• Rychlost

• všetko v pohode

Avacom je nejspolehlivější obchod s alternativními bateriemi .

• Rýchlosť+darček ;)

Prehľadný eshop, raj akumulátorov.

• neodporúčam platiť zálohovou faktúrou!

tovar nebol dodaný, po mesačnom naťahovaní a s pomocou právnikov, nakoniec vrátili peniaze. Veľmi zlá komunikácia spoločnosti.

Reakcia obchodu AVACOM.SK

Vážený pane Markoviči,

chybou přepravní společnosti byl produkt předán jiné firmě ve stejné budově, sídlící odhadem 15 m od vás, která jej dle informací přepravce převzala.

Bohužel jsme se tuto informaci dozvěděli na základě vašeho dotazu ohledně zásilky a ihned jsme u přepravní firmy urgovali doručení správnému příjemci.

Až dosud přepravní firma tvrdí, že zboží po našem upozornění doručila na správné místo, od vás jsme však dostali informaci, že jste zboží neobdrželi.

Na základě vaší žádosti jsme vám vystavili dobropis a vrátili peníze za zboží i přesto, že přepravní společnost tvrdí, že vám byl balíček předán.

Nám se dosud balíček nevrátil a stále řešíme reklamaci s přepravní společností.

Chápeme váš pohled na věc a mrzí nás, že jste v naši společnost ztratil důvěru, protože jsme se opravdu snažili danou situaci vyřešit k vaší spokojenosti, ale bohužel jsme neměli dostatečnou součinnost přepravní společnosti.

Team AVACOM

Poslali my úplne inú baterku ako som si objednal, chyba v systéme, no všetko sa vysvetlilo...

• ochota,odbornost,ustretovost...proste naj...

Zväčša sú baterky od Avacom lepšie ako originál, lebo majú novšie baterky ako originál čo leží a sklade.

• Promtne doručene

• Rychle dodanie

• solidny obchod, kvalitne veci, bateria vydrzi viac ako origo
    • dlhe dodanie

• - interaktívne vyhľadanie tovaru na webe, ktorá je intuitívne prehľadný,
    • - rýchle odoslani tovaru - jeho expedícia na prepravu,
    • - pohotová komunikácia obchodu prostredníctvom e-mailu.

Oplatí sa u nich nakupovať. Ceny tovarov pri ich porovnaní s ostatnými predajcami sú prijateľné. Pri mojej objednávke som mal aj bonus - external battery PWRB-8001 len za 0,05 centov.
    Odosielajú tovar okamžite po objednaní.

Jednoducho a rýchlo.

• veľmi rýchle vybavenie

• produkty
    • komunikácia
    • serióznosť

• rýchlosť dodávky
    • kvalita sortimentu
    • peijateľné ceny

Akumulátor dodaný len včera, zatiaľ bez poznatkov. Predajca seriózny. Zatiaľ som spokojný.

dobré ceny, rychlost vyřízení a doručení

• nemusím behať po obchodoch, nakúpim z domu

som veľmi spokojná

• Dobré ceny niektorých druhov tovaru, rýchle vybavenie objednávky.

• Ok