Rýchle dodanie, maximálna spokojnosť

• Dobrá komunikácia

vynikajuca komunikacia, volali mi aby mi vystvetlili detaily a rozdiely jednotlivych modelov. odbornici vo svojej profesii. vrelo odporucam

• Rychle dodanie

• Veľmi dobrý a milí prístup .Odporučili a poradili nám správny výber hudobného nástroja za čo ďakujeme

Po telefonickom rozhovore sme nakoniec kúpili iné el. piano, s ktorým sme zatiaľ veľmi spokojní. Akurát led svetielko, ktoré bolo ako bonus ku klavíru začalo hneď blikať.

• Profesionálny pristup

Páni mi odborne poradili, ponúkli alternatívu tovaru, ktorý nebol na sklade a dokonca aj prispôsobili cenu.

• Je to proste super
    • Na Slovensko neobjednavajte cez GLS trvalo im to asi tyzden kym to doručili

Obchod vrelo odporúčam tovar super kvalita najlepší na trhu.

• Ja som veľmi spokojná, čo sa týka komunikácie obchodu
    • Pri napísanú mailu a doporučenia úžasná komunikacia

S týmto obchodom som veľmi spokojná, pri vybere a poradeni digitálneho piana mi zavolal pracovník, ktorý sa vyzná co sa týka dig. pian. Úžasná komunikácia, vyznanie sa, poradenie. Ešte som nezažila takú komunikáciu. Vrelo odporúčam

sú to hudobníci, takže vám vedia vo všetkom poradiť. Plánujem ešte nejaké nástroje kúpiť a určite to bude v tomto obchode .

Ochota a milé jednanie personálu, promptné riešenie. Ďakujem

• rýchle dodanie, osobný telefonát o čase dodania
    • výhodná cena

• Konečne niekto, kto vie o čom hovorí. Ďakujem pánovi, ktorý mi poradil ohľadom klavírov. Veľmi rýchle vybavenie objednávky.

V tomto obchode je radosť nakupovať, ako laik som si vybrala piano, pán mi zavolal a odporučil lepšiu verziu- kvalitnejšiu v približnej cenovej relácii. Poradil, vysvetlil, aj mailom podal informácie , za čo som mu veľmi vďačná
    Vrelo odporúčam každému

Super, komunikácia, doručenie. Všetko prebehlo na jednotku.

• Veľmi dobrá komunikácia a ústretovosť zo strany obchodu.

• Záujem o konkrétneho zákazníka,pomoc pri výbere, milý a ústretový personál...Super

Najlepší

Výborný obchod, rýchle dodanie. Super komunikácia. Nemám čo vytknúť.

Maximalna spokojnosť, rýchle dodanie tovaru.