• Profesionálne, rýchle, maximálna spokojnosť so všetkým

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie našich služieb. Teší nás Vaša spokojnosť s nákupom. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.cz

• rýchlosť

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, teší nás Vaša spokojnosť s nákupom. Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Prajeme príjemný deň. Tím Autonorma.sk

Rychlost

Reakcia obchodu AutoNorma

• Veľmi spokojný som dobrý prístup

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, sme radi, že ste bol spokojný a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

• prehľadný obchod
    • veľa tovaru a produktov
    • repasované diely za prijateľné ceny
    • snaha zlepšovať služby

Nakúpil som druhýkrát. Tovar riadne zabalený, doručený s návodmi a postupmi tak ako sa patrí. Zlepšili sa v označovaní repasovaného dielu, je riadne označený typom a sérivým číslom. Ešte by sa zišlo doladiť a doplniť označenie C2I kódu priamo na vstrekovač . Potom to bude dokonalé.

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý den, vážíme si Vašeho opětovného nákupu a přínosného hodnocení našich služeb. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. Přejeme krásný den. Tím Autonorma.sk

Rýchle vybavenie od objednania po doručenie aj vrátane víkendu a sviatku 4 dni

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, teší nás Vaša spokojnosť s nákupom. Prajeme pekný deň. Tím Autonorma.sk

• Super komunikácia
    • Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Váš nákup a kladné hodnotenie. Sme radi, že ste si vybrali práve našu spoločnosť a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajeme úspešný deň. Tím Autonorma.cz

Komunikácia dobrá a produkt prišiel ešte skôr ako mi oznámili

Reakcia obchodu AutoNorma

spokojnost a rychle dodanie tovaru

Rýchle doručenie.

• všetko ok

• nemám výhrady

• rychlost,kvalita,komunikativnost

Reakcia obchodu AutoNorma

Dobrý deň, ďakujeme za Váš nákup a kladné hodnotenie . Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Prajeme úspešný deň. Tím Autonorma.cz

Som velmy spokojny, rýchle dodanie, dobre ceny.

Reakcia obchodu AutoNorma

• Rýchle bezproblémové vybavenie mojej objednávky.

V piatok objednáte a v pondelok dopoludnia tovar doručený. No super dodávateľ !

• všetko O.K

Reakcia obchodu AutoNorma

• Rýchle dodanie,vstreky aj s protokolom, záruka, čisté ako nove

• presnosť

Všetko O.K.