Maximalna spokojnost s obchodom aj s tovarom

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Ďakujeme, že s nami nakupujete.

Jana z Astoreo

• Na e shopebo napísané, že balík dorazí 22.7.2024 a dodnes 25.7.2024 nedorazil.Neda sa pozrieť kde je balík...

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za komentár. Na stránkách uvádzame približnú dobu odoslania objednávky. Vašu objednávku evidujeme ako doručenú dňa 25.7.

Jana z Astoreo

• Ste rýchly , šikovný. Patrí vám veľká vďaka .

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za vaše milé hodnotenie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Jana z Astoreo

• Zaznamenala som nedôsledný postup pri spracovávaní objednávok. Tovar, ktorý mám ohodnotiť, tak ten som doteraz nedostala a rada by som vedela kde sa tovar nachádza. Dňa 16.7. mi bol dodaný celkom iný tovar z inej objednávky v hodnote 54,10 €. Mám ešte jednu objednávku s hodnotou tovaru 109,83 €, ktorý som si objednávala ako prvý ale o stave objednávky a o tovare nemám žiadne informácie.

Čo sa týka vybavovania objednávok, tak nie som vôbec spokojná. Zaslala som si tri objednávky a v prvej som uviedla, aby ste mi doručili tovar najskôr 17.7. ale tovar z tejto objednávky mi ešte nebol dodaný.
    V druhej objednávke som uviedla, že by ma potešila zapekacia misa, ktorá podľa informácií bola dočasne vypredaná. Nevýhodou bolo, že tieto poznámky sa objavili pri všetkých objednávkach, čo som zistila až vtedy, keď mi prišli objednávky potvrdené ako prijaté. Žiaľ nevedela som ovplyvniť aby tie poznámky sa neobjavovali aj na ostatných objednávkach a tak ste mi zapekaciu misu napísali do každej objednávky. Prostredníctvom linky Zákazníckeho servisu a následným mojim mailom bola závada odstránená. Je v tom akýsi neporiadok, pretože prvá objednávka ešte vybavená nie je, druhá objednávka je vybavená a tovar mi už bol 16.7. doručený a tretia objednávka tiež doteraz vybavená nie je a nemám ani informácie v akom štádiu je vybavovanie. Inak s doručeným tovarom zo 16.7. som spokojná. Aj ponuka tovaru je rôznorodá ale ešte som sa nestretla s takým chaotickým prístupom a bude to asi môj posledný nákup u vás. Čo môžem kladne hodnotiť, tak je profesionálny prístup kuriéra.

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Verte, že pre rýchle vybavenie objednávok robíme maximum. Dňa 11.7 sme prijali dve objednávky. Jedna už je odoslaná a druhá čaká ešte na doskladnenie niektorého tovaru. Akonáhle bude objednávka odoslaná, pošleme Vám info na email aj sms.

Jana z Astoreo

• Profesionálny prístup, rýchle doručenie, kvalitný tovar

Bez výhrad.

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za hodnotenie. Vaša spokojnosť nás veľmi teší.

Jana z Astoreo

Dobrá cena a promptné dodanie tovaru.

Jana z Astoreo

• Rýchle vybavenie a doručenie až domov.
    • Nie všetko , čo je v katalógu, je k dispozícii.

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Ponuka je platná do vypredania zásob. Aktuálne skladové zásoby si môžete overiť na našich webových stránkách.

• Rýchla dodavka

Jana z Astoreo

• dobra ponuka uzitocnych veci pre domacnost a zahradu. dlhodoba dobra skusenost

• OK

• Rýchlosť dodania

• Pohodlne z domu

• super skusenosti

Jana z Astoreo

• výborná komunikácia, rýchla dodávka, s produktom som spokojná

• Jednoduché objednanie rýchle dodanie

• Rychlost

Jana z Astoreo

MAGNET / ASTOREO je "stará dobrá klasika" na ktorú je vždy spoľahnutie. Nakupujeme tam veľmi dávno, cca od 1975? Niekedy aj viackrát do roka, niekedy s prestávkami, podľa potreby. Všetky možné tovary (dokonca nám vtedy železnicou poslali drevený Ribstol (rebrina na cvičenie, ako býva v školách) a slúži dodnes! Obuv / odevy / bytové a záhradnícke potreby / kuchynka / papierníctvo / bižutéria aj hodinky / aj čokoláda! :) Výnimočne pri reklamácii (veľkosť) bola vždy expresne vybavená k našej najväčšej spokojnosti. Takže napriek množstvu rôznych katalogov novších značiek, novým lacným zahraničným reťazcom, či v posledných rokoch Internetovým obchodom - stále sú tu produkty, pre ktoré ostávam verná MAGNET / ASTOREO, aj s ich novinkami. Ďakujem Vám všetkým, ktorí sa podieľajú na fungovaní tejto výnimočnej značky také dlhé roky. Všetka česť!

Reakcia obchodu ASTOREO

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie a dlhoročnú spoluprácu. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Ďakujeme, že s nami nakupujete.

• dobré ceny, kvalita

som spokojná