• dokumentácia k DO je z iného výrobku

po doručeni tovaru ked chce odoberateľ položiť otazku ohľadom funkci dodaneho tovaru tak vam neberie telefon, ked sa dovolate dostane sa vam arogancie až hrôza, no proste tipycky holy zadok.

Ďakujem za recenziu.
    Pán zavolal že dostal som tú kameru, ale nie je wifi- (lebo si asi myslel že máme len jedného zákazníka takže viem o čo ide). Hneď na to, že Nám to posiela späť s čím nemám problém, ak niekto nie je spokojný tovar zoberiem späť bez akýchkoľvek výhrad a platbu vrátim. Tovar ktorý si zákazník objednal bol identický s tovarom na obrázku. K tovaru boli schémy zapojenia kde je uvedené montáž zverte odbornému servisu. Znalý mechanik to pochopí hneď, ale ak 3 krát bezvýsledne niečo vysvetľujem ako sa dá niečo vysvetliť niekomu kto nemá ani tušenie o čom hovorím. Som predajca a nie poradňa pre zapájanie Jednoducho inštalovať elektroniku po telefóne sa nedá.
    S pozdravom. Hudák

Ked zaplatite za tovar,uz sa tam nedovolate. Xenonova sada je jeden nepouzitelny paskvil. Smejd.

Reakcia obchodu autogood

S niečim takým vonkoncom nesúhlasím, je pravda, že nemôžem byť na telefóne 24hodín denne (som len človek)a po jednom neúspešnom telefonáte zhodnotiť obchod. Na každý tovar je záruka 2roky, prípadne ak tovar nevyhovuje je možné zaslať Nám ho späť a platbu vrátime, stačí si prečítať obchodné podmienky. Máme uvedenú adresu, tel.číslo aj email.
    Po kontakte so zákazníkom sme dospeli k záveru, že tovar je úplne v poriadku, akurát, že nevedel ako pracuje výbojka typu bi-xenon.
    Bohužiaľ takéto neopodstatnené zlé recenzie kazia Naše dobré meno.

• Tovar nebol kompletný, chýbala koncovka napojenia monitora.
    • Wifi je vadné. K tomu by sa hodili aj nejaký popis - farby lediek.

Nákup bol realizovaný promptne.

Reakcia obchodu autogood

Ďakujem za hodnotenie aj keď sa s ním vôbec nestotožňujem. Nikto ma o žiadnom probléme nekontaktoval. Parkovací set pred odoslaním osobne skúšam, takže nieje možné, aby bol nefunkčný, alebo nekompletný- ak by nastal problém tovar vieme vymeniť, zobrať späť, prípadne poslať chýbajúci diel. Schéma pripojená k tovaru je dostatočne zrozumiteľná a je z nej jasné ako sa má wifi pripojiť. Takto to dopadne ak sa niekto pokúša napájať niečo čomu vôbec nerozumie.
    S pozdravom. Hudák

Nerozumiem prečo mi prišiel obal na kľúč zatvorený musím ho pracne rozoberať,pričom som poškodil logo automobilky.Prečo nepríde rozobratý? Zjednoduší to zákazníkovi manipuláciu ušetrí čas...

Reakcia obchodu autogood

Nerozumiem za neodporúčanie- ak ste neboli s tovarom spokojný mali ste ho vrátiť na čo má každý zákazník právo a platbu vrátime. Obal kľúča je vždy zložený. Rozobratie pozostáva z odskrutkovania jednej skrutky. Logo prikladávame zadarmo(u iných predajcov je za príplatok 2 - 3€) a nieje prilepené, takže nieje možné ho poškodiť ako tvrdíte. Prilepí sa až po preložení transponderu a následného zloženia. Verím, že ak by bol obal rozobratý tak by ste mali námietky, že Vám zabralo veľa času kým ste prišli na to ako sa má zložiť.
    S pozdravom. Hudák

Tovar došiel ale nefunguje a to prisly nato auto servise opel NEODPORUČAM NIKOMU

Reakcia obchodu autogood

Ďakujem za hodnotenie aj keď mi príde neadekvátne. V prvom rade Nám nikto nenapísal a ani nevolal ohľadne nejakého problému. Modul zapínania svetiel, ktorý ste si objednali je homologovaný a nikdy sme stým nemali problém. My tovar nevyrábame, ale predávame a nieje možné, aby sme odskúšali každý tovar pred predajom. Zo zákona máte možnosť tovar vrátiť ak Vám nevyhovuje, alebo žiadať výmenu ak je nefunkčný. Predpokladám, že modul je plne funkčný len ho nesprávne inštalovali- ak by Nás bol niekto kontaktoval vedeli by sme poradiť.

NEKVALITNE.

Reakcia obchodu autogood

Ďakujem za recenziu. Nikto Nás nekontaktoval, kvôli nejakému problému, preto som sa s Vami aj telefonicky spojil, aby som zistil aký v čom bol problém." Tovar funguje správne len vodiče(drôty) boli tenké." Tovar nevyrábame, len predávame. Vybrali ste si z Našej ponuky druhý najlacnejší model a nižšia cena ide vždy na úkor kvality vyhotovenia. Predávame len tovar, ktorý máme overený. Ak ste s tovarom nespokojný máte ho možnosť vrátiť-nikdy sme nemali problém zobrať tovar späť, alebo vymeniť. Hudák

• Ziadne
    • Tovar nemaju pritom pisali ze je skladom,cakam 2-tyzden

Nic moc

Reakcia obchodu autogood

Ďakujem za hodnotenie aj keď vôbec nerozumiem Vašej reakcii. O nedostupnosti tovaru som Vás osobne informoval a ponúkol adekvátnu náhradu, lebo Vami objednaný tovar bude dostupný asi o 2-týždne. Rozhodli ste sa počkať, že to neponáhľa a po deviatich dňoch napíšete toto. Každému sa samozrejme vyhovieť nedá. Hudák

• Ziadne
    • Komunikqcia neda sa dovolat

Distanete poskodeny tovar v krabiciach ktore nie su poskodene.predajca uz o tom musel vediet.

Oklamali ste ma.Podla Vasho popisu kamera mala mat nocne videnie no nema.

Reakcia obchodu autogood

Veľmi nerozumiem Vašej reakcii- pokiaľ Vám prišiel iný tovar, alebo nezodpovedal popisu stačilo zavolať, alebo napísať poprípade tovar vrátiť a vrátili by sme Vám plnú výšku zaplatenej sumy, alebo tovar vymenili. Objednávali ste si kameru, ktorá nemá v popise nočné videnie čo je zrejmé aj s obrázka na našej stránke. Pri kamerách s nočným videním máme aj obrázky s vyobrazením. Ťažko sa dá niečo vyriešiť ak o ničom neviem. Hudák

• Chcel som xenony 4300 a poslali mi 6000....
    • Asi su tam vsetci j.....y...

Celeeee zle...

Reakcia obchodu autogood

Toto hodnotenie beriem ako neadekvátne, keďže na Našej strane nedošlo k žiadnej chybe- poslali sme to čo bolo v objednávke a nikto Nás o žiadnom probléme neinformoval. Vzhľadom k takejto recenzii som sa kontaktoval so zákazníkom a vzniknutú situáciu sme prekonzultovali s náležitým ospravedlnením zo strany zákazníka za neobjektívnu recenziu.

• dobré ceny
    • lacné doručenie
    • neviem

tovar prišiel v nezalepenej krabici od výrobcu a na riadiacej skrinke bola porušená blomba na skrutke.
    cúvacie senzory nefungujú celkom podla popisu.

Reakcia obchodu autogood

Ďakujem za hodnotenie, ale som trošku zaskočený- vždy sa snažím, aby bol zákazník spokojný, ale nikto ma v danej veci nekontaktoval- ani emailom, ani telefonicky. Každý tovar, ktorý odosielam vizuálne skontrolujem, či je obsah kompletný a vkladám slovenský návod. Senzory boli zabalené tak ako ich dostaneme od dodávateľa. Čo sa týka funkčnosti mám s nimi veľmi dobré skúsenosti a pri správnej montáži fungujú veľmi dobre. Ak ste neboli s tovarom spokojný mohli ste ho vrátiť, alebo vymeniť, ale žiadny problém sa nedá vyriešiť ak o ňom neviem. S pozdravom. Hudák

• cena tovaru
    • rýchlosť dodania tovaru

- som spokojný z cenou
    - tovar doručený bez poškodenia
    - odporúčam pred montážou otestovať funkčnosť zariadenia, ja som tak neurobil a potom som zistil, že nefunguje diaľkový ovládač a montáž bola celkom náročná a nehovoriac, ak by som za ňu ešte zaplatil, znova demontovať za účelom reklamácie na to nechcem ani pomyslieť, aspoň že fugovalo ovládanie na display.
    - neodporúčam prateľom
    - tovar nebol v uzavretej fólii (podozrenie na manipuláciu s tovarom, alebo po repase), ale to je asi problém výrobcu, nie pradajcu.

Reakcia obchodu autogood

Sme trošku prekvapený z takejto reakcie, keďže nikto sa nám so žiadnym problém neozval či už emailom, alebo telefonicky. Tovar pred odoslaním skontrolujeme vizuálne a ak by naznačoval stopy používania tak by sme ho v žiadnom prípade neposielali. Ak sa Vám tovar nepozdával mohli ste Nám ho vrátiť- ak by sme mali tovar skladom- obratom by sme ho vymenili poprípade vrátili plnú Vami zaplatenú sumu. Ak ste aj zistili problém po nainštalovaní, tak určite by sme nežiadali ku reklamácii kabeláž, ktorú ste už zabudovali v aute- ak nefungoval ovládač stačilo poslať ovládač, poprípade aj monitor na odskúšanie. Lenže ak o probléme nevieme, nemôžeme ho riešiť.