• ziadne

obiednal som si zelene dodali mimodre

• 13 dní po potvrdení objednávky žiadna komunikácia so zákazníkom

Neprofesionálne, 2 týždne po potvrdení objednávky neviem na čom som, či bude tovar vôbec dodaný a kedy!

• tovar nebol dodany, nikto sa z obchodu neozyva -ani mailom, ani telefonicky
  • Neodporucam, nakolko som tovar objednavala 24.3.2015 a do dnesneho dna mi nebol doruceny.
    Prisiel mi iba mail,dna 25.3.2015, ze moja objednavka sa spracuvava a do dnesneho dna som neobdrzala ziadnu dalsiu spravu.

• to azda nie
    • nemá žiadne kladné stránky

z Číny freeshiping prichadza za 17 dni a tu po 14 dnoch nič

• neviem, nakolko po 10-tich dnoch sa mi nikto neozval v akom stave je moja objednavka, ci je tovar vobec skladom a kedy mi bude tovar dodany:-(
    • urcite komunikacia zo zakaznikmi

trebarz bude mat niekto viac stastia ako ja.

Reakcia obchodu Aska.sk

Dobrý deň pán Štrba. Velmi ma mrzí Vaša nespokojnosť, ale u tovaru ktorý ste si objednal je uvedená dostupnosť až 10 dní. Objednávku ste vytvoril 26.8, a 5.9 Vám bol odoslaný mail s informáciou o vyexpedovaní tovaru a tovar Vám bol odoslaný. Bohužial cez sviatky nieje možné aby nám dodávateľ skôr doručil tovar. Ospravedlňujem sa za spôsobené nepríjemnosti.

Po desiatich dňoch od objednávky som tovar ani avízo o ňom nedostal

• jednoducho zrušil objednávku že vraj po vzájomnej dohode čo neni pravda!!!!!!

Reakcia obchodu Aska.sk

Dobrý deň pán Kán. Postupovali sme podľa Vašich požiadaviek. Uviedol ste v maile že potrebujete dodať tovar na chatu do určitého termínu, ale ak nie sme do tohto termínu schopní dodať tovar, je objednávka bezpredmetná. Preto je mi lúto že došlo k tomuto nedorozumeniu.