• Sú to bezcharakterne podvodnícke svi...
    • Odrbavaju v reklame ..nehľadia na požiadavky zákazníka... klamú do telefónu..

Dva x som objednával pneu.. prišla najskôr po mesiaci štvorročná... a potom trojročná....
    Riešenie...žiadne.

Reakcia obchodu az-pneu.sk

netvrdím, že sme bezchybní, a v tomto prípade sme 2x čakali na pneu priamo od výrobcu Michelin a tie sme vám obratom expedovali.
    Prikladám časť vašej komunikácie, nech si každý urobí názor sám.

"Zoberte si tú vašu pneumatiku do piče...ten váš kokotko čo mi volal a tvrdil že pneu je vo výrobe.. sľúbil rok výroby 2024..akceptujem aj rok 2023..ale nie začiatok roku 2022... "

AZ pneu

Evidentne nemali svoj deň. Chodím tam pravidelne vyše 3 roky a využívam ich aktívne ale po dnešnom stretnutí keď som ich obťažoval zvážim či nebudem dávať zarábať inému servisu ktorého zamestnanci si budú viac vážiť dlhoročného zákazníka.

Dlhé čakanie a dopravca celé zle žiadna komunikácia a zrazu som tu

Pri otazke na vek motopneumatik som dostal nasledujucu info "náš e-shop garantuje dobu od výroby pneumatík do dvoch rokov a v prípade, že sa jedná o pneumatiku so starším dátumom výroby je u tejto pneumatiky na webe označenie "extra cena" alebo "výpredaj". " A nasledne som obdrzal jednu pneu starsiu ako 2 roky. Reklamoval som to ale zatial sa nikto neozval. Tolko moje skusenosti.

pneumatiky jsme vám vyměnili s DOT z roku 2023

• dobry vyber pneumatik a dobre ceny
    • neviete ake stare pneumatiky Vam dodaju a ci budu vsetky s identickym DOT

• V roku 2024 poslali starú pneumatiku z roku 2021 a nevyreklamunem lebo na stránke pri objednávke neuvádzajú vek akože novej pneumatiky a pri motorke to už vadí

Reakcia obchodu az-pneu.sk

úplně v pohodě jste se nám měl ozvat. Pokud šlo o moto pneu ponukli bychom Vám výměnu.

Krivé plášte

• Nespolahlivost

Už druhý krát som si objednal pneumatiky, na ktoré čakám 2 týždne, boli skladom, a ja čakám, čakám, a nič.
    Po 5 dňoch mali byť u mňa, volal som, vraj idú k nim od výrobcu a zajtra ich mám, prešiel ďalší týždeň, a objednávka stále svieti že sa spracováva.
    U nikdy viac, teraz nech dorazí zásielka, už to nechám, a viac odtiaľ neobjednam.
    Prvý krát to bolo minulý rok , objednal som letné pneu, výrobcu, model, pneu prišli skontroloval som výrobcu, rozmer, všetko sedelo super , až keď som ich vykladal z kufra auta do garáže,som si všimol nápis, že je to iný model. Miesto C/A som mal D/B ... Tak som tam volal, že mi dobabrali objednávku a dostal som nesprávne pneu, riešenie bolo že preveria, nakoniec že sa model pneu už nebude vyrábať, a toto je v podstate náhrada, alebo alternatíva tak mi dali toto. áno bola možnosť vrátiť, alebo aspoň že mám dať číslo účtu mi pošlú nejaké cenové vyrovnanie, aspoň 20 E. Na to som povedal nech to nechajú tak, čo už.potreboval som súrne obuť gumy, a mal som už zarezervovať termín, nakoľko bolo všade všetko plne, a bol som rád že mi to prezuju, nakoľko som potreboval cestovať, aj to už bol druhý termín, lebo tiež som mal prešívané, že pneu už idú, a čakal som kuriéra ďalšie 4 dni. Čiže nespoľahlivosť. Neviem prečo, fungujú dlho, predtým tieto problémy neboli, bežné som objednával pneu od A-Z , ale nejako sa pokazili, alebo systém majú nejaký zlý, ale nefunguje to.

Pri každej položke uvedená zavádzajúca informácia (tovar skladom) . Dva krát upravený termín dodania.
    Nakupoval som tu druhý krát. Prvý a posledný.

• 27.10.2023 sme objednali pneumatiky do dnes sa nám niekto neozval.

• Dobré ceny
    • Dobrý výber
    • Prehľadné sledovanie stavu objednávky
    • Nedodržanie deklarovaného času dodania tovaru
    • Dlhá doba od spracovania objednávky, po vyskladnenie
    • Síce prehľadné sledovanie stavu objednávky, ale príliš strohé a nie príliš informatívne - čo konkrétne znamená Dátum pri položke objednávky? Je to dátum spracovania, alebo len dátum kedy si pracovník našiel čas pozrieť do skladu či tovar má?

Obchod som doporučil manželke na základe prechádzajúcich skúseností cca spred dvoch rokov, ale už by som to neurobil. Tovar som objednal 15.8 okolo obeda, zaplatil som online kartou a podľa informácií od predajcu mal byť tovar skladom objednaný do 15:00 vyskladnený v ten deň ku prepravcovi. Pri všetkých položkách bola poznámka, že sú skladom viac ako 20ks. Tovar dorazil napriek tomu až 21.8, pričom spracovanie (len môj predpoklad, že to bolo spracovanie) jednej časti objednávky prebehlo podľa info v e-shope 17.8 a druhej až 18.8.2023. Komunikácia obchodu bola obmedzená na dva zjavne prednastavené e-maily - info o založení objednávky a zaslaná faktúra. Hodnotím na základe mne poskytnutých informácií obchodom, ak tam bol nejaký problém s objednávkou, neviem o ňom.Asi by mohli zlepšiť komunikáciu so zákazníkmi. Pred 2 rokmi spokojnosť, dnes sklamanie.

• Tovar mal byť na sklade a čakám naň už týždeň a stále nie je ani len spracovaná moja objednávka!

Jedná sa o službu prezúvania pneumatík, nie o tovar:

Na druhý deň po prezutí som mal jedno koleso sfúknuté. Po nafúkaní som zistil, že to fučí medzi diskom a pneumatikou. Po diagnostike problému v inom pneuservise sa zistilo, že pri prezúvaní bol poškodený kord pneumatiky a poškodený kus kordu bol zaseknutý medzi diskom a pneumatikou, preto to fučalo. našťastie poškodenie nebolo fatálne a dalo sa to opraviť tak, že pneumatiku je možné používať. Toto bolo spôsobné vyslovene nesprávnym spôsobom prezúvania. Oprava ma stále ďalších 25 Eur, ale už v inom pneuservise. K vám už prezúvať nepôjdem, jedného zákazníka ste stratili.
    Toto sa mi u vás už stalo druhý krát - teda presnejšie môjmu synovi. Na moje odporúčanie bol u vás prezúvať. Po prezutí pneumatiky fučala spod disku - musel to u vás reklamovať a ešte si aj znovu platiť - identický problém - nesprávna technika prezúvania. Toto už nie je náhoda, odporúčam preškoliť vašich zamestnancov, nemyslím si, že som jediný, ktorý sa stretol u vás s týmto problémom.

Reakcia obchodu az-pneu.sk

těžko se mi reaguje, pokud jsme problém neviděli. V tento moment podle jména autora příspěvku nejsme schopni poznat o jaké auto a pneu se jedná. Nerozumím proč jste s problémem nepřišel za námi a platil jste někde jinde opravu. Jednalo se o nové pneu nebo používané?
    Jestli se jednalo o to samé již podruhé a připustíme že se jednalo o naši chybu, což při množství desítek tísíců přezutých pneumatík ročně se stát určitě může, tak je to klasický Murphyho zákon, protože tento problém opravdu neevidujeme.
    Věřím, že jste ale problém měl, jen ho máte řešit tam kde se stal.

Přesto se můžete zastavit s dokladem z jiného servisu a my Vám účet proplatíme.
    AZ pneu

Predná pneumatika na motorku (90/90 - 21) bola viac ako rok stará, zadná (150/70 - 17) niečo cez pol roka. Objednaná predná duša nevhodná na použitie na motorku (aj napriek popisu bola príliš tenká, skôr pre bicykel…). Pneumatiky som objednával cez tento e-shop viackrát, doteraz som bol vždy spokojný.

Tovar bol mizerne zabalený, prišiel poškodený.

Ani pri kúpe pneumatik najvyšších rád nedávajú ani len plastové vrecia. Očakávajte zašpinené auto.

Vážený pán Vlado
    Ďakujeme za super hodnotenie.
    Aj keby sme Vám chceli vrecká dať, tak legislatíva slovenskej republiky hovorí jasne, že to nie je možné. Preto Vám boli veľké vrecká na pneu ponúknuté v cene nášho nákupu.

• neuplatnená zľava

• lokalita
    • priestory
    • drahe
    • neumyte a neosetrene pneumatiky s diskami

Cena

neboli dodane pneu ako boli mi garantovane daneho roku výroby.

Reakcia obchodu az-pneu.sk

môžem sa informovať o akej DOT sa jednalo. Ak by išlo o DOT viac ako 2 roky, mohli sme sa pokúsiť zabezpečiť iných.
    Každopádne išlo o nové pneumatiky.

• Pneumatiky zakúpené v 8. týždni 2023 boli takmer 2 roky staré (DOT 18/21)

Reakcia obchodu az-pneu.sk

Vážený zákazník, zakúpili ste u nás nové pneumatiky.