• Bol som spokojny

• objednavka mi bola doručena velmy rychlo

• široká ponuka vozidiel pre deti za nízke ceny
    • K vozidlu chýbal montážny návod, boli priložené len stručné pokyny v poľskom jazyku, preto montáž trvala dlho.

Reakcia obchodu autapredeti.sk

ku každej objednávke dodávame aj návod na použitie v slovenskom jazyku. Ak sa stalo, že návod nebol pribalený ospravedlňujeme sa mohlo sa stať, že pri balení objednávky sme nato zabudli. Dodatočne vieme návod poslať. Na našej stránke máte kompletné video návody na skladanie autíčok, motoriek, štvorkoliek ....

Spokojnosť,výborná komunikácia s obchodom.

• Xxxxxx

Kolieska nie sú nafukovacie, nevydržia dlho. V popise produktu ani nebolo uvedené, aké sú to kolieska.

Reakcia obchodu autapredeti.sk

môžte nám prosím upresniť, o ktorý výrobok sa jedná? Radi by sme doplnili informácie o kolieskach.
    Ďakujeme

• Šetrí čas pri výbere darčeka

• rýchlosť

• V pohode

Výhoda oplatí sa

obchod a preprava na sto percent spokojnost

Veľmi rýchle dodanie, veľká spokojnosť.

• VYROBEK MAL POSKODENE ZATVARANIE DVERY NEFUNTCNE RADIO. DIALKOVE NEFUNGUJE.

BAZAR

Reakcia obchodu autapredeti.sk

prosíme o kontaktovanie nášho servisného technika.
    Určite Vám poradí, ako správne nastaviť dvere a spárovať diaľkový ovládač s autíčkom.
    Pri každej objednávke máte aj návod v slovenčine a videonávody na našej stránke www.autapredeti.sk .
    Ďakujeme