• Ceny
    • Objednavka prišla nekompletná
    • Zabudli mi to dodať hneď v ten deň keď som volal tak “zabudli to odoslať”
    • objednával som šampón za ktorý som zaplatil ale na druhý deň už nebol skladom (platba prebehla) tak som musel hľadať alternatívu za to.
    • Behom jednej objednávky zapochybovať až 4x
    • Neodporúčam , neprozakaznicka stránka, určite budem voliť konkurenciu.

Niektorí tovar nemal slovensky popis a firma diskriminuje zákazníkov platiacich hotovosťou

Dobrý deň p. Mesároš,
    zvolili ste si platenie dobierkou na výdajnom mieste Parcel shopu. Nevieme o čo sa jedná, ale ak sa niečo stalo na výdajnom mieste, tak to s nami nemá nič spoločné. Ak niektorý výrobok nemal slovenský popis, za to sa ospravedlňujeme, na stránke máme dostatočné popisy čo sa týka používania jednotlivých produktov.

Tova mi nebol doručený

Dobrý deň p. Kucsak,
    tovar Vám bol doručený 20.9.2022. Informovali sme Vás, že výrobok je vypredaný a čakáme na naskladnenie.

• Nedodrzali termin dodania a neinformovali ma o tom

Nechapem, ako si je mozne si dovolit, predavat tovar bez slovenskeho navodu, absolutna neucta k zakaznikovi, neodporucam, zakaznik je pre nich nic.

Reakcia obchodu autostore

Ak Vám prišiel výrobok bez návodu, za to sa ospravedlňujeme. Náš dodávateľ niekedy v tomto pochybí, ale na našich stránkach nájdete široké popisy týkajúce sa návodu na používanie.

Nebolo uvedené v popise že rozožiera farbu a dosť dlho treba čakat na uvoľnenie tesnenia!!!!!!!!!!!!!!!!

Tovor nebol doruceny, aj napriek prislobom predajcu ze sa ozvu a minuli tyzden mal byt doruceny. Je to zavádzanie zakaznika a podnet na obchodnu inspekcie!!!

Reakcia obchodu autostore

Dobrý deň, tovar mal byť naskladnený v termíne aký sme Vám oznámili. Bohužiaľ nám zadržali zásielku na colnici za účelom colného konania. Ospravedlňujeme sa, ale takéto veci nemôžeme ovplyvniť.

Zavádzate vôbec nie sú take kvalitne prípravky ako uvádzate

• Obchod ponuka produkty kt. Nefunguju

Uplne zle produkty. Necistia neosetruju.

Reakcia obchodu autostore

P. Bajus mrzí nás nespokojnosť s Vašimi dvoma zakúpenými výrobkami. V prípade, ak si nie je zákazník istý správnym postupom prác a vhodným výberom produktov, je najlepšie nás kontaktovať na našom telefónnom čísle alebo na [email protected].

• SOI by mala tento obchod zatvorit čo najskôr !!!
    • Ked uz tovar nemam tak neponukam iný drahší ,ako taktika je to podobná "šmejdom" tak odporučam sa tomuto net bordelu vyhnúť velikým oblúkom !!!

Katastrofa !!!

Reakcia obchodu autostore

Vážený zákazník, je nám ľúto že nie ste spokojný s naším obchodom. Snažili sme sa urobiť maximum pre Vašu spokojnosť.

Objednávku 3M rotačnej leštičky ste zrealizoval v stredu 02.09.2015 o 09:19 hod. V našom obchode bola táto rotačná leštička aktuálne vypredaná. Naskladnená bola 03.09.2015. Kedže ste leštičku potreboval okamžite, ponúkli sme Vám inú, orbitálnu leštičku a vysvetlili výhody orbitálneho leštenia oproti rotačnému lešteniu. Z Vašeho hodnotenia je zrejmé, že sa strojovému lešteniu nerozumiete a mrzí nás, že ste si náš spoločný rozhovor o výhodách orbitálneho leštenia vysvetlil ako našu taktiku.

Ako obchod sme Vás do ničoho nenútili a po spoločnom dohovore sme objednávku zrušili. Vaša recenzia je pre nás absolútne nepochopiteľná a hraničí s trestným činom ohovárania!