• Výborná komunikácia

Užasní ľudia na infolinke, skvelá komunikácia, rýchle dodanie.

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, teší nás Vaša spokojnosť s nákupom. Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Prajeme príjemný deň. Tím Autonorma.sk

• Dodacia lehota
    • Podrobne vysvetlena montaz dielu
    • Komunikacia
    • Vratenie stareho dielu do 30 dni
    • Asi slaba reklama, nasiel som ich nahodou.

Objednaval som si turbo, na druhy den od objednavky ma prekvapil kurier. Turbo bolo riadne a pevne zabalene, dnu som mal vsetky tesnenia, striekacku s olejom a presny navod, ako ho nasadit. Tiez som mal aj protokol z testu.

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Váš nákup a kladné hodnotenie. Sme radi, že ste si vybrali práve našu spoločnosť a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajeme úspešný deň. Tím Autonorma.cz

• Zvoz starého dielu v cene tovaru

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Váš nákup a kladné hodnotenie . Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajeme úspešný deň. Tím Autonorma.cz

• Rýchle dodanie a super opracovanie, tlakové skúšky 2roky záruka

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, sme radi, že ste bol spokojný a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

cena / rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu AutoNorma

• rychle dodanie,vyborna komunikacia a diely 100% funkcne.

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bol spokojný a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

• Super

Reakcia obchodu AutoNorma

• Čo nie je skladom, nečakajte
    • Informovať zákazníka o meškaní zásielky ich nenapadne.

Obchod má veľa dobrých recenzií, preto som nerozmýšľal a objednal u nich. Alternátor nemali skladom no bol tam dátum expedície s čím som sa zmieril. Žiaľ nevyšlo to a v daný deň žiadna expedícia a hlavne žiadne info čo naozaj nemám rád. Nechal som im ešte čas či sa neozvu ale na koniec som sa kontaktoval ja kde mi oznámili, že expedícia bude o ďalší týždeň. Tak som objednávku zrušil. Takže ak chcete niečo kúpiť, "odporúčam" iba to čo majú skladom alebo niečo čo neviete zohnať u konkurencie. Inak sa vám môže stať, že len strácate čas a auto mohlo už dávno jazdiť.

SUPER KVALITA Rýchle doručenia

• super jednanie poradia

Spokojný

Reakcia obchodu AutoNorma

Skvelý prístup, rýchle jednanie. Kvalitný tovar. Spokojnosť.

Reakcia obchodu AutoNorma

+Výhodou obchodu je prehľadne vypracovaná ponuka agregátov so všetkými potrebnými informáciami k montáži. Možnosť vrátiť použité vymenené diely a tým získanie zľavy vrátením depozitu.
    - Objednanie zvozu dielov elektronicky je síce fajn, ale spätná väzba sa mi zdá nedostatočná.

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

• vstrekovac repasovany OK

Reakcia obchodu AutoNorma

• Nakupoval som tu už po druhý krát som spokojný s kvalitou
    • Rýchle dodanie a bezplatné vyzdvihnúťie súčiastok