• Ziadam o zaslanie tovaru, alebo vratenie penazi. Dakujem

Reakcia obchodu Babičkárstvo

Vašu objednávku sme prijali 7.12. a 8.12. bola odoslaná na zvolené výdajné miesto (Z-box). Pravdepodobne z dôvodu plnej kapacity bola presmerovaná na najbližšie výdajné miesto, kde bola pripravená k vyzdvihnutiu do 18.12. Bohužiaľ nebola prevzatá a vracia sa späť. Zaplatená mala byť dobierkou, pri prevzatí.
    V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou vždy doporučujeme čo najskôr kontaktovať našu zákaznícku linku, aby sme situáciu mohli riešiť. Ak máte o tovar aj naďalej záujem, prosíme o vytvorenie novej objednávky.

Tím Babičkárstva

• Nereaguju, neodpovedaju

Reakcia obchodu Babičkárstvo

na Váš dnešný e-mail sme ihneď odpovedali. V našom systéme evidujeme niekoľko Vašich nezaplatených objednávok. Ak vznikol problém pri úhrade, kontaktujte nás, prosím, na zákaznickej linke +421 221 201 290 alebo e-mailom [email protected]. Sme pripravení situáciu okamžite riešiť.

Tím Babičkárstva

• tovar bol včas dodaný
    • nepáči sa mi spôsob na dobierku, preto že dobierku si predstavujem iným spôsobom.

• Obchod sa nezaujíma o to, či bol tovar zákazníkovi doručený. Je 20.decembra a tovar som doposiaľ od objednávky 27.11.nedostala na moju adresu. Len otázky o spokojnosti a informácie o sledovaní tovaru a tovar si asi odniesol Santa Claus naspäť na sever. Už viem, že som peniaze vyhodila do vzduchu. Nedajte sa takto nalákať na tento obchod ako ja.H.B.

• Tovar prišiel rýchlo bez problémov
    • Knihu ktorú som si objednal, tak mala pokrčenú a natrhnutú stranu

Už týždeň čakám na objednávku. Ani mi neprišiel mail že je spracovaná…

dlhá čakacia doba na tovar....objednávka 25.11....tovar údajne expedovaný 27.11....tovar dodaný 2.12.2021!!!

Niesom spokojná s vankúšom nevedela som že bude musieť ísť do mikrovlnky

• nemôžem nič hodnotiť žiadny tovar, ktorý som si objednala pred 10 dňami mi nebol ešte doručený

Reakcia obchodu Babičkárstvo

Dobrý deň, Vaša objednávka zo dňa 10.2. bola expedovaná 11.2.2021. Bohužiaľ sa napriek snahe dopravcu zásielku nepodarilo doručiť, takže bola dňa 17.2. vrátená späť. Veľmi nás mrzí, že došlo k tejto komplikácii a veríme, že nová zásielka, ktorú sme Vám po oprave tel. čísla odoslali, bola v poriadku doručená.
    S pozdravom Babičkárstvo

• Rukavice prisli poskodene

Reakcia obchodu Babičkárstvo

Dobrý deň, ak Vám bol doručený poškodený tovar, máte možnosť ho do 14-tich dní bez uvedenia dôvodu vrátiť. Mrzí nás, že vo Vašej zásielke bol vadný kus a veľmi sa za to ospravedlňujeme.
    S pozdravom Babičkárstvo

• Žiaľ, tovar, ktorý som si objednala a zaplatila vopred som nedostala!!!

Nie som vôbec spokojná.

Reakcia obchodu Babičkárstvo

Vaša objednávka nebola odoslaná z dôvodu neuhradenej platby. Pôvodne vybraná platba on-line platobnou kartou neprebehla a na našu správu s uvedením platobných inštrukcií k bankovému prevodu sme neobdržali žiadnu odpoveď. Po uplynutí lehoty k úhrade sme, bohužiaľ, boli nútení objednávku stornovať.

• Tovar som objednávala pred viac ako dvomi týždňami a do dnešného dňa mi nebol doručený. Písala som dva maily spoločnosti Babickarstvo ale ani na jeden mi nik neodpovedal. Knižky mali byť darček pod stromček,ale žiaľ už je po Vianociach a ja som musela na rýchlo v tomto zlom období keď všetko zavreli hľadať náhradné darčeky

Reakcia obchodu Babičkárstvo

Na všetky e-maily, ktoré na našu adresu dorazili, sme odpovedali, naposledy 28.12.2020 s návrhom na opätovné odoslanie objednávky, pretože zásielka je podľa vyjadrenia dopravcu stratená. Bohužiaľ zatiaľ nemáme žiadnu reakciu - je možné, že e-maily boli automaticky zaradené do hromadnej pošty. Naďalej sme pripravení situáciu riešiť a prípadne odoslať nový balík.

• zlá spolupráca komunikácia, v deň objednania o niekoľko hodín sa nedala vykonať zmena v objednávke, nepochopiteľné lebo tovar prišiel až týždeň po objednaní , musela som zaplatiť všetko, obratom som splnila všetky podmienky a nechcený tovar poslala naspäť. Čakám už dva týždne na vrátenie peňazí. Nereagujú na mailové správy. Celé zle. Už nikdy od nich nič nechcem.

Priamo na prednej strane knihy ( každej a objednala som si 4 ks) je nalepená nevkusná žltá reklamná nálepka, ktorá celú knihu znehodnocuje. Nechápem prečo tieto nálepky nelepia ( keď teda už musia) na igelitový obal v ktorom je kniha zabalená.

Dobrý deň Katarína,
    žltú samolepku možno ľahko odlepiť z titulnej stránky knihy bez toho, aby zanechala stopy. Avšak ďakujeme vám za podnet, zamyslíme sa nad zmenou umiestnenia samolepky.
    Želáme vám krásny deň
    Babičkárstvo

predražené strojček remington som nasla potom za polovicu

Mám ohodnotiť tovar, ktorý ešte nemám?

Reakcia obchodu Babičkárstvo

veľmi nás mrzí, že objednaný tovar nebol včas doručený. Zásielku sme odovzdali dopravcovi 13.11. 2020 a podľa trasovania balíku nie je zaznamenaný žiadny jeho pohyb. Pravdepodobne sa balík stratil a bude predmetom reklamácie u Zásielkovne.

Našou snahou je doručiť Vám objednané knihy, preto sme pripravení ihneď odoslať celú zásielku znovu.

Ďakujeme za pochopenie.
    Tým Babičkárstva

• Tovar mal prist do Vianoc. Zatial nic. Uz ani nemusí.

Za plast chamtivá cena.

• Oceňujem prístup, že boli ochotní zmeniť doručovaciu adresu po objednaní
    • poslali mi českú verziu knihy, i keď ma telefonicky ubezpečili, že keď som si objednávala cez sk eshop, tak dostanem určite slovenskú verziu. Omyl. Proste mi poslali iný tovar, než som si objednala a bol to darček na vianoce, už sa to vymeniť nedalo, nestihlo.

• CD nebolo zabalené v originál fólii a obal bol prasknutý