• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Predajcu neodporučam po 9 dňoch nemamani tovar ani peniaze

Reakcia obchodu Autodiely VIKA

bohužiaľ v tomto prípade je nespokojnosť oprávnená. Prijali sme objednávku vo štvrtok a poslali sme to z technických príčin v utorok. Zákazníkovi sme ponúkli kompenzáciu a zároveň sa ospravedlňujeme za oneskorenie dodania.

Daniel Jambrich

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• obchod mi dodal iny typ autobaterie ako som si objednal ,tento problem som im napisal na mail ako ho vyriesime a ani sa neunuvali zareagovat... nekorektne jednanie , taku bateriu som si mohol kupit v mieste bydliska a este k tomu za nizsiu cenu ...

• Doručili mi tovar, ktorý som si neobjednal, komunikacia s obchodom spomalená, na svoj tovar som čakal vyše 10 dní, kompenzácia žiadna, neodporúčam...

Reakcia obchodu Autodiely VIKA

Omylom sme odoslali tovar inému zákazníkovi, po upozornení sme poslali výmenný balík a správny tovar. Za nepríjemnosti sme sa zákazníkovi ospravedlnili.

Zlyhal ľudský faktor začo sme sa ospravedlnili ale ako vidím v tomto prípade zákazník chybu neodpúšťa čo nás mrzí.

Daniel Jambrich

1) Tovar bol doruceny napriek tomu ze bol oznaceny ako na sklade az po viac ako tyzdni.
    2) Napriek tomu, ze som vyznacil "dorucit na postu" (a je to aj vo fakture fakturovane), tovar bol doruceny kurierom GLS a tak som mal problem s prebratim tovaru (zmenena adresa dodania atd....).

Reakcia obchodu Autodiely VIKA

Tovar v tomto prípade nebol uvedený na sklade, ale na sklade u dodávateľa.
    V prípade dopravy je chyba na našej strane, začo sa Vám ospravedlňujeme, náš pracovník omylom poslal tovar kuriérom.
    S pozdravom Daniel Jambrich

Neprisiel mi taky tovar aky som si objednala. Tovar mal byt s potlacou - preto som si ho u vas aj objednala. Takze som sklamana.

Reakcia obchodu Autodiely VIKA

Chyba bola na našej strane, začo sa Vám ospravedlňujeme. Výrobca ukončil výrobu vane do auta s potlačou a nebolo to u nás aktualizované. Poslal namiesto toho bez potlače.
    S pozdravom Daniel Jambrich

suma na fakture nesedela so sumou dobierky, termin odoslania tovaru v piatok v maily, realne poslali v pondelok

Reakcia obchodu Autodiely VIKA

ďakujeme za hodnotenie. V tomto prípade je bohužiaľ nespokojnosť zákazníka opodstatnená. Zlyhal ľudský faktor. Mrzí nás vzniknutá situácia a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti s tým spojené.

• Neskorá dodávka

• Ešte nemám
    • Tovar nebol

Reakcia obchodu Autodiely VIKA

Vami objednaný produkt mal uvedené, že jeho dostupnosť je na dotaz. V prípade nedostupnosti tovaru kontaktujeme zákazníka a ponúkame iný podobný produkt. Zákazník môže nechať objednávku otvorenú na neurčitý čas, ale akceptovať náhradu, alebo objednávku zrušiť.

• Všetko zle...

Eshop ukazoval, že tovar je skladom - a nebol. Po 10 dňoch čakania mi objednávku zrušili.

ďakujeme za recenziu.
    Vami objednaná autobatéria bola dostupná, ale z dôvodu že skladník bol pozitívne testovaný na COVID19 bol sklad na týždeň zatvorený.

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu.

S pozdravom Daniel Jambrich

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Obchod zavádza zákazníkov tvrdeniami že tovar je skladom. Objednal som autobatériu v stredu cca. o 13:00 a v Pondelok večer som okrem automatickej odpovede nemal nič. Ani bú ani mú. Na moju rozhorčenú reakciu mi prišla odpoveď že objednávku zrušili. Vďaka Bohu som neplatil vopred..

Nedôveryhodný obchod kt. zavádza zákazníkov. Vyhnite sa mu.

Reakcia obchodu Autodiely VIKA

ďakujeme za recenziu. Vzhľadom na Váš email zo dňa 15.6., kde ste zvolili veľmi nevhodný štýl komunikácie nebudeme na túto recenziu reagovať.

• Obiednaný tovar mi prišiel nekompletný

Reakcia obchodu Autodiely VIKA

ďakujeme za recenziu. Stal sa omyl, načo nás zákazník upozornil a chýbajúci kus dnes posielame. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu.

• Tovar pisali skladom a nakoniec ho na sklade nemali

Ďakujeme za recenziu.

Objednávka bola vytvorená v piatok o 21:50 hodine s osobným odberom na predajni. Zákazník prišiel hneď v sobotu ráno si vyzdvihnúť objednávku. Objednaný produkt sme mali uvedený ako na sklade, ale nebol na predajni takže v tomto prípade je nespokojnosť opodstatnená.
    Za chybnú informáciu o dostupnosti tovaru sa ospravedlňujeme.

• Dobrá cena
    • veľký výber
    • Dlhá dodacia lehota...
    • zlá komunikácia (ja som musel volať, že čo je s tovarom)

Tovar som objednal vo štvrtok , podla stránky to malo dôjsť v piatok.V piatok nič, ale nikto ani mail ani telefonát, čo sa deje.Ja som musel volať, že čo je s tovarom... (mali nejakí technický problém, beriem to môže sa stať ale mohli mi to dať aspoň vedieť. ) Nakoniec tovar bol odoslaný v Utorok, ja som to dostal v Stredu

ďakujeme za recenziu.

Objednávka bola prijatá vo štvrtok 10. 10. o 17:40 hod., takže nie je pravda, že tovar mal prísť v piatok.
    Volali ste nám v piatok ráno 11.10. Keďže objednávku ste vytvoril vo štvrtok mimo pracovnej doby a volal na druhý deň ráno, tak sa jednoducho stalo, že ste volal skôr, ako my Vám. V priebehu dňa by sme Vás určite kontaktovali.
    Ospravedlňujeme sa za oneskorenie dodania a prípadné nepríjemnosti.

• Dlhé čakanie.

ďakujeme za recenziu.
    Vami objednaný produkt bol dočasne nedostupný a po telefonickom dohovore s Vami dňa 17.7. sme sa dohodli že týždeň počkáte, čo je práve dnes.
    Dnes Vám ho aj posielame.

Mrzí nás vzniknutá situácia a ospravedlňujeme sa za prípadne nepríjemnosti.

S pozdravom Daniel Jambrich

• Tovar nezodpovedá popisu a fotke. Na e-shope predávajú denné svetlá od výrobcu Nssc a o osem dní mi prišli denné svetlá od poľskej firmy Amio.

Ďakujeme za reakciu.
    Výrobca Nssc nedávno zmenil názov na Amio, aktuálne značka Nssc už neexistuje. Mrzí nás že sme túto informáciu neopravili v našom e-shope, chyba je už odstránená.
    Samotný produkt ani jeho parametre sa nezmenili.