velmi rychle vybavenie objednavky a komunikacia s klientom

• rýchlosť
    • výber
    • prehľadnosť webshopu

je to komplexný obchod kde nájdete veľa vecí

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky

• Tovar na sklade
    • Rýchlosť dodania tovaru
    • Komunikácia s obchodom na jednotku

Nedostatkom e-shopu je dodacia doba,v mojom prípade 6 týždňov.Po 4 týždňoch som si tovar objednal v podobnom,českom e-shope,ktorý mi tovar dodal za 4 dni.To asi preto,že tovar,ktorý ponúkajú,majú na svojom sklade a nie v čínskom e-shope.

Reakcia obchodu baterky-noze

Vážený pán Bohumil,

zmeníme trochu spôsob odpovede, lebo v poslednej dobe pribúda veľa ľudí čo si myslia že môžu len tak bez odozvy všetko neoprávnene ,,HEJOVAŤ,, .

Mohli sme požiadať heuréku a zmazanie tejto recenzie, stačilo preposlať mailovú komunikáciu, ale keď máte potrebu sa vyjadrovať, tak dnes ju máme aj my. Objednávali ste u nás s tým, že tovar nebol skladom a dostupnosť bola 4 týždne. Boli ste o tom upovedomený aj mailom a súhlasili ste s dodacou dobou. O pár týždňov ste písali zase zmätočný mail, že kedy Vám tovar príde, lebo keď ste si tovar objednali bol skladom. Ďalej ste to vyhrotili pri osobnom odbere, kedy ste si asi potrebovali niečo dokazovať podobne ako pri tejto recenzie. Chudák náš predavač práve obedoval a než ste si vyliali Vaše utrápené srdiečko, z našej straaašnej neschopnosti, tak mu aj polievka vychladla.

Poďme ďalej k Vášmu objednanému tovaru(nity, cvoky- náš zárobok cca 5 eur). Tovar nakupujeme od Fínskeho dodávateľa nie z Číny. Ako ste si určite všimli tento tovar máme ako doplnkový a nie ako Český obchod, ktorý predáva iba materiály na výrobu nožov a puzdier. Ako sa to hovorí? Za dobrotu na žobrotu? Tým, že sme zaradili do ponuky materiály na výrobu nožov a puzdier sme chceli vyjsť v ústrety maličkej komunite, ktorá dopytovala od nás tento tovar.

Nerozumieme tiež tomu, prečo ste si teda neobjednali hneď tovar od Čechov keď ho mali skladom. Ale pri tom zmätku, ktorý ste už narobili ako v eshope tak aj na predajni sa ani nečudujeme. Sme radi, že ste boli spokojný s nákupom čínskych výrobkov v inom eshope. Myslím, že budeme všetci spokojní a šťastní, keď zotrváte v nákupoch u našich českých bratov.

Krásny deň a všetko dobré prajeme
    baterky-noze.sk
    TOPBLADE OC MAX TRNAVA

• rýchlosť dodania tovaru

Objednaval jsem uz 2x. Pokazde jsem ocenil rychlost a spolehlivost. A v obou pripadech jsem mel stesti na produkty, ktere jinde nemeli. Za mne spokojenost.

• Rýchlosť doručenia
    • Široký sortiment
    • Komunikácia
    • Ústretové jednanie
    • Jednoznačne 100% odporúčam a rad nakupim znovu

• Veľmi rýchle dodanie

Reasonable price. Fast delivery to the Netherlands. Absolutely satisfied with the purchase. Totally recommended.

super quick delivery, ideal quality, price as announced

• komunikácia
    • výber
    • ceny

• Som spokojný s nákupom

Široký sortiment skladem

• Dobré ceny, veľký výber

Super obchod, perfektní komunikace, děkuji.

• Som spokojný s obchodom.

Velka spokojnost. Rychle dodanie, skvela komunikácia. Odporúčam

Súper