• nakupovanie z domu
    • nedostatočná priehľadnosť sortimentu

v podstate dobre

Reakcia obchodu Baklazan.sk

Ďakujeme za reakciu a nákup, nerozumiem bodovaniu Vašej recenzie a to v komunikácii, objednávka prišla 25.02.2013, zadali ste si platbu vopred na účet, dňa 26.02. Vám prišla sms o 9.00 ráno Dobrý deň, objednávku č. 220 /gitara Bont./ , uhraďte na úč................. v sume 15,88/vrátane GLS/, VS130100... po úhrade Vám bude ihneď zaslaná. Po obede som Vás telefonicky kontaktovala, úhradu ste neposlali, až na druhý deň. Následne Vám bola zásielka zaslaná kuriérom GLS. Komunikácia z našej strany bola dostatočná, tovar Vám bol doručený do 3 dní vrátane objednania. Čo sa týka prehľadnosti, jednoduchší shop ani neexistuje, ale konkurencia z východu si musela niečo nájsť.

Kvalitný tovar za super cenu. Rýchle vybavenie objednávky. Malý mal veľkú radosť, najviac zo sady rukávikov, vesty, kolesa na plávanie, ale aj zo slimáčika - meter.
    Maximálna spokojnosť !!!

Reakcia obchodu Baklazan.sk

Ďakujeme a sme radi, že máme spokojného zákazníka.

• Expresné dodanie tovaru

Reakcia obchodu Baklazan.sk

Ďakujeme pekne, budeme sa naďalej snažiť!

• vyborne ceny
    • prehladnost
    • v pripade problemu ma hned telefonicky kontaktovali

Reakcia obchodu Baklazan.sk

Ďakujeme, a tešíme sa na ďalšie nákupy :-)

• Najnižšia cena tovaru.
    • Rýchle jednanie.
    • Tovar dostupný za 3 dni.
    • Komunikácia na úrovni.

V tomto obchode som sa rozhodla nakúpiť z dôvodu najnižšej ceny, ktorú som našla. Potešilo ma rýchle jednanie a tovar dostupný za 3 dni.Odporúčam nakupovať v tomto obchode. Ďakujem za spoľahlivú spoluprácu.

Reakcia obchodu Baklazan.sk

Ďakujeme za recenziu, všetko pre spokojného zákazníka !