• ceny, výber, komunikácia, ochota

Rychle dodanie, super cena.

• Promptne vybavenie, licencia dorucena do 30 minut (v piatok po 15 hod).
    • Rychla komunikacia
    • Ziadna

Rychla komunikacia, promptne vybavenie, licencia dorucena do 30 minut (v piatok po 15 hod). Objednavam pravidelne, velka spokojnost

• Skvělá komunikace a rychlé dodání.

• Elektronicku licenciu predlzil hladko. bez zadrhelov.

Rýchle dodanie, výhodná cena

• Ziadny problem
    • nemoznost platby kartou online iba platba prevodom na ucer… v 21 storoci????

• Všetko OK

• Komunikácia, ochota. Omylom som zaklikol do košíka 2 kusy namiesto 1 a rýchlo mi to upravili

Možnosť platby len prevodom.

• Rýchlosť vybavenia a dodania (softvéru)

• Bezproblémový nákup, nižšia cena

• Rýchlosť komunikacie a dodania tovaru

• Vsetko prebehlo rychlo a v poriadku.
    • Bol to môj druhý nákup v tomto eshop.

Odporúčam nákup v tomto obchode. Software ktorý som kupoval tu bol najlacnejší na Slovensku.

Tovar bol dodany nacas a presne podla objednavky

• cena + kvalita

ok

Určite odporúčam - dobrá cena + kvalita služieb...

Skvelá komunikácia. Priebežné informácie o objednávke (objednanie, uhradenie, prijatie platby). Doručený kľúč funguje bez problémov, aktivácia prebehla v poriadku. Na kľúč si treba pár dní počkať = v mojom prípade to bolo na 2 alebo 3 deň od doručenia platby (platba realizovaná prevodom, nie okamžitá platba kartou), no ak nepotrebujete okamžitú aktiváciu, odporúčam nákup cez Atis.

SW som kúpil v nedeľu večer, v pondelok o 9:45 som obdržal licenčný kľúč, takže maximálna spokojnosť s promptným vybavením objednávky.

• Dlhodobo výhodná cena ESET Family Security Pack (výrazne lacnejšie ako priamo v ESET e-shope)
    • Bezstarostné obnovenie licencie - po zaplatení objednávky všetko vybavil predajca (nemusel som ani zadávať číslo licencie)
    • Pri kúpe novej licencie ESET Family Pack mi ju hneď aktivovali (ja som očakával, že mi mailom pošlú nové licenčné číslo). Tým sa stalo to, že sa mi 29 dní prekrývala stará licencia s novou - takže som vlastne 1 mesiac zaplatil 2-krát.

S obchodom som spokojný, uvedený softvér som tu už kúpil viackrát. Nabudúce si však musím lepšie postrážiť, či kúpim predĺženie, alebo novú licenciu.