Balenie masky M-10M obsahovalo jeden stary filter LF10 (na vyhodenie) a jeden novsi LF10-M, navyse plastenka chybala. V porovnani z ceskymi eshopmi kde za mensiu cenu ponukaju 2 LF10-M s plastenkou GP75 som asi prehlupil...

• Na stránke predávajú veci ktoré v skutočnosti už nemajú alebo ani nikdy nemali. Konkrétne som mal problém s veľkosťou oblečenia

0 bodov slabota

Napriek info na stranke, ze tovar je skladom, nebol skladom. Musel som sa sam informovat, ci uz poslali objednavku, aby som zistil, ze neposlali a neposlu, lebo nemaju....

• Nebol mi doručený tovar, objednaný pred dvoma týždňami
    • Komunikácia z obchodníkom není dobrá
    • Zamestnanci obchodu nikdy nie sú k dispozícii

Pred dvoma týždňami objednala som maskáče svojmu otcovi, ktorý je na vojne, a vôbec som to nedostala. Nikto z obchodu mi nevolal, nepísal, musela som sama im volať, a nikto nevediel mi pomôcť.

• Skvelá ponuka,..rozumné ceny tovarov

Tovar som ešte nedostal, a mám sa vyjadriť ku kvalite, rýchlosti dodávky a pod. Tovar mal byť na sklade a dodaný obratom, čo nie je pravda.

• Možno ceny.
    • Týždeň od odoslania objednávky a žiadna komunikácia.

Ako keby mali celozávodnú dovolenku...

• Všetok tovar, čo som si 10.12. objednal, bol v čase objednávky na e-shope uvedený ako "SKLADOM". Tovar "SKLADOM" bolo totiž pri objednávaní tovaru pre mňa najdôležitejším kritériom. Tovar bol e-shopom odoslaný 10 dní od objednávky, teda 20.12. a doručený 22.12.

Ak sa už rozhodnete z tohto e-shopu niečo objednávať a záleží vám na dobe dodanie, odporúčam si tam najskôr zatelefonovať, nakoľko "SKLADOM" u tohto obchodu môže znamenať, že budete čakať na objednaný tovar dni, možno týždne...

Chcel som tovar vymeniť, pretože mi nesedela veľkosť, no na mail žiadna odpoveď

Deklarovaný tovar skladom na stránke predajcu, ktorý som objednal, nebol skladom, objednávka doteraz nedorazila s tým, že objednaný tovar bude o dva týždne...

Na obrázku co som chcela a pride mi úplne iná šatka

Reakcia obchodu armyvýpredaj.sk

Dobrý deň. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Prosím, odfoťte nám šatky, situáciu vieme riešiť. Ak sme Vám nedopatrením poslali iné šatky, výmena je samozrejmosťou - kompletne na naše náklady.
    Ak sa však jedná o "farebnosť" šatky, tak pri šatke vo vzore americkej vlajky (a ani pri iných vzorovaných šatkách) však nevieme riešiť iné rozloženie červeno-bielych pruhov či hviezdičiek... Podobne ako u maskáčov nevieme ovplyvniť, či sú "viac zelené" alebo "viac tmavé"...

• keď som objednal tovar od armyshopu tak vzápätí mi prišiel mail že mi to doručia v čo najkratší čas (sa rozumie 2-3 pracovne dni). No ubehli dva týždne a stále čakám. Čiže neodporúčam a hodnotím veľmi negatívne.

Reakcia obchodu armyvýpredaj.sk

Dobrý deň. Mrzí nás toto omeškanie. Objednávky sa snažíme vybavovať čo najrýchlejšie a bežne sa to aj podarí, o čom svedčí množstvo spokojných recenzentov.
    Tovar ste objednával v piatok večer a o týždeň v piatok sme ho odosielali (5 pracovných dní). Toto omeškanie bolo spôsobené technickými problémami na našej strane.
    Tovar mal byť u Vás už včera, no v systéme DPD je označený ako "dohodnuté doručenie v inom termíne".. Veríme, že sa k Vám tovar dostane čo najskôr a budete s tovarom spokojný.
    Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za oneskorené vybavenie. Do sa budúcna vynasnažíme zlepšiť v tomto smere.

• Neupozornili, že je to použitý tovar

Až v maili v objednávke som zistila, že je to použitý tovar.. prišli špinavé, smradľavé a zašite nohavice

Reakcia obchodu armyvýpredaj.sk

Dobrý deň. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Jedná sa o použité nohavice vzor 97 - produkt, ktorý ste si objednala, to mal v názve aj v popise produktu...
    Nové nohavice vzor 97 sa kúpiť nedajú a pri použitých "100 ľudí, 100 chutí" - každý má inú predstavu o "použitosti" nohavíc. Je to dopredajový artikel a viac ich nenaskladníme, nakoľko nie je čo naskladniť. Stav týchto nohavíc sa zhoršuje, veľkosti sa vytrácajú a cena rastie. Tento artikel sme už koncom minulého roka predávali výlučne cez predajňu systémom "videl - kúpil". Keďže kvôli korone je predajňa zatvorená, rozhodli sme sa ich opäť pustiť do predaja cez e-shop.
    Tovar ste nám vrátili a peniažky aj s poštovným zaň dostanete späť. Ešte raz sa ospravedlňujeme za nenaplnené očakávania a prajeme všetko dobré.

Spak bol vo vrecku ,,roztrhnuté zašite ,,pofarbene módou ,,dal som do čistiarne a ten spak z cigareti ste si mohli odpustiť !!!

Reakcia obchodu armyvýpredaj.sk

Dobrý deň, pán Kral. Mrzí nás takáto záležitosť.
    Nohavice by mali byť bez nečistôt vo vreckách - tak to deklaruje dodávateľ a ďalej sme to nekontrolovali. Ospravedlňujeme sa Vám za túto záležitosť so "špakom".
    Nakoľko sa jedná o použitý armádny sortiment, ktorý už nevieme naskladniť, posielame takpovediac to, čo ešte zostalo na sklade, lebo dopyt po týchto nohaviciach je stále veľký.
    Ak Vám stav nohavíc nevyhovuje, máte nárok na vrátenie peňazí vrátane poštovného. Stačí nás kontaktovať, resp. môžete tovar rovno poslať na našu adresu.
    Ešte raz prijmite naše ospravedlnenie.
    S pozdravom kolektív armyvypredaj.sk

Objednávka este nedorazila