Objednávka mi bola doručená s úplne iným tovarom s objednávkou pre niekoho iného,aj napriek tomu,že mi písali,že urobia výnimku v dodaní na dobierku.

Reakcia obchodu AtJims.sk

áno, objednávky s hodnotou nižšou ako 15 € obvykle na dobierku kvôli častým nepreberačom posielame len po individuálnej dohode. Bohužiaľ došlo k chybe na sklade, kedy na balík od inej objednávky nalepili dodací štítok s Vašimi údajmi, preto Vám bol dodaný tovar iného zákazníka. Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí a budeme sa ju snažiť čo najurgentnejšie vyriešiť.

• Zaplatila som za 150 ml dezinfekcie a prišlo mi len 100,tým že som mala dve objednané,tak mali poslať aj tretie,čím by sa pomer vyrovnal .

Reakcia obchodu AtJims.sk

bohužiaľ doskladnenie Vami vybraného dezinfekčného prípravku o objeme 150 ml sa kvôli momentálnej situácii oneskorí. S danou situáciou sme Vás oboznámili a ako alternatívu sme Vám navrhli inú značku, ktorá práve prišla na sklad - síce o menšom objeme, ale v penovej forme, tj. s dlhšou trvanlivosťou, preto má daný výrobok aj vyššiu cenu. S touto výmenou ste súhlasili. Bohužiaľ dorovnávať zákazníkom počet výrobkov tak, aby bol objem rovnaký oproti pôvodným objednávkam vzhľadom na rozdiel ceny nie je v našich finančných možnostiach.

• Pred objenaním tovaru bola na internete informácia, že je na sklade, po odoslaní objednávky, mi napísali, že tovar nie je na sklade a treba ho doplniť. Tovar som zaplatila a vôbec mi neprišla správa o prijatí platby a stále čakám aj na samotný tovar. Dočkám sa?

Reakcia obchodu AtJims.sk

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, no v čase, kedy ste zadali Vašu objednávku, bol Vami vybraný Barbicide Dezinfekčný Sprej na povrchy 1 l už vypredaný (práve preto Vám prišiel automatický mail o jeho nedostupnosti, informáciu o dostupnosti nájdete vždy v detailoch produktu nad cenou). Snažíme sa ho čo najskôr doskladniť, no v momentálnej situácii je to bohužiaľ zdĺhavejší proces než obvykle.

Nerozumiem ako je možné vložiť tovar, ktorý nie je na sklade, do košíka. Zároveň požadujú platbu vopred. Zaplatené od 13.3. a nemám ani tovar ani peniaze.

Reakcia obchodu AtJims.sk

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, no pri Vami vybranom tovare bola informácia o dátume doskladnenia uvedená priamo v popise nad cenou produktu. Taktiež sme Vás kontaktovali a ponúkli sme Vám dostupnú alternatívu, s ktorou ste nesúhlasili, preto sme Vašu objednávku na Vaše želanie stornovali a peniaze Vám boli zaslané nazad na Váš účet. Áno, momentálne kvôli situácii na Slovensku prijímame len platby vopred a neposkytujeme možnosť dobierky, no je to pre bezpečie zákazníkov a koniec koncov aj kuriérov, ktorí im balíčky nosia.