• Čo sa týka objednávky všetko ok, ale samotné dodanie cez DHL otras, otras otras.balik mi mal byť doručený na adresu a kuriér volal, nestihla som zodvihnúť spätné som sa dovolala,bol sprostý,drzi,s tým že mi balík nedoruci.bude to riešené cez ich firmu, nakoľko v dnešnej dobe odvodnenie že to nevie nájsť je úbohé,a pritom ani na adrese nebol,tak som si musela balík ísť vyzdvihnúť nakoniec osobné keďže bol neskutočne ústretový a tato práca ho neskutočné baví....

• Upútavka na internete je 40 ks plienok a nakoniec zistíte, že nákup až taký výhodný nie je, lebo v skutočnosti ich je v balíku 32. Upozornili sme na to spoločnosť Mall telefonicky že zavádzajú zákazníkov, napriek tomu údaje nezmenili, ani neodpovedali.

• doslo mi neuplne balenie postele. len dosky bez srobou. :(

nebola som spokojna s obchodom, nakolko prisiel neuplny tovar a z postele chybali sroby. po reklamacii mi bolo napisane, ze tie sroby sa nedaju doposlat a ten zvysok postele mozem vratit spat co pre mna nebolo prijatelne riesenie. ja som sa tesila na kompletnu postel a nie len na dosky. ja obchod bambino neodporucam :(

Reakcia obchodu Bambino.sk

omlouváme se za komplikace ve Vaší objednávce.

Dle prověření z Vaší objednávky s Vámi celou záležitost řeší naše reklamační oddělení a pevně věřím, že se Vaše reklamace vyřeší k Vaší spokojenosti.

Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace.

Hezký dne.

Alex