• doba doručenia zásielky je výrazne dlhšia ako bolo uvedené v objednávke
    • nesprávny tovar v balení
    • klapka pre reklamácie je trvalo nastavená na odkazovač
    • zlá komunikácia

Obchod neodporúčam.

• Telka mi mala prist o tyzden nakonec som ju mal o 2 dni
    • O dodacej dobe ma informovali telefonicky
    • Osobne prevzatie v poprade na vysokej urovni
    • Nenasiel som

Nakupujem sem casto a zatial ziadne problemy

• Objednávku som stornovala z dovodu strašne dlhého čakania na dodanie tovaru, peniaze mi vrátili a musím spomenúť, že ma veľmi milo prekvapili, keď mi ako ospravedlnenie poslali balíček so sladkosťami a detskými postavičkami, čo potešilo moje dievčatá. Klobúk dole, to sa nám ešte nestalo, ďakujem.

Ospravedlnenie prijímam a som milo prekvapená.

• Totálna katastrofa. Dnes, keď sa tovar doručuje do 48 hodín a na dobierku,čakať 13 dní na vopred zaplatený tovar a nič nedostať a teraz ďalších už 9 dní čakať na svoje peniaze, to je už naozaj sila.A to dúfam, že tie peniaze ešte uvidím.
    Nechápem,že táto firma ešte funguje. Absolútne neodporúčam.

• objednany tovar 2.5, 10.5 objednavka zrusena kedze sa nebol nikto schopny ani len ozvat ze dorucenie do troch dni nesplnia a ani to ako dlho mam este cakat, no a potom som cakal krasnych 14dni na peniaze. NEODPORUCAM

• Nízka cena
    • Totálne neprofesionálne! 18 dní som čakal na tovar, následne som ich kontaktoval a odpovedali mi až na tretí email, že tovar nemajú a nevedia kedy ho mať budú. Hlavne, že majú na webe že tovar odosielajú do dvoch dní. Následne som stornoval objednávku a už 10 dní čakám na vrátenie peňazí.
    • Neodporúčam, radšej si priplaťte niekde inde pár € navyše, ale nemusíte sa potom naťahovať s týmito amatérmi niekoľko týždňov.

NEODPORÚČAM!

• dlhá dodacia doba

• Na maily vobec neodpovedaju.
    • Tovar zrusia bez uvedenia dovodu.
    • Dodaciu lehotu nedodrzia.
    • Cez infolinku sa dozviem o tom, ze tovar mi bude doruceny o tyzden skor, ako je datum dodania.

Prvy krat som nakupoval na tejto stranke, ale myslim si ze to bol posledny raz. S klientom vobec nekomunikuju. Zrusia objednane polozky, bez uvedenia dovodov. Neponukaju ani moznost nato aby som si vybral nahradu.
    Uplne nespokojnost.
    Uz len dufam, ze peniaze poslu spat.

• Tovar som tam objednal, lebo inde ho nemali,dostupnost som si este aj telefonicky overoval, este ked im fungoval help line, vysledok je taky ze objednavku som zrusil, lebo tovar nebol dodany, na help line sa neda dovolat a neprisli mi ani peniaze naspat za zrusenu objednavku, cize nejaky cas pockam a ked nic, budem to vymahat sudnou cestou...

• doprava zadarmo
    • komunikácia
    • dodacia doba
    • platba vopred

Bol to môj prvý nákup v tejto spoločnosti a prvýkrát som sa aj trochu bál o doručenie tovaru, keďže mi nedorazil načas. Odporúčam len tým, ktorý nepotrebujú mať svoj tovar hneď. Ja som si objednával tovar 2.5.2016, mal mi prísť 6.5.2016 a prišiel mi v utorok 17.5.2016. Tento rok mi tovar z Číny prišiel skôr ako z PP do BB. Ja som sa tam dovolal hneď na prvýkrát a bolo mi povedané, že tovar ide z externého skladu a príde v pondelok, ale aj tak prišiel až v utorok. Ak nebude obchod lepšie komunikovať so zákazníkmi, tak mu budem držať palce, aby sa udržal.

• Tovar som zaplatil dopredu a mam dojem že ma vodia za nos v žiadnom pripade neodporučam nakupovat v tomto obchode všetko bude mat asi dohru pred sudom.

moje skusenosti su velmi zle a nikomu by som tento obchod neodporučal.

• Žiadne.
    • Tri týždne nie sú schopný dodať objednaný tovar. Na otázku kedy to bude dodané klamú.

V žiadnom prípade neodporúčam.

• V objednavke ste odhadovali dodanie na 3 az 5 dni a v skutocnosti mi ho doviezol kurier hned dalsi den. Co je fajn, ale mali by ste na to klientov upozornit a spresnit odhad dodania.

• Žiadne.
    • Zaplatite a tovar a ani peniaze "asi" nikdy neuvidite.

Nikdy viac.

• komunikácia so zákaznikom

pokial mate času čakať za tovarom tak odporúčam

• nespoľahlivý, klamári, tovar čo mali akože skladom, skladom nemali. Zavádzali, klamali, nedvíhali telefón.

v žiadnom prípade od nich nič neobjednávajte!!!!

• Podvodny eshop

Abc

• dobre ceny
    • rychlost vybavenia objednavky
    • zatial ziadne

doporucujem,nakolko som bola spokojna

• ziadne
    • dodacie lehoty

neodporucam, nemam tovar a ani peniaze

• dobre ceny
    • nedodanie tovaru
    • cakanie vyse 3,5 tyzdna namiesto 3 dni
    • velmi zla komunikacia, neochota
    • stale ine informacie, stale dostavate informacie ako pride tovar v ten den, potom v ten den a nikdy neprisiel

POkial sa chcete spolahnut termin dodavky tovaru, tento obchod neodporucam. Nedodrzuju terminy dodania, ich omeskanie je viac ako 2-3 tyzdne.