Ziadny problem s dodavkou. Len sa nedalo zaplatit kartou online, ale po komunikacii s obchodom bol teto problem odstraneny.

• Kvalita za rozumnou cenu
    • Nevím

Doporučuji

Reakcia obchodu Avitaria

ďakujeme za pozitívnu referenciu. Vaše názory sú pre nás dôležité. Pozitívna odozva nás dobíja a negatívna nás núti viac a lepšie pracovať. Preto si ceníme každú spätnú väzbu, ktorú dostaneme.

• lacná doprava

odporúčam

Vaša Avitaria

• levnější zboží stejné značky
    • nedostatečné zásoby na vlastním skladě a nelze objednat, pokud je na skladě u dodavatele.

Vaša Avitaria

• Moznost si vyzdvihnut balik v balikovni a neplatenie postovneho.

Vyborny nakup, nakupil som tu hlavne preto lebo za produkty Natural Nutrition zo stranky namaximum by som musel platit postovne 4€. Kedze som student tak 4€ je pre mna dost.

Vaša Avitaria

• rýchle dodania a najmä dobrá cena
    • nenašla som žiadne

Dobrá cena,rychle dodanie, odporúčam

Vaša Avitaria

• Dlhá doba dodania tovaru k zákazníkovi.

Zaujímavé ceny s porovnaním konkurencie.

Vážený zákazník,
    preverili sme dodaciu dobu pri Vašej objednávke. Platba za tovar bola pripísaná na náš účet dňa 13.09. 14.9. sme Vám tovar expedovali (15.9. bol štátny sviatok) a 16.9. Vám bol tovar doručený - teda 2 pracovné dni po pripísaní platby.

Napriek uvedenému sa za omeškanie ospravedlňujeme. Na našej stránke už nájdete aj platobnú bránu, prostredníctvom ktorej sa výrazne urýchli pripísanie platby na náš účet, aby sme Vám tovar mohli skôr expedovať. Dodanie tovaru je potom štandardne nasledujúci pracovný deň.

Vaša Avitaria

• výborné ceny pri objednávke
    • po uskutočnení objednávky zvýšil výrazne už ceny objednaných tovarov, v dodávke tovaru mi chýbal jeden kus z najdrahšieho tovaru

Reakcia obchodu Avitaria

Chýbajúci tovar sme Vám samozrejme bezplatne obratom doposlali. Za chybu sa ospravedlňujeme.

K zvýšeniu cien došlo tým ,že skončili akcie. Zaujímavé akčné ponuky však v našom e-shope nájdete každý mesiac.