• prednosť žiadna.
    • lebo som tovar potreboval

lebo som tovar súrne potrebova a zatial mi tovar stále nebol dodaný.
    Slabé.
    no pri takejto rýchlosti určite nie.
    Lebo ste pomalý.

• rýchlosť doručenia tovaru
    • Menší výrobok s jednou LED má veľmi tenké steny z umelej hmoty, čo sa prejavilo tým, že po zatlačení spínacieho gombíka na spodku sa celá priečka prepadla do lampy.

Pre horeuvedené som nebol spokojný s kvalitou tovaru

zavadzajúce označenie produktov

• Neobjednavajte!!!
    • Dodali uplne iny tovar, totalna ignoracia emailov, telefonov. netusim ako vymenit tovar. Nahlasene na obch.inspekciu.

Neodporucam!!!!!!!!!

• Dobrá ponuka
    • Nezistil som

Dobrá ponuka a promtné jednanie a doručenie

• kvalita,spoľahlivosť

dobrá skúsenosť
    odporúčam ostatným

• nekomunikuju totalna ignoracia

najde se nejaky clovek ktory v blizkej dobe /februar/mal dorucenu objednavku od Asky??

• Nekomunikovali, vypnutý mobil.

• prvy nakup v poriadku do dvoch dni tovar doma
    • druhy nakup objednany23.januara odvtedy uplna ignoracia,ziadna odozva na moje emaily

Tovar ktory som v prvom nakupe objednal je kvalitny a bol som maximalne spokojny,Preto som objednal dalsi tovar.Naivne verim ze tovar mi bude doruceny.Pokojne by som pockal pokial nemaju na sklade,ale ta ignoracia zakaznika je naozaj na polutovanie

• z môjho hľadiska zatiaľ žiadne
    • komunikácia žiadna

21.01.2017 som objednala tovar s platbou bankovým prevodom, dodnes mi neprišla výzva k úhrade ani po mojej urgencii e-mailom, na ktorú ani nezareagovali.

• Siroky sortiment
    • Vobec nekomunikuje so zakaznikom telefonicky ani emailom. Po dvoch tyzdnoch od objednavky tovar vobec neprisiel

Nenechajte sa zlakat vyhodnou ponukou

• žiadne výhody som nezistil
    • nekomunikuje so zákazníkom

Nedoporučujem.
    Po objednaní tovaru mi tovar nebol dodaný v stanovenom termíne, anoi neskôr. Po urgencii e-mailom som nedostal žiadnu odpoveď, ani tovar, len dotazník o spokojnosti.

• Nic a nekomunikuje.
    • Vlastna existencia.

Co dodat...bez komentara.

• Široký sortiment výrobkov
    • Dlhá dodacia doba

Našiel som čo som hľadal, ale tovar zatiaľ nemám a ani neviem prečo. Preto by som ho zatiaľ asi neodporučil, ale všetko sa môže zmeniť.

• ponúka široký sortiment a našiel som tam tovar, ktorý som nevedel inde zohnať.
    • nezistil som žiadne

Vrelo odporúčam

• Sortiment, cena vybranych produktov
    • jednoznacne komunikacia

Tovar mi dorucili v tom case ako to bolo uvedene na web stranke. Vedel som co objednam takze to ok.
    Ale to ze vobec nezdvihaju telefon, nezavolaju naspat, nereaguju na ziadny mail, to vobec nie je v poriadku. Proste poslete objednavku a cakate kym kurier nezavola ze za 15 min.je na adrese. Ak tuto skutocnost akceptujete tak objednavajte od nich.

• dobrá ponuka
    • nedá sa dovolať na mobil......

• Nafukovacia postel mi bola dodaná poškodená, rozrezaná vrchná časť postele. 100% nepoužiteľna. Prosim o vymenu za dobry kus.

Na doleuvedený e-mail mi poslite postup ako mozem vymenit poskodený tovar (nafukovaciu postel za novu neposkodenu.
    Dakujem

objednal som mini kombinacky - podla fotky na stranke je to sada= 4mini kombinacky
    ale dostal som len samotný 1ks

mohli by tam aspon napisat ze je to len ilustrácia...

• Je rýchly a kvalitný.
    • Nezistila som.