• Rýchlosť doručenia
    • Prvotriedna kvalita čo sa týka repelentu žiadny iný neexistuje jedine US ARMY REPELENT, zabija všetok hmyz , dlhodobá ochrana 3 mesiace po jednom nastreku, možnosť zriadenia, vydrží viac než 10 vypraní, poradí si s akýmkoľvek hmyzom , s týmto repelentom ké človek hrami kamkoľvek pôjde je jedno ci je to Afrika, Ázia, Malajzia kamkoľvek
    • Ceny
    • Zabalené ukážkovo
    • 200% odporúčam toto by mal mať doma každý obzvlášť v dnešnej dobe
    • Priehľadnosť e-shopu
    • Množstvo informácií na stránke

Děkujeme pán velice !

• Rýchlosť doručenia , spoľahlivosť, komunikácia, špičková kvalita
    • Jedinečný produkt pri ktorom sa nemusíte báť žiadneho kliešťa, osy, včely, sršna, komárov a ďalších vyše 55 druhov hmyzu, všetko do par minút eliminuje , po nástreku (impregnácii) na odev vydrží 3 mesiace a 10 praní, ba dokonca má veľmi pozitívny vplyv na určite kožné problémy tam kde mastičky zlyhávajú US Army repelent vyhráva na plnej čiare, lenže všetko samozrejme s Max opatrnosťou, nesmie sa vám to dostať do očí, v žiadnom prípade nestriekat na mačky ani vodné organizmy tieto to totiž okamžite eliminuje. Čo sa týka psov bez problému na srsť no samozrejme v oblasti očí ani genitálií nestriekat.
    • Zo skúseností môžem povedať že nič lepšie a účinnejšie na trhu nenájdete to vám zaručujem , a spreje typu predator a pod tak to vám poviem na rovinu zahoďte nestoja za nič , nikdy to nebola plnohodnotná ochrana len dočasná (2 -3 hodinová) záležitosť odpudzovania no niekedy ani to, keďže každým rokom hmyzu pribuda obyčajne odpudzovanie hmyzu vám už nestačí. Človek potrebuje Max ochranu a to s Max účinkom. Nehovoriac o výskyte nežiaduceho hmyzu ktorý je extrémne nebezpečný a zdravie si musíme chrániť...máme len jedno.
    • Najúčinnejšia varianta je varianta 2,1% US Army repelent Extreme Vietnam, ale aj pri použitý 0,2 -0,5 % je stále účinný prostriedok bez ohľadu na nízke percento, no osobne využívam 2,1% a 1%. Na plochy aj menej taktiež stým môžete striekať koterece , sliepky, zajace , psy, koberce, záclony , vankúše a pod . Je to skutočne Max univerzálny prostriedok ktorý môžete využiť na čokoľvek, ako máte možnosť vidieť aj množstvo článkov na webových stránkach www.armyrepelent.sk/cz
    • Z mojej strany odporúčam na 300% a verte že sklamaný nebudete ale budete nadšený a spokojný a už nikdy viac vás nebudú čakať problémy s Komármi , mravcami a inym otravnym hmyzom.
    • Taktiež vhodný aj na impregnáciu nie len oblečenia ale aj na topánky, ponožky, spodné prádlo , funkčné oblečenie a pod .

Reakcia obchodu Armyrepelent.sk

D'akujeme velmi pekně za popisok.

• Spoľahlivosť
    • Špičková kvalita
    • US ARMY REPELENT je repelent z ktorých sa nemusíte báť ísť ani na tie najextrémnejšie miesta zamorené hmyzom , pokiaľ máte ošetrený odev , výstroj a všetko ostatné tak ste vždy ready a nebude vás trápiť žiaden hmyz ani komár , ani mucha , ani sršeň, ani osa či kliešť a aj ak si na vás sadne tak do 5 minút je po ňom takže 100% ochrana a 100 percentne odporúčam, kdekoľvek kamkoľvek a kedykoľvek zo sebou vždy budete chránený, bez obáv , overené a otestované
    • Tovar príde špičkovo zabalený
    • Jediný svojho druhu
    • Žiaden iný repelent vás neochráni to vám zaručujem len us army repelent

Reakcia obchodu Armyrepelent.sk

Dobrý den, děkujeme za skvělý a obsáhlý komentář.Neustále se snažíme zlepšovat. Tom z armyrepelent.sk

• Balík na poštu
    • Konečne možnosť zakúpenia po kusoch
    • Rychlosť dodanie
    • Kvalita repelentu, najlepšie čo som použila
    • Neviem

Děkujeme.!

dobrá komunikácia s obchodom. Spokojný.

Reakcia obchodu Armyrepelent.sk

Děkujeme Vám za hodnocení.

• Rýchlosť doručenia
    • Kvalita Tovaru
    • Komunikácia
    • Jedným slovom špičkový repelent a špičkový pristup k zákazníkovi
    • Odporúčam každému kto chce mať kvalitu a 100% ochranu ktorá neodpudzuje a musíte ju striekať každu hodinu ( ako to pri obyč. repelentoch býva aj to vám vo vačšine nepomože), ale ktorá zabíja všetku tu otravnú haved a máte pokoj to vám zaručujem, mám to vyskušané a overené v teréne a nie len ja. Osy ,sršne, ovady, muchy, kliešte a dalšich 50 druhov hmyzu a taktiež aj na plochy, pelech pre zvieratá , záclony a pod. Kamkolvek .
    • žiadna nie je

Reakcia obchodu Armyrepelent.sk

Dobrý den, děkujeme vám za obsáhlou recenzi :-) Tom z armyrepelent.sk

• Profesionálny pristup
    • Špičková kvalita
    • 100% odporúčam
    • Číslo 1

Reakcia obchodu Armyrepelent.sk

Děkujeme na Slovensko:-) toš snažíme sa :-)