• Veľmi dobrá komunikácia a ústretovosť zo strany obchodu.

• Záujem o konkrétneho zákazníka,pomoc pri výbere, milý a ústretový personál...Super

• Profesionálne jednanie, ústretovosť.

• Super prístup, veľmi ochotne poradia, tovar bol dodaný veľmi rýchlo. Veľká spokojnosť

• Výborne ceny
    • Ochotný pán predajca, ktorý sa mi snažil poradiť

• Osobný individuálny prístup
    • Ústretovosť
    • Profesionalita
    • Záujem o klienta ako o človeka

• ústretovosť
    • ochota

• ústretová komunikácia
    • ochota odborne poradiť
    • rýchle doručenie

Len kladná skúsenosť. Od prvotnej odbornej rady cez objednávku až po doručenie.

• Super rýchla komunikácia, veľká ústretovosť.

• Seriozne jednanie a ochota

• Veľmi milý a ochotný pán. Ja som laik a pán mi pomohol vysvetliť všetko do detailov. Poslal mi vhodnú ponuku a hlavne veľmi ochotný prihliadol na to, že klavír resp. piáno chcem pre dcérku kvôli ZUŠke. Môžem iba doporučiť. Tešíme sa na spoločné chvíle strávené pri piáne. Verím, že bude dcérka spokojná

• Som nadmieru spokojná. Tovar prišiel takmer okamžite. Personál obchodu profesionálny,odborný, ochotný, vyborné poradenstvo, záujem. Môžem len odporučiť.

• Dobré ceny
    • Rýchle jednanie
    • Profesionálny, veľmi príjemný a ochotný predajca

• Maximálne sa starajú o zákazníka a spotrebiteľa,vedia veľmi ochotne a odborne poradiť a pomôcť. Vrelo odporúčam