• Platba tovaru prostredníctvom Bitcoinu.
    • Dlhá dodacia doba, napriek tomu, že na stránke e-shopu je uvedený tovar skladom.

• Tovar dosiel z niekolkodnovym oneskorenim.

• Telka mi mala prist o tyzden nakonec som ju mal o 2 dni
    • O dodacej dobe ma informovali telefonicky
    • Osobne prevzatie v poprade na vysokej urovni
    • Nenasiel som

Nakupujem sem casto a zatial ziadne problemy

• doprava zadarmo
    • komunikácia
    • dodacia doba
    • platba vopred

Bol to môj prvý nákup v tejto spoločnosti a prvýkrát som sa aj trochu bál o doručenie tovaru, keďže mi nedorazil načas. Odporúčam len tým, ktorý nepotrebujú mať svoj tovar hneď. Ja som si objednával tovar 2.5.2016, mal mi prísť 6.5.2016 a prišiel mi v utorok 17.5.2016. Tento rok mi tovar z Číny prišiel skôr ako z PP do BB. Ja som sa tam dovolal hneď na prvýkrát a bolo mi povedané, že tovar ide z externého skladu a príde v pondelok, ale aj tak prišiel až v utorok. Ak nebude obchod lepšie komunikovať so zákazníkmi, tak mu budem držať palce, aby sa udržal.

• V objednavke ste odhadovali dodanie na 3 az 5 dni a v skutocnosti mi ho doviezol kurier hned dalsi den. Co je fajn, ale mali by ste na to klientov upozornit a spresnit odhad dodania.

• dobre ceny
    • rychlost vybavenia objednavky
    • zatial ziadne

doporucujem,nakolko som bola spokojna

• +nízka cena
    • +tovar kde som inde nenašiel
    • +doprava zdarma

Tovar síce neprišiel do dátumu kedy mal prísť, ale poslali mi ospravedlnenie typu darčeku a vysvetlili že to nebola ich chyba a vysvetlili čo sa stalo. Volal mi aj manažér obchodu, ktorý ma milo potešil a ospravedlnil sa osobne cez telefón. Pači sa mi tento prístup a verím, že táto situácia bola fakt len dočasná a tovar už bude chodiť všetkým na čas. Preto tento obchod odporúčam a manažérovi dávam veľké plus.

• -dobré ceny
    • -dodacia lehota

• Dobré ceny, veľký výber tovaru
    • Tovar som zatiaľ nedostal, aj keď je to už 10 dní čo som ho zaplatil... Čo mám teda hodnotiť? Tovar mal byť dodaný 12 - 17 Mája. Dnes je 17 Máj a tovar zatiaľ nemám, ani žiadne informácie.

Zatiaľ sa nevyjadrujem, tovar som nedostal. Ani áno, ani nie.

• Ochotný personál, dobré ceny
    • Zlá komunikácia pri nedodaní tovaru v deklarovanom čase, nepodanie presných informácií o skutočnom/možnom termíne dodania

Ďakujeme za nákup :-)

• cas dodania

kupujte ale dlhsie,ako v iných intern.obchodoch čakajte na dodavku

• dobry tovar a cena
    • komunikácia

• V obchode AZ-europe som objednal 29.4.2016 17:10 produkt Verbatim Store n Go 2000GB, 2,5", 5317 a do dnešného dňa 10.5.2016 mi nebol doručený.

V obchode AZ-europe som si objednal 29.4.2016 17:10 produkt Verbatim Store n Go 2000GB, 2,5", 5317 a do dnešného dňa 10.5.2016 mi nebol doručený.

• Dobra komunikacia, individualny pristup, po skontaktovani zabezpecili aby tovar prisiel okamzite na druhy den :-)

• Siroky sortiment
    • Pri tomto tovare bola taska zdarma, ktora nebola dorucena

Odporucam

• cena, prehladnost objednavky

spokojnost, podobny mnozstvu inych eshopov, ktore dnes uz ponukaju velmi podobne sluzby

Cena najlepšia a výbava aj s dvoma uhlikovimy filtrami co niektoré eshopu ani nedávajú a treba ich dokúpiť som spokojný

• Prehľad

Super obchod