Rýche odoslanie
    Fajn cena
    Nemám čo vytknúť

Seriózny pristup

• podpora pri výbere, rýchle dodanie, podpora, odporúčam

• Super obchod

• Vedia čo predávajú aj odporúčať tovar presne na co potrebujete,spoľahlivý

• Rýchlosť dodania tovaru

Tovar sa nedá vrátiť po vyskúšaní..neodpovedá ani na výzvy

Reakcia obchodu Autodiagcentrum.sk

Dobrý deň vážený zákazník,
    Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť a negatívne hodnotenie našej spoločnosti, s čím nemôžem súhlasiť. Objednali ste si autodiagnostiku, ktorá je viazaná na softvér, ktorý ste si stiahol a zaregistroval na seba. Zariadenie na to, aby sa dalo vyskúšať, má takzvanú funkciu "demo mode". Kde nie je potrebná registrácia a stačí na vyskúšanie produktu.
    V súlade s platnou legislatívou s ust. § 7 ods. 6 Zákona o ochrane spotrebiteľa, začatie registrácie a inštalácia softvéru je spojené so súhlasom s okamžitým výkonom služby a dodaním digitálneho obsahu, tj. strata práva na odstúpenie od zmluvy.

Žiadne výzvy od Vás nemáme, prišiel jeden email s odfotenou obrazovkou autodiagnostiky, kde píšete, že neviete ako zaregistrovať novú batériu v aute, bez bližších špecifikácií. Žiadna výzva na vrátenie tovaru neprišla.
    Po telefonickom rozhovore som Vám poradil, ako nastaviť slovenský jazyk a takisto som Vám poradil aj tú batériu, že je potrebné internetové pripojenie aby Vám to zaregistrovalo novú batériu.
    Poďakoval ste a to bolo všetko. Mali sme teda za to, že sa Vám to, čo ste aktuálne potreboval podarilo.
    Viac ste nás nekontaktoval. Ak by Vám samozrejme nejaké funkcie nefungovali a majú fungovať, nemáme problém pristúpiť k vráteniu produktu.

V prípade nejakých problémov nás kľudne kontaktujte, sme k dispozícií pre našich zákazníkov a poskytujeme technickú podporu nonstop.

Konateľ spoločnosti.

Super komunikácia . Som spokojný.
    Pán majiteľ veľmi ústretový človek.

Predajca produkt aj skutočne mal, na otázky odpovedal okamžite, určite odporúčam.
    (na rozdiel od www.obd11.sk)

• Super, jeden deň som objednal, ďalší deň mi bolo doručené.

• ochota
    • komunikácia