hodinky sú pekné ale to zapínanie je nekvalitné stále sa to rozopína ,uvažujem o ich vrátení ak sa to nebude dat opraviť neodporúčam.

Reakcia obchodu Balky Style

ak Vám hodinky nevyhovujú, máte právo ich do 14 dní od obdržania vrátiť bez udania dôvodu. Je nám ľúto, že ste nás neinformovali skôr, mohli sme sa vyhnúť negatívnej recenzii a vyriešiť tento problém ku Vašej spokojnosti. V prípade záujmu o reklamáciu nás, prosím, kontaktujte na [email protected]. Ďakujeme a prajeme pekný deň.

www.balkystyle.sk

Hodinky, ktoré som si objednala boli odreté, a boli na nich flaky som sklamaná a neodporúčam tento obchod.

Reakcia obchodu Balky Style

mrzí nás, že Vám hodinky prišli poškodené. V našom e-shope máte právo vrátiť tovar bez udania dôvodu do 14 dní a máte aj, samozrejme, právo na reklamáciu. Je nám ľúto,že ste nás nekontaktovali, tak by sme problém vyriešili ku Vašej spokojnosti v čo najkratšom čase. V prípade záujmu o reklamáciu nás, prosím kontaktujte na [email protected] Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a prajeme pekný deň.

www.balkystyle.sk

• prehľadná stránka, zaujímavý tovar
    • na nete slubujú dostpunosť do 24 hodín, aj mi z 2 dni po objednaní odpísali,že ojednávka je vybavená ale zatiaľ mi ju vôbec nedoručili a to je už 10 dní.

som v rozpakoch kvôli dlhej dobe doručenia od doby "vybavenia objednávky"

Reakcia obchodu Balky Style

skontroloval som stav Vašej objednávky a je skutočne uvedené "Objednávka vybavená", ale nie je expedovaná. V tomto prípade pochybil náš e-shop a veľmi sa ospravedlňujeme. Nechápeme ako sa to mohlo stať, ale Vašu zásielku sme pri odosielaní prehliadli. Je nám ľúto, že ste nás nekontaktovali skôr a tým pádom by sme to aj rýchlejšie vyriešili. Objednávky odosielame zvyčajne do 24 hodín takže 10 dní je veľmi dlhá doba. Objednávku Vám odošleme čo najrýchlejšie a pribalíme Vám zdarma aj darček. Ešte raz sa veľmi ospravedlňujeme a prajeme pekný víkend.

www.balkystyle.sk

Určite by som neodporučila tento obchod ostatným. Bola som sklamaná keď mi prišla domov moja objednávka, na internete vyzerali náušničky krásne, no bohužiaľ keď som si rozbalila balík, vôbec nesedeli farby, ktoré máte uvedené na internete, a čo je vrchol, náušnice majú ešte aj rozdielne farby, čiže napríklad na jednej sú kamienky červené a na druhej zelené s hnedým...!! a čo sa týka náramku, po prvom raze nosenia, sa povolil jeden povrázok alebo ako to nazvať, čiže som dosť sklamaná !

Reakcia obchodu Balky Style

veľmi nás mrzí, že nie ste s objednávkou spokojná. Obrázky, ktoré máme na našej stránke sú ilustračné, takže sa môžu s výrobkami v minimálnej miere líšiť.
    Čo sa týka náramku, občas sa stane, že šnúrky sa nosením uvoľnia. Samozrejme na všetky výrobky je 2 roky záruka. Mohli ste nás informovať o týchto problémoch, my by sme Vám tovar okamžite vymenili alebo by sme Vám vrátili peniaze. Okrem toho, u nás platí aj 14 dňová lehota vrátenia tovaru bez udania dôvodu. Ak máte záujem o reklamáciu, kontaktujte nás na [email protected]
    Ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy.

• Rýchle doručenie .
    • Tak asi poštovné . Také drahé poštovné.Viac ako tovar a to sa potom neoplatí , tam nič kupovať .

Reakcia obchodu Balky Style

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Chceli by sme samozrejme oponovať. Náš eshop ponúka jedno z najnižších poštovných na trhu s módnymi doplnkami. Účtujeme si iba reálnu cenu dopravného, pričom balné si neúčtujeme vôbec a je zahrnuté v cene výrobku.
    Čo sa týka jednej hviezdičky za komunikáciu, tomu tiež nerozumieme. Vôbec ste nás nekontaktovali a tým pádom sme s Vami nekomunikovali. U nás pristupujeme ku každému zákazníkovi individuálne a snažíme sa každému vyhovieť po všetkých stránkach. Prajeme pekný deň.