• Nespokojnosť s tovarom
    • Objednala som si Nákupná taška, batoh Reisenthel Mini Maxi Sacpack Dark Blue. Miesto avizovaných rozmerov 43,5 cm x 60 cm x 7 cm, má NÁKUPNÁ TAŠKA rozmer 32,5cm x 43,5cm x 5cm.

• Informácia o čerpaní dovolenky bola uvedená až v maile potvrdzujúcom objednavku
    • Informácia o doprave zadarmo pri nákupe nad 30 eur nezodpovedá skutočnosti, plati to iba v prípade, ak je cena zaplatena dopredu.

Reakcia obchodu Bagabaga.sk

Informácia o čerpaní dovolenky bola uvedená na hlavnej stránke formou veľkého banneru ako aj formou článku už niekoľko dní vopred, pravdepodobne ste túto informáciu prehliadla. Ak ste nesúhlasila s dodacou lehotou, mohli ste nám obratom zaslať email a objednávka sa mohla stornovať.

Informácia ohľadom dopravy zadarmo nad 30 EUR je riadne vysvetlená formou článku, stačí si len kliknúť na banner. Doteraz sme s tým nemali žiadny problém a nikto nás nekritizoval (je to tak už niekoľko rokov). Okrem toho sa v nákupnom košíku každému zákazníkovi ukazuje, koľko eur mu chýba pri tom konkrétnom spôsobe dopravy, aby ju mal zadarmo. Je vcelku logické, že preferujeme zákazníkov platiacich vopred a ich dopravu dotujeme, nakoľko tam nehrozí neprevzatie dobierky, kde idú náklady celé na náš vrub.

Vaše hodnotenie nás mrzí o to viac, lebo si nemyslíme že sme niekde urobili chybu, skôr sa jedná o nedorozumenie z Vašej strany.

Ján Krempaský

Obchod a komunikacia super. Co sa tyka tovaru, cakala som vacsiu kvalitu za taku sumu. Flasa smrdi plastom ako z cinskeho obchodu za 2 eur.

Reakcia obchodu Bagabaga.sk

Každá fľaša je od výroby uzavretá vrchnákom, kým sa dostane do predaja ubehne niekedy niekoľko týždňov / mesiacov, a preto ten vzduch vnútri môže evokovať, že fľaša zapácha. Avšak hneď po prvom umytí fľaša neobsahuje žiadny zápach. Plast Tritan z ktorého je vyrobená fľaša EQUA je bez akéhokoľvek zápachu.

Fľaše distribuujeme na Slovensku niekoľko rokov, ale s podobným názorom ako vy prezentujete som sa ešte za tie roky nestretol, dokonca ani zo strany zákazníkov.

Bagabaga.sk

• Vela sortimentu, co sa tyka plastovych flasiek vypredane a teda nedostupne. Ledva som si vybrala a to len preto ze som chcela, lebo s flasami mam velmi dobre skusenosti. Netecu a su superr.

Dobry tovar, ale bohuzial len na stranke......

Reakcia obchodu Bagabaga.sk

Posledných 10 dní sme zaznamenali výpadok fliaš EQUA, nakoľko výrobca ich jednoducho nemal skladom. Takáto situácia sa v EQUA stáva :( , lebo o fľaše je enormný záujem. Naša firma ako distribútor EQUA, to nemáme ako ovplyvniť, keď jednoducho výrobca tovar nemá, nemáme ho ani u nás a ani nikto z našich partnerov po celom Slovensku.

Pri tovare bola napísaná dostupnosť, stačilo nám napísať, tak ako mnohí ďaľší zákazníci a problém by sme Vám vysvetlili. Aktuálne je už k dispozícii v podstate celý modelový rad plastových fliaš EQUA.

Krempaský,
    bagabaga.sk

• tovar mi bol rychlo doruceny
    • Po dodani tovaru som zistila, ze vsetky 3 flase, ktore som si kupila netesnia a tecu.
    • Tym padom su uplne nepouzitelne. Poziadala som o moznost vymeny tovaru, alebo vratenia penazi, cakam na odpoved obchodu.

• vela tovaru na stranke, ktory ale vlastne nemozno kupit

Reakcia obchodu Bagabaga.sk

Tovar sme mali omylom uvedený ako skladom, čo bola chyba a mrzí nás to, avšak o skutočnosti sme Vás hneď informovali.

Tovar, ktorý ste si vybrala sa poväčšine vyrába na zákazku vo väčších množstvách. Stále dúfame, že výrobca, bude ešte daný tovar vyrábať, a preto niektoré veci z tejto kategórie sme ešte z webu nezmazali. Dúfame a boli by sme veľmi radi, keby sa už čoskoro objavili u výrobcu na sklade.

S konštatovaným, že veľa tovaru na stránke nemožno kúpiť si dovolím nesúhlasiť. Percentuálne máme veľmi vysoké percento tovaru z ponuky reálne skladom, čiže drvivá väčšina tovaru je plne k dispozícii.

Krempaský, bagabaga.sk

• neprijemny pracovnik v dorucovacej sluzbe DPD,
    • odporny nedalo sa s nim dohodnut, neprijemny.
    • Nechcel nam doniest tovar do prace!!!

Reakcia obchodu Bagabaga.sk

S týmto hodnotením sa vôbec nestotožňujeme, nakolko je veľmi neobjektívne.

Tovar sme odoslali v čo najkratšom čase na dohodnutú adresu, tak ako bol objednaný. Po neúspešnom doručení sme sa snažili s príjemcom spojiť, bohužiaľ bezúspešne. Za neskoré doručenie môže v prvom rade príjemca, ktorý na seba uviedol nesprávny telefonický kontakt a na naše emaily o neúspešnom doručení nereagoval.

Kuriéri DPD doručujú vždy iba vo svojom rajóne (v BA je ich niekoľko desiatok), a preto dodatočná zmena dodacej adresy v deň doručenia na inú adresu, povačšine nie je akceptovaná. Iný rajón má na starosti iný kuriér. Ak príjemca požadoval doručiť zásielku do firmy, mal môžnosť tak urobiť už pri vytváraní objednávky. Vždy je to však o prístupe k veci, a preto kuriéra z DPD nechcem nijako obhajovať ak naozaj pochybil a správal sa neadekvátne.

Ak máte akékoľvek problémy s objednávkou, kuriérom DPD, alebo jednoducho s čímkoľvek, sme tu na to aby sme Vám pomohli a zjednali nápravu. Vôbec ste totiž nehodnotil tovar ani jeho kvalitu, ani nás, jednoducho nahneval Vás kuriér, tak tým pádom musí byť automaticky všetko zlé.

bagabaga.sk

• modny hit

Su to velmi prakticke a elegantne veci.

• som si myslela, ze nemusim zdvihnut zadok a tasky pridu same postou - omyl!
    • ze mi nic neprislo

16.12.2011 - 16:23 - objednávka tovaru
    19.12.2011 - odoslanie tovaru cez Sl. poštu (1. trieda)
    20.12.2011 - tovar na doručení, 4 dni pred Vianocami

Na základe emailovej komunikácie so zákazníčkou, ktorá nás prvý krát informovala o vzniknutej situácii až 5.1.2012 sa zistilo, že žltý lístok z pošty na základe, ktorého je možné prebrať zásielku, "starostlivo uschoval" iný rodinný príslušník. Eshop Bagabaga.sk teda postupoval, v súlade s dohodnutými podmienkami a tovar bol odoslaný naozaj obratom, tak ako deklarujeme. Chybu, ktorá sa stala, sme nemohli nijako ovplyvniť.

Team
    Bagabaga.sk