• chýbajúci doklad o úhrade v hotovosti

napriek 2 urgenciám, doteraz eshop neodoslal doklad o uhrade objednavky v hotovosti pri vlastnom rozvoze

Objednávka mi bola zrušená z dôvodu, že daný tovar už nemajú..myslím si, že keďže sa jedná o tovar, ktorý je teraz ťažko dostupný, objednávku zrušili z vypočítavosti.

Reakcia obchodu Autosúčiastky - ESHOP

Ďakujeme za recenziu . Aká vypočítavosť ?
    Hneď po prijatí objednávky sme Vám volali, že tovar nemáme v požadovanom
    množstve, informovali sme Vás o termíne dodania. Na otázku, či chcete
    hneď objednávku zrušiť, ste povedali, že nie, že počkáte. Tovar by ste mali
    v objednanej cene. Tak sa chceme ešte raz spýtať, kto zrušil objednávku a kde je tá
    vypočítavosť ?

• Aspoň prvýkrát zavolali
    • Neaktualizujú ceny

Objednal 2 svetlá a zrušili mi objednávku. Napísal som im email či ten drahší nevedia náhodou zohnať, no zmazali aj tie produkty a nikdy neodpísali.
    Keď som mal 14, spravil som krajší logo firmy a lepšie webstránky. Bohužiaľ, všetko zanedbávajú. Neviem ako fungujú ešte.

Reakcia obchodu Autosúčiastky - ESHOP

Ďakujeme pán Kuzma za hodnotenie. Áno , fungujeme ešte a máme kopec nových a vracajúcich sa spokojných zákazníkov. Pri množstve tovaru, ktoré je skladom, sa možno raz ročne stane, že je chybne uvedený stav. Tí normálnejší zákazníci to pochopia, a nesnažia sa každú cenu využiť chybu v systéme. Tých 14 ročných neriešieme, lebo je to strata času, ktorý venujeme radšej užitočnejším činnostiam. Veľa šťastia a všetko dobré

• Rychle dodanie tovaru
    • Neboli mi prvotne dodane vsetky veci s objednavky

Chcel som reklamovať ale odozva na mail žiadna

Reakcia obchodu Autosúčiastky - ESHOP

Dobrý deň. Žiaden tovar na reklamáciu sme od Vás neobdržali a ani ste nás nekontaktovali. Existuje Reklamačný poriadok, ktorý je na stránke aj uvedený, podľa ktorého keby by ste postupovali, tak by sa reklamácia aj riešila.
    Žial, niesme ešte v štádiu, aby sme si vedeli domyslieť, čo zákazník chce/nechce urobiť.

• Dodajú vám čo si neobjednate
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Tovar nedodany....žiadna odpoveď na mail.....

Reakcia obchodu Autosúčiastky - ESHOP

Objednávali ste viac kusov toho istého výrobku.
    Po telefonickom rozhovore, že požadované množstvo nemáme skladom ste objednávku zrušili.
    Nevedeli sme, že to čo sme sa dohodli po telefóne potrebujete ešte napísať do mailu.

• Neviem.
    • Nefunkčný tovar - autopumpa, ktorá nefúka.

V obchode predávajú lacný a nefunkčný tovar.

Reakcia obchodu Autosúčiastky - ESHOP

Ďakujeme Vám za recenziu, aj keď negatívnu.
    Nieje v našich možnostiach skúšať funkciu každého predávaného výrobku.
    Týchto púmp sme predali niekoľko a neboli s nimi problémy.
    Ak bol problém s touto, mali ste nás kontaktovať a vyriešilo
    by sa to k Vašej spokojnosti.

• velmi zly popis tovaru

Reakcia obchodu Autosúčiastky - ESHOP

ďakujeme Vám za hodnotenie.
    Pohľad z našej strany:
    tovar objednaný v piatok poobede o 15:00, odoslaný v pondelok, doručený v utorok. /EJ840915370SK/
    Popis výrobku sa zhoduje s popisom výrobku na stránke dovozcu.
    Ohľadom komunikácie : potvrdzujúci mail objednávky, mail a SMS o odoslaní objednávky od nás, SMS a mail o doručovaní od Slovenskej pošty, myslím, že viac sa komunikovať ohľadne objednávky sa nedá..
    Tým že niekto hodnotí obchod na základe výrobku, ktorý si zle vybral, myslíme, že svedčí o niečom inom...

• -pre mňa to bola určite komunikácia. Keď po viac ako týždni čo čakáte, že Vám bude doručený tovar Vám zavolajú, že Vám nič nepríde.

• rychle, kvalitne ale drahe zaplatil som 58 eur ale priemerna cena je 45 Eur u ostatnych predajcov
    • zameral som sa na prveho predajcu podla typu baterie a potom som zistil az mi dosla ze je o 20 percent drazsia ako iny predajcovia - moja hlupost.

Su najdrazsi - za stejnu kvalitu ako ostatny

Reakcia obchodu Autosúčiastky - ESHOP

Dobrý deň. Ďakujeme za hodnotenie. Vybrali ste si produkt,ktorý patrí u nás k doplnkovému sortimentu.Cena je oproti konkurencii drahšia, ale doprava zadarmo. Našim cieľom nieje byť za každú cenu najlacnejši na úkor iných vlastností.Ďakujeme za nákup.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.