Ok

Schöne Neuware zu einem günstigen Preis, zuverlässige zügige Lieferung, gut verpackt.

Shitty store. After 9 days my ordered item still not shipped. And item was in stock when was ordered. Beware!

Vážený zákazník,

Ospravedlňujeme sa vzniknuté nedorozumenie. Nastala chyba v komunikácii. Situáciu riešime.

• Ochota

Super rychlé doručení do CZ, mám rád tyhle bezproblémové nákupy na pár kliků.

• su to profici
    • stale menej a menej materialu na vyrobu nozov,malo cepeli,malo dreva,atd.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu, čepele a dreva postupne dosklaníme.

• Vynikajúca komunikácia
    • Odborný personál
    • Skvele poradenstvo
    • Rýchla mailová komunikácia

Personál mi výborne poradil s výberom produktu. Pomohol vybrať produkt ktorý presne spĺňa moje požiadavky. Veľmi rýchle vybavenie objednávky - štvrtok objednané, v piatok už na odbernom mieste. Môžem len odporučiť!

Veľká spokojnosť !

• Som spokojný s nákupom

• Malá dostupnosť nožov
    • Nôž mi prišiel doškriabaný

Kúpil som si nôž ESEE AVISPA coyote handle black edge, keď som si ho rozbalil tak bol celý dochytaný od odtlačkov prstov a na zadnej strane pri klipe sú hlboké škrabance !!!!!! Celkovo mi príde že nôž bol predomnou používaný !!!!
    Neodporúčam obchod .

Vážený zákazník,

mrzí nás, že ste neboli spokojný s nákupom u nás. V prvom rade neevidujeme od Vás žiadnu reklamáciu, ani žiadne fotky poškodeného noža. Takže nevieme posúdiť v akom stave Vám bol nôž poslaný. Ak nie ste spokojný s nožom, máte právo ho v zmysle obchodných podmienok vrátiť. Každopádne nôž používaný nebol a bohužiaľ škrabance na klipoch u výrobcov ako ESEE a ONTARIO nie sú ničím výnimočným. Čierna povrchová úprava u týchto lacnejších nožov, nie je až taká kvalitná. Ak by ste chceli poradiť s výberom kvalitnejšieho noža , neváhajte sa na nás obrátiť.
    Ešte čo sa týka dostupnosti nožov, skladom máme cca 5000 položiek. Nože sa snažíme pribežne naskladňovať, avšak nie vždy je možné mať všetky modely skladom (u výrobcov sú vypredané).

Slušný výber.
    Prijateľné ceny.
    Teraz naposledy dlhšie čakanie na tovar, sviatky Vianočné :)
    Rád tu nakupujem

• rýchlosť dodania
    • Tovar mi prišiel v krabici bez originálneho balenia. Pochybujem, že taká firma ako Bonowi nezabalí svoj výrobok aspoň do igelitu. Žiadne originálne balenie, iba obušok + pokrčený anglický návod - hodené do krabice a vyplnené kartónom. Mám pocit, že som dostal vrátený tovar za cenu nového. Neriešil som to vrátením, lebo všetko funguje správne. Ale fakt neviem, čo iné si mám o tom myslieť.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu. Ale dovolíme si Vám oponovať. Obušky nakupujeme priamo od nemeckého výrobcu a áno tovar nám chodí bez krabice a dokonca aj bez igelitu. Poslali sme Vám úplne nový kus zo skladu, ktorý dokonca nebol ani vystavený na predajni. Obušky sú dodávané bez akéhokoľvek balenia. Máte možnosť si to overiť priamo u výrobcu.

baterky-noze.sk

Pred 3 rokmi som kupoval nôž Boker sportmesser, Boker limit. ed. 2021 a teraz montáž na baterku, kvalita - spokojnosť s obchodom sa nezmenila ani po 3 rokoch, je rovnaká, preto moje hodnotenie 5 hviezdičiek.

• Komunikace, rychlé dodání do ČR.

S postupem objednávky jsem byla spokojená. S dopravou do ČR také.
    Balení v pořádku, zboží nepoškozené.
    Všechno proběhlo hladce a rychle.

Boli dodržané všetky vami stanovené podmienky doručenia tovaru

Nízké ceny, rychlé dodání.

• Rýchle dodanie super komunikácia

Vždy všetko brebehne ako má

• Ústretový personal
    • Veľký výber a super ceny

• Maximálna spokojnosť.

• rychlosť doručenia, sortiment