Vsetko prebehlo hladko, autobateria funguje.

• Rýchlosť a kvalita vybavenie objednávky.

Potreboval som náhradný diel na STK,bol skladom,objednal som 17a19 .7bol dodaný.dakujem

• Po spoločnej konzultácií mi budú peniaze vrátené.
    • Až na moju otázku, prečo mi nie je tovar doručený odpovedali, že tovar je nedostupný. To bola veľká chyba od obchodu.

Spokojnosť.

• Tovar skladom za dobru cenu

Všetko O.K.,akurat kurier ma nezatihol v piatok , mal to doviest v podndelok ,volal som , nedoviezol ,volal som v utorok ,nedoviezol ,napisl som mu sms s čislom objednávky tak čakám.dufam že sa to nevrati naspet k vám !!!S pozdravom
    Repkovský

• Komunikácia
    • Zatiaľ žiadna

Objednával som autobatériu. Po objednaní ma obchod obratom informoval o termíne dodania, že doba dodania bude dlhšia pretože v krajine dodávateľa je sviatok u nás bol následne víkend a hneď po ňom tiež sviatok, takže dodanie trvalo cca 6 dní, ale pracovné len 3... Lacná doprava. Ušetril som 20€ oproti kamenným obchodom v Trnave. Batéria po vložení do auta funguje.

• super rychle dodanie, cena za to ar co som objednal

• Vyhodna cena
    • Ryschlost dodania

vsetko prebehlo v poriadku, tovar bol doruceny v termine, odporucam

• Nepochopil som zmysel, keďže som si kúpil gumové rohože do vozidla, ktoré majú slúžiť k tomu, aby mi voda stekajúca z topánok a zo snehu ostala na gumenej rohoži, tak všetky 4 rohože boli spojené plastovými količkami na vešiaku z plastu a na rohožiach ostali diery po plastových količkoch, cez ktoré voda aj tak steká na koberček, takže som ich zbytočne kúpil. Je nezmyslom prebíjať gumové rohože.

V obchode som bol prvýkrát. Ochota predavača na úrovni. Moc si to vážim.

• Objednal som a zaplatil, o dva dni prišlo. Doprava bola zdarma. Dobrá cena výrobku.
    • Nič.

Jednopoložkový rýchly nákup bez problémov.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• obchod mi dodal iny typ autobaterie ako som si objednal ,tento problem som im napisal na mail ako ho vyriesime a ani sa neunuvali zareagovat... nekorektne jednanie , taku bateriu som si mohol kupit v mieste bydliska a este k tomu za nizsiu cenu ...

Značkové overené výrobky, dobrá komunikácia a ochota predajcu.

Rýchle dodanie

• flexibilita obchodu