• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 2 týždňami

Na stranke bolo uvedene “Mozte mat uz o 2 dni”. Na dalsi den skoro rano mi prisiel mail, s tym, ze objednavka je kompletna a s cislom zasielky u kurierskej sluzby. Ani do tyzdna nebola objednavka dorucena. Dozadovat informacii k stavu som sa musela ja na infolinke, s tym, ze mi bolo opakovane, ze sa s tym neda nic robit, iba stornovat objednavku (hoci bola uz zaplatena). Nakoniec sa musela objednavka stornovat, vystavit nova a po 10 dnoch som si mohla ist pre nu fyzicky do mall.sk. Mrzi ma tato skusenost, lebo s mall.sk som doteraz bola velmi spokojna.

• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 2 týždňami

Pred viac ako týždňom mi prišiel mail o tom, že je tovar na ceste ku mne, napriek tomu dopravca to ešte neprevzal. Tovar neprišiel, na mail nik nereagoval, nasledne mi bolo telefonicky ponúknuté nech spravím novú OBJ a znovú zaplatím vraj to bude rýchlejšie a keď sa pôvodná OBJ objaví tak mi vrátia peniaze. Odmietla som, dať ďalších 100eur a zatiaľ nemám nič. A kedy sa nájde pôvodná OBJ nikto netuší. Zatiaľ čakám. Doposiaľ som mala s týmto obchodom len dobrú skúsenosť.

Spokojná

• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 1 mesiacom

• Objednane 2 páry topánok. Komunikácia az po výzve, termíny neplatia. Jedny topánky nie su skladom, po vyše mesiaci som nútená zrušiť celú objednávku. Obchod vôbec neinformuje priebežne co sa deje, az po mojich urgenciach.

• super cena
    • rychle dodanie a hlavne zadarmo (na pobocku zasielkovne)

katastrofa

• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 1 mesiacom

Tovar som objednala 15.11., mal byt doruceny do mallboxu, po dvoch tyzdnoch som na infolinke dostala informaciu, ze je problem s dorucenim kvoli kapacite boxu. Mam cakat. Na dalsi emailovy dopyt spolocnost nereagovala. 13.12. Mi na infolinke oznamili, ze objednavka bola zrusena, obchod o tejto skutocnosti neposlal ziadnu informaciu a este nevratil ani peniaze. Posledny moj nakup na tomto eshope.

Som spokojná.

• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 2 týždňami

• nedodanie tovaru podla zvoleneho sposobu dorucenia, tyzden ziadna odozva zo strany obchodu na moj email

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia
  • nakúpil v obchode Bambino.sk pred 2 týždňami

• tovar sa dá bez problémov vrátiť, na náklady obchodu - nesadla nám veľkosť čižmičiek, ale nemali sme s tým žiadne problémy, peniaze nám vrátili

žiadna

- výhodná cena
    - rýchle dodanie tovaru
    - zľava na prvý nákup

• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 2 týždňami

Tovar objednany a vyplateny online 2.12., 3.12. email, ze tovar bol odovzdany dopravcovi. Preslo 10 dni a tovar neprisiel, eshop na opakovane emaily nereaguje. Obavam sa, ci este uvidim svoje peniaze. V minulosti som z tohto eshopu casto objednavala a nebol nikdy problem (az na neochotu doplnit dalsi tovar do nevybavenej objednavky, chceli aby som urobila novu objednavku a zaplatila dalsie postovne, hoci este balik neexpedovali). Uz tu neplanujem objednavat a ak tak len na dobierku.

• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 2 týždňami

• spokojnosť po každej stránke
    • žiadna

V obchode som nakúpila viackrát, doposiaľ mám dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 4 týždňami

• rýchle dodanie
    • prehladny eshop
    • možnosť výberu doručenia
  • nakúpil v obchode Bambino.sk pred 2 týždňami

Objednane 2.12. Doreraz nemam info kedy uz zaplateny tovar pride.

• klamliva reklama
    • zavadzanie uzivatela
    • nedostupnost tovaru na skladoch
    • spamovanie zakaznikov

cele zle!!! reklama na webe o tom, ze tovar budete mat na druhy den, dnes je 13.12.2018 a tovar nikde (objednane bolo 2.12.2018)

• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 2 týždňami

Za tovar som vopred zaplatila, mal byť doručený nasledujúci deň, keďže sa tak nestalo koktaktovala som ich platenú infolinku, kde som sa dozvedela, že u nich v systéme objednávka neexistuje atď., vraj sa to bude riešiť, ďalší den žiaden postup a tak som objednávku zrusila a boli mi vrátené peniaze. Absolútna nespokojnosť s nákupom.

• nakúpil v obchode Bambino.sk pred 3 týždňami

3 tyzdne cakam na tovar skladom, medzitym mi posielali upomienky na platnu na uz uhradeny tovar, komunikacia s nimi je komplikovana a zdlhava. Absolutne tento obchod neodporucam.

• Tovar bol rýchlo doručený