• Na dotazy nereaguju

Na dotazy ohladne objednavky nereaguju

Viem ako vyzerá cievka 400kW a to čo mi prišlo to nieje!

• Objednavku som podmieňoval potvrdením napajania. Je veľkou chybou keď nie sú tech. údaje predajcom zverejnené, uvadza do omylu. V mojom prípade som bol ubezpečený, že cerpadlo ma vidlicu na 220v,to vsak nebola pravda. Zistil som to po doručení cerpadla /a zaplatení dopravy/. Nasledne po mojej opakovanej reklamacii mi p. Hlavica oznamil, ze mi môžu predat aj zdroj napajania/zasa platiť dopravu/. Takze dakujem za taku úroveň firmy, verim, ze ak dostanú do takej situacie aj inych zakaznikov, každí si povie nikdy viac. Je na Vás ocenenie firmy. S pozdravom JUDr. Goga, Nitra

• Okrem zariadenia som nedostal vôbec žiadny dokument, návod. Je tam 5 trimrov o ktorých nič neviem, čo sa nastavuje s ktorým. Na internete som žiadny popis nenašiel, ak to od Vás nedostanem som rozhodnutý ,že Vám to vrátim.

tovar nedoručený, nedá sa dovolať, na emaily nereagujú

Všetko bolo ohnute a hlavne čipy

Tovar som zaplatil bankovým prevodom 31.12.23 a tovar mi do dnešného dňa 23.1.24 nebol doručený ani som nebol informovaný o stave objednávky.

• Človek si objedná 4ks a prídu mu 2ks bez toho aby o tom kupujúceho informovali

Dlha dodacia doba

• Dlho vybavujete zásielky!

Prvé skúsenosti hodnotím záporne.

Objednávku som vytvoril vo štvrtok 19.10. ráno o 01:30,do dnešného dňa tovar nedorazil! Myslím,že obchod nemá žiaden sklad a funguje na princípe
    po prijatí objednávky objedná tovar u subdodávatela a až po prijaté ho posiela koncovému zákazníkovi.Preto to taký dlhý čas trvá.A ak niekto čaká na náhradný diel do auta takto dlho,tak tento fakt nie je vôbec povzbudivý.

• nedoručenie zo strany dopravcu

Rozmer nesedí .filter je menší asi o centimeter.takze nefiltruje vzduch správne.skoda penazi

Otrasná dodacia doba ako by to posielali z Číny.Potreboval som to súrne vymeniť no dodnes som sa nedodočkal.mal som dovolenku od zajtra nebudem na adrese som zvedavý kde mi to doručia keď neboli chcopný mi to do tyždna doručit.Nespokojnost!

Bol mi doručený tovar s inými parametrami ako som si objednal.
    Jednoducho ma oklamali.

Prisiel iny tovar ako mal.

• Nedovoláte sa
    • Nič neriešiaca emailová komunikácia

Objednal som si wifi spínač na DIN lištu s meraním spotreby. Spínanie funguje spotreba nie! Diel prišiel síce v neporušenom kartóne, ale originál obalu aj s návodom chýbal - bol obalený v bublinkovej folii, MÔŽE BYŤ že už bol reklamovaný. Z tech podpory mi chodia vyhýbavé odpovede s odporúčaním reklamácie. Mám záujem o iný spôsob riešenia, ale k tomu sa dostať neviem. Upozornil som na skutočnosť, že sa nedá dovolať. Odpoveď emailom - u nás linky fungujú.

• dodali mi vadný tovar šrouby majú strhaný závit
  • Nemám čo hodnotiť tovar nebol po 6 dňoch doručený.

Problémy s doručením. Tovar neprišiel, kvalitu tovaru nie je možné posúdiť

Reakcia obchodu www.autodiely-na-skodu.sk

doručeno bylo následující den od tohoto komentáře, omlouváme se za zpoždění.