Slaba komunikacia, dlhe dodanie, tovar po tyzdni este nedorazil, hoci bol uvedeny, ze je na sklade

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že jste na zboží čekal o něco déle.

Z našeho skladu odešla zásilka v tentýž den, kdy jsme od Vás obdrželi zálohovou platbu.

Přepravní dobu, která tentokrát činila 5 dní, bohužel po předání přepravci nedokážeme nijak ovlivnit.

Team AVACOM

nebolo mozne objednat tovar na dobierku

Vážený zákazníku,

předem se omlouváme za pozdní reakci.

Z našeho interního systému jsme zjistili, že jste při zadání objednávky zvolil platbu dobírkou.

Pokud nastaly potíže s platbou u přepravce, bohužel jsme se to nedozvěděli a s řešením jsme nemohli pomoci.

Uvítáme, když nás v budoucnu budete informovat ihned, abychom mohli danou situaci vyřešit co nejdříve k Vaší spokojenosti.

Team AVACOM

• neodporúčam platiť zálohovou faktúrou!

tovar nebol dodaný, po mesačnom naťahovaní a s pomocou právnikov, nakoniec vrátili peniaze. Veľmi zlá komunikácia spoločnosti.

Vážený pane Markoviči,

chybou přepravní společnosti byl produkt předán jiné firmě ve stejné budově, sídlící odhadem 15 m od vás, která jej dle informací přepravce převzala.

Bohužel jsme se tuto informaci dozvěděli na základě vašeho dotazu ohledně zásilky a ihned jsme u přepravní firmy urgovali doručení správnému příjemci.

Až dosud přepravní firma tvrdí, že zboží po našem upozornění doručila na správné místo, od vás jsme však dostali informaci, že jste zboží neobdrželi.

Na základě vaší žádosti jsme vám vystavili dobropis a vrátili peníze za zboží i přesto, že přepravní společnost tvrdí, že vám byl balíček předán.

Nám se dosud balíček nevrátil a stále řešíme reklamaci s přepravní společností.

Chápeme váš pohled na věc a mrzí nás, že jste v naši společnost ztratil důvěru, protože jsme se opravdu snažili danou situaci vyřešit k vaší spokojenosti, ale bohužel jsme neměli dostatečnou součinnost přepravní společnosti.