battery Import

• nula bodov
    • strašné
    • Tovar som objednal 20.4. a dnes je 2.5./nedeľa/ takže 12 dní po objednávke akumulátora a akumulátor nikde.
    • Tovar bol vopred zaplatený ani akumulátor, ani peniaze a ani sa nikto neozýva...
    • 27.4. mi zavolala kuriérska spoločnosť, že mi nemôžu dodať akumulátor, lebo z neho niečo vyteká, ale obchod kde som objednával ani slovo, ani mail, ani telefonát čo a ako dalej a koľko ešte budem čakať.
    • Komunikácia absolutne žiadna, že sorry treba počkať, nie je to naša vina, ale kuriérskej spoločnosti, čo mna nemusí zaujímať, zaplatil som 9 eur poštovné tak to je vec predajcu a nie moja...
    • Na stránke píšu dodanie do 3 prac. dní po uhradení. Peniaze som zaplatil kartou 20.4., ktoré prišli hned v ten den na čo mám dôkaz v podobe SMS o stiahnutí penazí , prešlo 12 dní a nič...
    • Prvý a posledný krát v takomto shope...
    • Také niečo som v živote nezažil...

Vážený zákazníku,

velice se Vám omlouváme za takto zpackanou objednávku. Kritiku přijímáme v plném rozsahu. Na naší obhajobu pouze zmíním, že od nás odcházela autobaterie v pořádku, a cestou ji poškodil (vylil) přepravce. Bohužel ve všem ostatním jsme selhali. Vím, že se s Vámi již kolega z obchodního odd. spojil, omluvil se Vám osobně, navrhl řešení a nějakou slevu jako zadostiučinění. Berte prosím tuto zprávu jen jako formální vyjádření za naší společnost zde na srovnávači Heureka. Takové věci, že se poškodí zásilka, se prostě stávají, ale nejvíce mě mrzí, že jste od nás nedostal žádné vyrozumění, vysvětlení, ani po několika dnech, a navíc jste se k nám nedovolal. K popisu situace přidávám toto vysvětlení.
    Duben je tradičně silný měsíc, kdy vrcholí motorkářská sezóna, lidé vytahují své stroje, a nakupují motobaterie. Od února (februára) platí v EU nový zákon o prekurzorech, který mimo jiné nařizuje, že nelze prodávat ani posílat motobaterie nezprovozněné. Všechny motobaterie proto musíme před prodejem zprovoznit. Jedná se o desítky až stovky kusů denně! Ačkoliv jsme se na tuto situaci velmi a dlouho připravovali, nápor v dubnu přesto způsobuje komplikace. Za rok 2020 jsme prodali přes 20 tis. motobaterií. Letošní rok vypadá z toho hlediska ještě náročněji. Samozřejmě si nestěžujeme a jsme moc rádi za důvěru našich zákazníků. Navíc v době covidu, který nás také postihl, a této sezóny, je náročné sehnat zaučené posily na poslední chvíli. Bohužel nikdy není předem jasné, kdy nastane hlavní sezóna... podle počasí v únoru, březnu, dubnu někdy dokonce až v květnu.
    Proto se ještě jednou omlouváme, prosíme i děkujme za pochopení. V případě dotazů či požadavků prosím kontaktujte kolegu, který s Vámi tuto objednávku řešil a uzavíral. Přejeme vše dobré a ať se daří. Tým Battery Import

• včasné doručenie

1, Na dotaz odpovedajú len pred nákupom
    2, Príručka nemá dôležité informácie (nabíjacie napatie, vyhovujúce typy nabijačiek), takže tovar treba vrátiť
    3, Popis na webe zamlčuje 2 typy pripojenia batérie k držadlu, dostal som horší typ nasúvania batérie do lišty, ktorý vyžaduje až 80cm voľného priestoru pri odpájaní a zapájaní batérie.

Vážený zákazníku,

děkujeme za nákup i za zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale dovolte nám reagovat na Vaše výtky.

1) Naše obchodní oddělení samozřejmě musí reagovat na veškeré dotazy od zákazníků. Omlouváme se, pokud Váš dotaz nebyl zodpovězen včas. Není to úmyslem našich pracovníků, jsou to jenom lidé a může se stát, že výjimečně nedbalost zvítězí nad pořádkem a odpovědností.
    2) Příručka obsahuje všechny důležité informace pro provoz, ale máte pravdu, že více informací určitě nebude na škodu. Napravíme, doplníme, polepšíme se.
    3) Tady se musíme ohradit. Samozřejmě nic nezamlčujeme. Není důvod. Tento druh baterie jsme nevyvinuli my, pouze vyrábíme jeden z mnoha druhů baterií pro elektrokola, který vyvinuli výrobci elektrokol. Tento model nám výrobce elektrokol nabídnul a my jej dodáváme na trh. Na trhu budou jistě stovky technických řešení. Pokud si koupíte elektrokolo s tímto řešením, pak nemáte problém baterii použít. Na fotkách u produktu jsou originální fotografie, takže každý ví jaký má systém a jakou baterii kupuje. Nicméně, aby u dalších zákazníků již nedocházelo k omylu, přidáme ještě ilustrační obrázek, kterým ukážeme jakým způsobem je tento druh vkládán do nosiče baterie na elektrokole.

Ještě jednou děkujeme za Vaše podněty a přejeme vše dobré. Tým Battery Import

Kupoval som autobateriu exide potreboval som info ohladom akumulatora nikto mi nedvíhal telefon, ani po druhom pokuse neodpísali!!!

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme. V době před dvěma týdny, kdy jste s námi komunikoval, nám řádil v obchodním týmu covid u 2 zaměstnanců (v brněnské pobočce máme pouze 6 členný tým). Zbývající kolegové měli velice napilno a bohužel se stávalo, že nestíhali zvedat telefony. To, že Vám nikdo neodpověděl ani na email je však vážnější chyba. Pokud byste byl tak laskavý, a email mi přeposlal na [email protected] budu Vám zavázán. Samozřejmě pochopím pokud ne, po Vaší zkušenosti se není čemu divit. Ještě jednou se omlouvám za celý náš tým a pokud byste nám v budoucnosti odpustil a opět nám projevíte důvěru, budeme moc rádi. Kontaktujte mě pro slevu. Vše dobré přeje tým Battery Import

• Len obyčajné keci a skutek útek ...slubotechna ...... batériu som si už kúpil inde a viac ma neotravujte , lebo ak chcete reklamu , tak Vám ju spravím !!!
    • ..

Vážený zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu. Jak píšu vždy, mrzí nás Vaše nespokojenost, a ve Vašem případě obzvláště, protože z naší strany bylo uděláno maximum pro doručení Vaší zásilky. Prověřoval jsem s kolegy v obchodě i v expedici, a nakonec i u dopravce.

Sled událostí byl takový:
    Objednané: 17. 2. 2021, 7:10:35
    Expedované: 17.2. 2021, 13:24 (email na vaši adresu)
    Dopravce svezl zásilku do skladu: 17.2. 2021, 16:47
    Dopravce svezl zásilku do cílového střediska: 18.2. 2021, 01:32
    Dopravce učinil 2 pokusy o doručení + dva telefonáty: 19. 2. (přesný čas nemáme)
    Dopravce nás písemně informuje a naši zaměstnanci se Vás snaží kontaktovat: 22. 2.
    Na uvedené adrese nikdo nebyl a telefon nikdo nezvedal.
    Zásilka se vrátila a zůstala na depu 815 Trenčín: 22. 2. 2021, 05:30
    Vrácena zpět k nám, vystaven dobropis: 26. 2.

Je mi líto, že se obchod nezdařil. Možná došlo k nějakému nedorozumění. S těmito informaci věřím, že o nás třeba nebudete nadále smýšlet tak negativně. Přeji vše dobré a hodně šťastně ujetých kilometrů. Tým Battery Import SK

• Velký výber značiek a druhov baterii

Ziadna spätná komunikácia zo strany obchodu. Do poznámky som napísal ze z dôvodu naplánovaného výletu prosim o rýchle zaslanie. Ostatné obchody mi napisali že najskôr je to možné v pondelok, BATERY IMPORT sa neovtažoval ani odpovedať a doručenie bolo v útorok...

KOmunikácia, pokazili sa, požadoval som zaslať predfaktúru na tovar. Nebola mi doručená. Na telefón sa dovolám len každý tretí krát

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, i když nás mrzí Vaše nespokojenost. Vysvětlení je velmi jednoduché a prosíme, přijměte ho jako naši omluvu. Není třeba dlouze vysvětlovat, co se v našich zemích, SR a ČR, za posledních 8 týdnů událo. A právě tyto události mají neblahý vliv také na náš provoz. Náš tým, který pečuje o zákazníky ze Slovenska, se v rámci bezpečnostních opatření musel rozdělit na 2 skupiny, a každá z těchto skupin pracovala samostatně na úkolech, které dříve vyřizovali všichni společně. Proto se mnoho zákazníků nedovolalo - nebyl čas zvedat telefony, přednost měli lidé, kteří stáli ve frontě před obchodem. Tyto lidé tvořili frontu, protože nebyl dostatek lidí, kteří by obsluhovali. Některé balíky měly zpoždění, protože nebylo dost lidí, kteří by zboží zabalili. Atd. Bylo těžké sehnat posily. Někteří zákazníci to chápali, a byli trpěliví, někteří si stěžovali a byli naštvaní. Chápeme obě skupiny. Všem se za tento nedostatek omlouváme. Momentálně již pracujeme opět v plném počtu a věříme, že se situace kolem koronaviru bude i nadále zlepšovat. Všem přejeme pevné zdraví. Tým BI SK.

Komunikacia 0
    Tovar este nieje dodany .
    Ani mail ze to pride neskor ...

• tovar mi prišiel az po 12dňoch

Na tovar som čakala 12dni,
    a to este aj vodič od jeho oznámenia jeho
    príchodu meškal až 1.5hod.
    a to sa tolerovat nedá.
    Navyše vrchol bol,že mi nedodali bateriu Bosch,ktorú som si objednala,ale Banner.
    keby som nemala termin na STK-EK,
    tak by som ju neprijala!!!

Vážená zákaznice,
    děkujeme za reakci a omlouváme se za vzniklou situaci. Mrzí nás Vaše nespokojenost a chápeme Vás.

Rádi bychom, na naši obhajobu, uvedli i další okolnosti této objednávky, a z těchto okolností vyplývá, že není naší vinou zdržení celých 12 dnů.
    Vy jste nám zaslala objednávku a vybrala jste způsob platby: BANKOVNÍM PŘEVODEM. Jelikož byla objednaná autobaterie na objednávku do 3 dnů, čekali naši pracovníci automaticky na připsání platby na náš účet a teprve potom se objednává zboží.
    Vy jste se za 5 dní dotazovala na stav objednávky a kolegové z obchodního oddělení Vám sdělili, že se čeká na platbu. Tato informace je také v emailové zprávě, kterou jste obdržela. Toto zdržení tedy nelze přičítat nám na vrub jako chybu.

Po té, co se Vámi chybně zvolený způsob platby změnil na DOBÍRKU, objednali kolegové autobaterii u dodavatele. Tento dodavatel bohužel autobaterii za slíbené 3 dny nedodal, a kolegové toto pochybení neurgovali. Toto je jednoznačně naše pochybení! Po té co jste nás opět kontaktovala Vám kolegové nabídli stejně kvalitní baterii alternativního výrobce, místo původně objednané Bosch, a Vy jste s tím souhlasila. Bohužel, následná nedostatečná rychlost reakce po nedodání původně objednané autobaterie je naše ostuda.

Ještě jednou se velice omlouváme za zpackanou objednávku. :-( Za celý tým Battery Import Vám přejeme ať baterie slouží dlouhá léta a Vy vždy bezpečně dorazíte do cíle.

snažím sa zistiť v akom stave je objednávka,nedvíhajú telefón neodpovedajú na email,objednával som pred 10 dňami a doteraz neviem čo je s objednávkou

• Dobrá komunikácia
    • Tovar bol objednaný v pondelok. Podľa dodacej lehoty eshopu mal prísť v stredu. Po mojom zavolani mi bolo povedané že tovar príde v piatok kvôli dodávateľovi. Tovar prišiel až v pondelok.

Na internetovej stránke tovar bol v stave na sklade a dodatočne volali z obchodu, o informácii doručenia tovaru o najskôr 4týždne.

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme za tuto naší chybu. Pracovník obchodního oddělení, který objednávku vyřizoval, potažmo Vás kontaktoval, se dopustil zásadní chyby při kontrole skladové dostupnosti. Vámi objednaná motobaterie byla v době Vaší objednávky skladem v počtu 4 ks, tak jak jsme uváděli na našich stránkách a stále je v tomto počtu skladem. Naše společnost disponuje 3 obchodními středisky (Jesenice - centrála, Brno - pobočka, Praha - pobočka). Náš pracovník v Brně bohužel nezkontroloval třetí sklad v Praze 5, kde je toto zboží i nadále dostupné. Ještě jednou se velice omlouváme, negativní hodnocení si za tento počin skutečně zasloužíme.
    Chápu, že jste již baterii pravděpodobně pořídil jinde, pokud však nikoliv prosím obraťte se s objednávkou na nás, zajistíme Vám výraznou slevu nebo dopravné zdarma, zkrátka zvýhodněný nákup! Příště se určitě polepšíme. Přeji hezký den za celý tým Battery Import.

• Objednavku nikto neriesi. Tovar bol vraj na sklade. Za 10 dni ma nikto nekontaktoval tak ani neviem co je s objednavkou.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za objednávku a velice se omlouváme za toto naše pochybení. Jak mi bylo sděleno, již Vás kolegové z obchodního oddělení kontaktovali a zajistili nápravu vč. malé kompenzace za čekání. V případě, že by se vyskytl jakýkoliv další problém prosím neváhejte kontaktovat přímo vedení našeho podniku. Díky za trpělivost a mějte hezký den.

Obchod vobec nekomunikuje,obj.nevybavil a na dotazy vobec nereaguje.

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme za naše pochybení. Kolega, který objednávku vyřizoval, čekal na informace o dostupnosti z nákupního oddělení a následně ji založil jako vyřízenou. Dle dostupných informace se s Vámi již telefonicky spojil a nedostatek napravil. Ještě jednou se omlouváme, přejeme vše dobré a dlouhou životnost nové baterie.

• Dobry den ..kupil som baterku yuasa polizil som ju v garazi na stôl nic sa snou nerobilo ani kyselinu som nestihol naliat ani navod si precitat a baterka mi zhorela skoro mi podpalila garaz tak a teraz neviem co snou mam robit.zarucny list zhorelo vsetko

Vážený zákazníku,

jak jsme Vám již vysvětlili v emailové komunikaci, je zcela vyloučené, aby akumulátor shořel tak jak popisujete a tak jak jste jej vyfotil po požáru. Nejen, že by se akumulátor nikdy sám takto nevznítil, a to prosím i kdyby byl zprovozněný, ale tento nezprovozněný již zcela určitě ne, ale zároveň Vás znovu ubezpečuji, že by ani nehořel. To, že by akumulátor hořel tak dlouho a vytrvale, že by se začalo tavit olovo (více než 300°C) - což je viditelné z Vámi zaslané fotografie, dále plastová polypropylenová schránka a zároveň při této teplotě zůstala papírová krabice ohořelá pouze z poloviny je prostě čirý nesmysl. Takto požáry samovznícením opravdu neprobíhají!
    Naopak je z Vámi pořízených fotografií na první pohled jasně průkazné, že poškození hořením musela způsobit úmyslně osoba, která pomocí silného plamene (např. hořáku autogenu či letovací lampy, atd.) zapálila výrobek v krabici, načež v průběhu hoření toto snažení přerušila a zbytek požářiště uhasila.
    Mimochodem, Vy sám jste u nás akumulátor ani nereklamoval, což je vcelku pochopitelné, protože příčinou takovéhoto poškození nikdy nemůže být výrobní vada. Nevíme tedy proč si nyní stěžujete zde na Heureka a píšete nám negativní recenzi. Mrzí nás to, avšak popisujete událost, která nijak nesouvisí s kvalitou výrobku a už vůbec ne s kvalitou našich služeb.

Důrazně doporučujeme, pokud Vám nejsou zřejmé okolnosti vzniku uvedené situace, abyste se obrátil na policejní orgány. Vámi popsaná událost totiž spíše svědčí o útoku na Váš majetek, případně porušení domovní svobody (vloupání), a jistě i celá řada dalších porušení zákona, mimo jiné i např. žhářství. My za naší společnost prohlašujeme, že poskytneme policejním orgánům veškerou možnou součinnost. Držíme palce, aby byl pachatel dopaden.

Tvaria sa ze maju tovar skladom, ale ho nemaju a potom vyvolavaju a ponukaju alternativne produkty.

• bateria exide bola vyrobena zaciatkom roka 2017 a je konec roka 2017 cakal som ze bude max 3mesacna nemal som zaujem o staru bateriu ale o novu

• Rychlosť
    • Nekvalitny tovar

Došli mi 2 baterie 12V/14Ah Ktore používam na gumenom člne. Vybijal som ich 3x na člne jedna je v dobrej kondícii ale ta druha ma len polovičnu kapacitu. Hlboke sklamanie neodporučam obchod.Potrebujem baterky a nie reklamacie.

• premrštená cena