Tovar ktorý som si objednal tak nemali

Objednal som si olivové kraťasy a prišli čierne. Štandardne nosím veľkosť 2XL a tieto 2XL mi boli malé.

• Nekonečné dodanie

V deň dodania objednávky som si zobral dovolenku , no a hádajte čo sa stalo . Prišiel mail. o 11 "OO hod , rovno vtedy keď som to mal prebrať - že objednávka je zrušená . Hotová katastrofa , nič by na tom nebolo keby ste dali vedieť deň vopred ..... že je to zrušené .....

• Uvádzate že sa u vás poštovné neplatí avšak zavádzate poštovné sa uhrádza.

Tovar ktorý bol a stále je v ponuke mi obchod neposlal.Po telefonickom dohovore mi bol ponúknutý iný tovar ktorý nechcem.

Reakcia obchodu Babylonshop.sk

děkujeme za Váš Názor. Neprodleně po Vaší objednávce jsme Vás informovali, že daný produkt si objednal jiný zákazník několik okamžiků před vámi. Proto jsme Vám nabídli podobný produkt. Pokud by byl produkt dostupný, tak bychom Vám ho samozřejmě zaslali, už z podstaty věci, že jsme e-shop a prodávaní produktů nás živí. S přáním pěkného dne Babylon shop team.

• Príchod mal byť do 3 dní prešli 3 týždne a nič.

Reakcia obchodu Babylonshop.sk

děkujeme za vaše hodnocení. Objednávku kterou jste u nás udělal 9.12. jsme předali dopravci 10.12. bohužel dopravce tuto zásilku někde ztratil a o nastalé situaci nás neinformoval. Chápeme vaší nespokojenost z nastalou situací. Bohužel nemůžeme začít řešit problém pokud nevíme, že nastal. Pokud Vám tedy zásilka nepřijde v předpokládaný termín, tak se na nás neváhejte obrátit a budeme problém s dopravcem řešit. Omlouváme se za nastalé komplikace. Babylon Shop

• Nemam dobre skusenosti...tovar ponukaju na stranke no v skutocnosti ho nemaju vraj

Reakcia obchodu Babylonshop.sk

děkujeme za váš názor. V Babylonu máme 98% zboží skladem, které dodáváme zpravidla do 2 prac. dní. U zbývajících 2% máme vždy uveden předpokládaný datum dodání tj. 5-12 dní podle toho v jaký den zboží objednáváte. Babylon Shop team

• Veľmi dlhé dodanie tovaru a čo je uvedené v termíne dodania, tak ani to nie je dodržané.
    • Tovar mi do dnešného dňa nebol doručený a termín dodania bol 27.11.2020

Děkujeme za Váš názor,
    v Babylonu máme 98% zboží skladem. Tedy 98% objednávek expedujeme v den objednávky nebo následující pracovní den . Pouze u značky Yakuza máme některé zboží na externím skladu. Toto zboží odesíláme jednou týdně, což byl i tento případ. Jak zmiňujete výše u tohoto zboží vždy uvádíme předpokládaný termín dodání a z 95% se nám ho daří dodržovat. Tedy v průměru u 5% objednávek může dojít ke zpoždění. Jedná se především o období kolem vánoc, kdy jsou dopravci přetíženi a nestíhají. Navíc tento rok suplují ještě maloobchody, z důvodu který je nám všem dobře známí. Chápu, že vám toto zpoždění mohlo způsobit a za ty se omlouváme. Přejeme pěkný den. Babylon shop team