Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Takže moja reklamácia striebornej ródiovanej retiazky pokračovala nasledovne: obchod veľmi ochotne ponúkol jej opravu - poslal som im ju bezplatne cez Paketu, po necelom mesiaci mi ju vrátili poštou - zdá sa mi však, že poslali novú rovnakú retiazku, ktorú po predchádzajúcej skúsenosti už radšej nenosím.
    Musím však pochváliť ústretovosť a perfektnú komunikáciu.

  • Objednal som si striebornú retiazku ródiovanú - je o niečo drahšia, ale vrstva ródia by mala zabezpečiť zachovanie lesklosti. Po týždni nosenia retiazka sčernala ako bežná strieborná. Chcel som ju vrátiť, no Argento má uvedené, že vrátiť sa môže len nenosený tovar... Napísal som im čo s tým, čakám na odpoveď, dám vedieť ako sa to vyriešilo.

  • Spokojnosť rýchle dodanie aj krásne výrobky odporúčam